Zmeškaný hovor

Zmeškaný hovor

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Japonsko / Německo, 2008, 83 min

• Zíza

Už chápu, proč se na horory skoro vůbec nekoukám. Člověk se po dlouhé době na jeden mrkne a ten ho irituje po celou dobu svého trvání. One Missed Call = absurdnost, chyba. Pozor můžete z toho mít ještě větší trauma, než měly hlavní hrdinka, hlavní podhrdinka a blonďatá minihrdinka. Myslím, že si s tímto filmem k srdci nepřirosteme...(2.10.2009)

• 2-Xtreme

A další remake. Tento film bol pre mňa povinná jazda. Nezaujímal som sa on a mohol len prekvapiť(ale to som teda nečakal). Samotný nápad a dej filmu nie je dva krát originálny. Jasné, je to remake ale myslým aj námet originálu. Niekto ti zavolá a ty za nejaký čas umreš(The Ring). Ludí zabíja "niečo" a postupne padá za obet jedna postava za druhou(Final Destination). Akože nech sa na mňa nik nehnevá ale remakovať takúto neoriginálu ducharčinu? Film je plný sto krát omielaného trápneho klišé, ktoré už nudí. Jednotlivé scény sa dali predvídat a koniec je celkom lol, čiže trápny je aj ten. A to ešte neviem nakolko remake kopíroval originál, ale tuším, že to dopadlo ako väčšina podobných sračkoidných remakov. Takto má film štastie, že som nevidel originál inak by som išiel asi nižšie. 30%(11.4.2008)

• milka

Takže, měli jsme tu vraždící kazetu, vraždící vodu, ba dokonce i zrcadla, tak jak jsme sakra mohli zapomenout zremakovat mobilní telefony? Ještě, že máme v Hollywoodu plno podprůměrných režisérů co to za nás natočí. Nějaký scénarista k tomu napíše příběh, který bude připomínat Kruh, ale bude mnohem tupější a nebude dávat smysl. Ještě by se nám hodili herci, nejlépe nějaké vyhaslé hvězdy, které si ještě někdo bude pamatovat. I ty už máme? Dobře, takže nám z toho vychází další podprůměrný horor, který bude z lidí dělat pitomce a mnozí se třeba budou i smát. Ale co, lidi nám to sežerou i s navijákem a do kina přijdou. A příště zkusíme natočit třeba vraždící záchody. Na slušný horor přece dneska dobrý příběh a zručného režiséra nepotřebujete,ne?.....Bohužel, já myslím že ano. A o podobných filmech už chci příště slyšet jenom v humorných scénách alá Kopačky.20%(5.8.2010)

• oRi11

Slabši horor, za celou dobu snad žádná scéna, která by mě naladila na hororovou atmosféru. Nic pořádně nefungovalo, z přiběhu nešel strach, děj mě v napětí neudržel, přesněji ani do napětí nedostal, lekačky nefunkční, efekty taky slabší. Jediné čím může film překvapit je duch malé holčičky, na to jaká je úroveň efektu v tomto snímku, vypadal dobře. Kdyby film měl aspoň nějakou amosferu a zpracování, tak by se o strach dokázal postarat. Šířící se smrt přez mobilní telefon, doplňená povedeným vyzváněním, je základ, s kterým se dalo naložit o dost líp, je velká škoda, že to dopadlo tak průměrně.(31.10.2014)

• tombac

Nezvládnutá direct-to-dvd duchařská uspávačka a jednoznačně nejhorší remake asijského horroru. Místo atmosféry a napětí jen změť nepovedených zrychlených záběrů, nefungujích lekaček, digitálních stonožek, trapných rozplizlých přízraků a prkenných postav s bledou hubou. Miikeho solidní originál je proti téhle srágoře ultraděsivé veledílo, na které aby si divák vzal plenky. Zapomeňte na nepříjemné smrti v čele s vrcholným zpřelamováním kostí v televizním studiu, tuhle scénu Američané přetavili v trapárnu. Jejich tvůrčí bezmoc dokládá jedna smrt jakoby obšlehlá z Final Destination aneb duch svářečem a pyrotechnikem. Ještě že naši distributoři vystavili tomuhle shitu stopku. V kině tak nebude mít nikdo pocit, že právě spláchl stopade za vstupné do kanálu.(13.4.2008)

• - Jedná se o remake japonského filmu Chakushin ari (2003). (Chatterer)

• - Jack Andrews (Ed Burns) nosí hodinky značky Hamilton Jazzmaster. (dyfur)

• - Film se natáčel v Atlantě v Georgii v USA. (rafix)