poster

Vesmírná odysea: Roboti (TV film)

 • Česko

  Vesmírná odysea: Robotičtí průkopníci

 • Velká Británie

  Space Odyssey: The Robot Pioneers

Dokumentární

Velká Británie, 2004, 50 min

Hrají:

David Suchet
 • Machrovic
  ****

  Roboti se vydali za poznáním nových světů do míst, kam dosud lidská noha nevkročila. (pokud pominu čtyřdílný dokument BBC Vesmírná odysea, která zobrazovala návštěvu lidí na planetách sluneční soustavy, to ale byla fikce) V dokumentu kromě pouti Voyegarů, Pioneerů, Věněr atd. a jejich snímků uvidíme také lidské emoce a pár počítačových animací. Trochu je to šmrncnuto něčím ve stylu "Jak se natáčel čtyřdílný cyklus Vesmírná odysea". Dokument je pojat dost populárně, takže kdo přečet tunu knih o vesmíru, se asi nic nového nedozví, ale za to možná uvidí, co ještě nespatřil. Nejlepší animace zobrazovala přistání sondy na Marsu.(27.9.2006)

 • Arccos
  ****

  Skvely dokument, ktery by ovsem zaslouzil vice mista, protoze ve sve delce nemohl obsahnout vse potrebne. Ma zjevnou navaznost na predchozi serial (fikcnich) dokumentu Vesmirna odysea - a nemel by byt asi uvaden samostatne, protoze se hodi predevsim jako skvely epilog (a kdo nevidel serial, muze byt trochu zmateny). Zvlast na vybornou musim ohodnotit uvodni prostrihane zabery mezi pristanim sondy na Marsu a nadsenim v ridicim stredisku.(2.10.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace