poster

Putování za švestkovou vůní (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 1998, 13x7 min

Režie:

Josef Lamka

Hudba:

Jan Rotter

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • hippyman
  ***

  divný večerník, jemuž jsem nikdy nějak nepřišel na chuť... snad je to tím, že ho nedávali, když jsem byl ještě malej kluk a nosil péro, šíp a luk... každopádně "jen" průměr a příští putování za švestkovou vůní bude radši do špajzu za pokladem z kroměřížá. 50%(18.1.2010)

 • Skejpr
  ****

  Z nových večerníčků jeden z těch mála relativně solidních, jehož největší síla spočívá v napínavosti děje, hezkém příběhu a oproštění se od infantilností a zbytečně agresivního projevu, který zde nahradil magický hlas Viktora Preisse.(25.1.2010)

 • NinadeL
  ***

  Knižní ilustrace Heleny Zmatlíkové jsem milovala, knihu v předškolním věku nechápala. Zkusím to nyní konečně dohnat :) Večerníčkovská verze pochybila ovšem jen ve výběru toho výtvarníka...(22.7.2009)

 • Stegr
  ***

  50%(3.12.2007)

 • Charms
  ****

  Pitrýska, toho já můžu :-) Na knižní předlohu s ilustracemi Heleny Zmatlíkové to ovšem nemá.(31.8.2012)

 • Vercinix
  ****

  Pytrýskova dobrodružství byla jedna z prvních knih, které mě rodiče nutili číst! I když mě to tenkrát moc nebavilo, viděl jsem nyní asi polovinu dílů a musím říci, že to vystihli opravdu věrně! Atmosféra divná, skřítek latentně afektovaný a vše jak kdyby to vypadlo z Lynchových filů:)(14.5.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace