Putování za švestkovou vůní (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 1998, 13x7 min

Josef Lamka

Jan Rotter

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Pitrýska, toho já můžu :-) Na knižní předlohu s ilustracemi Heleny Zmatlíkové to ovšem nemá.(31.8.2012)

Z nových večerníčků jeden z těch mála relativně solidních, jehož největší síla spočívá v napínavosti děje, hezkém příběhu a oproštění se od infantilností a zbytečně agresivního projevu, který zde nahradil magický hlas Viktora Preisse.(25.1.2010)

Knižní ilustrace Heleny Zmatlíkové jsem milovala, knihu v předškolním věku nechápala. Zkusím to nyní konečně dohnat :) Večerníčkovská verze pochybila ovšem jen ve výběru toho výtvarníka...(22.7.2009)

divný večerník, jemuž jsem nikdy nějak nepřišel na chuť... snad je to tím, že ho nedávali, když jsem byl ještě malej kluk a nosil péro, šíp a luk... každopádně "jen" průměr a příští putování za švestkovou vůní bude radši do špajzu za pokladem z kroměřížá. 50%(18.1.2010)

50%(3.12.2007)

Pytrýskova dobrodružství byla jedna z prvních knih, které mě rodiče nutili číst! I když mě to tenkrát moc nebavilo, viděl jsem nyní asi polovinu dílů a musím říci, že to vystihli opravdu věrně! Atmosféra divná, skřítek latentně afektovaný a vše jak kdyby to vypadlo z Lynchových filů:)(14.5.2009)