poster

Bolest lásky

 • francouzský

  Maladie d'amour

Drama / Romantický

Francie, 1987, 122 min

 • andrii
  ***

  ...jako žiletky...Být s ní, být spolu. V dobrém i zlém. V něžném rozpoložení i krutém prozření. Z náruče do náruče. Cit, který před ně předstoupil, zalitý jest v chřadnoucí intimitě. Kam zanesla je touha? V kom odrážet se bude světlo naplnění? Kdo odemkne dveře lásce k uzdravení?(19.2.2016)

 • Pohrobek
  **

  Realisticky pojaté drama jednoho zajímavého, i když ne úplně netypického, milostného trojúhelníku. Průběhem dost nejisté a relativizující, koncem možná až příliš romantické. Půvabná Nastassja Kinski, zatím i v dobré herecké formě, tak zůstane jediným výrazným kladem tohoto romanticko-dramatického snímku.(25.12.2004)

 • charge
  odpad!

  Škaredá anorektička mezi dvěma ranhojiči, tvořící milostnej trojúhel, nuda, podivný ksichty Kinský, neúměrně dlouhá stopáž na to co se tam dohromady (ne)děje. A ani zde kvalitní dabing toho moc nevylepší.(26.9.2017)

 • troufalka
  ***

  Mělo to dojmout, ale nechalo mě to chladnou.(27.9.2017)

 • dopitak
  ***

  Dabing byl natočen ve studiu Sparta ve dnech 4.-11.9.1989. To jenom jako vzkaz debilům, kteří dneska naplácají film za dvě hodiny.____ Kinski tu není moc sexy, a její nemoc tomu ještě na kráse ubírá. Smutný, silný příběh, nemající hrdinů. Juliette asi právem odsoudíte. Michel Piccoli v roli muže na vrcholu, jemuž ale není co závidět. Pěkná hudba, exteriéry u moře i u Garonny. Ornest, Preiss, Boudová.(13.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace