Reklama

Reklama

Hořké sladkosti

  • Německo Time Share - Doppelpack im Ferienhaus (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Julie je rozvedená vědecká pracovnice. Ačkoli působí upjatě, kdesi uvnitř ukrývá doutnající jiskru veselé spontánnosti. Její poněkud nudný snoubenec a kolega Russell bohužel není tím pravým, kdo by v ní dokázal rozdmýchat plamen. Spojuje je však nadšení pro práci a Julie věří, že její dva synové, patnáctiletý puberťák Brian a introvertní desetiletý Wesley, se naučí mít Russella rádi během nastávající dovolené. Jenže právě když mají vyrazit na cestu, dojde v laboratoři ke kritické situaci. Russell musí zůstat a Julie odjíždí sama. Věhlasný americký kuchař Matt je rozvedený otec citově poněkud nepředvídatelné čtrnáctileté Daphne a dvou rozpustilých synů, jedenáctiletého Lewise a osmiletého Joshe. Kvůli pracovnímu vytížení vidí děti málokdy, ale nikdy si nenechá ujít letní dovolenou. Julie i Matt dorazí na prázdniny do Nantucketu a ke svému zděšení zjistí, že si pronajali stejné obydlí. A protože všechny ostatní jsou již obsazené, nezbývá než to zkusit pod jednou střechou. Je však otázkou, zda se jeden od druhého něčemu přiučí, nebo se dřív navzájem zabijí. (TV Nova)

(více)

Recenze (31)

kingik 

všechny recenze uživatele

Nenápaditá, nevtipná a stokrát vylouhovaná trapárna s televizními herci. Kdo by tvrdil, že ho to v něčem překvapilo, asi toho moc z kategorie filmy pro celou rodinu neviděl. Také je cítit, že film režírovala žena, protože to ženské pojetí se nezapře. V několika momentech se film dokonce snaží být jakoby nezapomenutelný, ale to už je dost troufalé, protože i ve velmi slabé (televizní) konkurenci se tohle řadí k neobjevnému podprůměru na který zapomenete jen se objeví závěrečné titulky. 30% ()

Zdeňka 

všechny recenze uživatele

Taková kravinka, kdy od začátku tušíte jak to vlastně celé bude - z chlapa, o kterém jste si říkala jaký je úžasný se najednou vyklube nezáživný blbeček, kterého nezajímá nic jiné než práce a z muže, kterého jste k smrti nenáviděla a byl od vás tak odlišný je najednou neúžasnější člověk pod sluncem. Řekla bych, že tohle byla charakteristika nejen k tomuhle filmu, nemyslíte? Už by se měl někdo zamyslet a netočit stále o tom stejném... Ale jinak celkem fajn:-) ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

Co se škádlívá, to se rádo mívá. K tomu je samozřejmě za potřebí připočítat lehce krkolomnou cestu, aby byl výsledek více než uspokojivý. Od začátku je nad slunce jásné, jak to celé dopadne. Tahle předvídatelsnost mi absolutně nevadila a ani mi nevadilo, že tu není ani jedna jediná špatka originality. Mám slabost pro Timothyho Daltona. Nastassja Kinski byla příjemná. Ta svého otce zapřít nemůže, ani kdyby se stavěla na hlavu a odstrkovala se přitom ušima. Ten vědátor s tím lilkem dostal přesně to, co si zasloužil. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Trojúhelník: atraktivní ONA (a její potomci) + nudný, spolehlivý, nesympatický ON (snoubenec) + zábavný, nezodpovědný, charismatický ON (a jeho potomci). Hádejte, jak to bude probíhat a jak to dopadne? Přesně tak, uhodli jste :-). Ale nešlo očekávat od konzervativních prarodičů, že by změnili program a dívali se místo romantické ptákoviny raději na homosexuála s AIDS Toma Hankse. Tak jsem si holt s babi a dědou poseděla, vyluštila křížovku, přečetla časopis a snažila se (relativně úspěšně) ignorovat tu rodinnou průměrnost na TV obrazovce. Jsou i horší způsoby jak trávit čas... 45% ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Relativně příjemná rodinná romantická komedie, která je vhodným vyplněním volného času na odreagování a odpočinek. Já se přiznám, že takovéto druhy filmů mám docela rád a občas neuškodí právě těmito filmy se odreagovat. Když k tomu navíc připočítám pejska a čtyři sympatické teenagery, tak jsem naprosto spokojený. V rámci tématu a žánru to asi ani nemohlo být natočeno lépe, film jede podle klasického schématu romantických komedií a ten konec rozhodně nepřekvapí, protože to skončí přesně tak, jak lze předvídat. Ale to je právě to, co od takových filmů očekávám a ani tento film není výjimkou. Prostě když to zkrátím, ona miluje jeho, on miluje ji, ona se ale chce vdát za svého snoubence, ale na konci se jí otevřou oči a jak to skončí ani není třeba popisovat. Prostě v rámci žánru klasika, která neurazí a možná i nějaké příznivce žánru nadchne. Ale pro mě je to další z řady romantických komedií, na kterou si možná časem ani nevzpomenu, a z toho důvodu nehodnotím příliš vysoko, jakýsi průměr si ale ten film po celou dobu udržoval, takže nakonec uděluji průměrné tři hvězdičky, které podle mě zcela plně odrážejí kvalitu tohoto snímku. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama