poster

Hořké sladkosti

 • Německo

  Time Share - Doppelpack im Ferienhaus

 • USA

  Time Share

 • Slovensko

  Horké sladkosti

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2000, 87 min

 • Zdeňka
  ***

  Taková kravinka, kdy od začátku tušíte jak to vlastně celé bude - z chlapa, o kterém jste si říkala jaký je úžasný se najednou vyklube nezáživný blbeček, kterého nezajímá nic jiné než práce a z muže, kterého jste k smrti nenáviděla a byl od vás tak odlišný je najednou neúžasnější člověk pod sluncem. Řekla bych, že tohle byla charakteristika nejen k tomuhle filmu, nemyslíte? Už by se měl někdo zamyslet a netočit stále o tom stejném... Ale jinak celkem fajn:-)(2.5.2009)

 • Phobia
  **

  Trojúhelník: atraktivní ONA (a její potomci) + nudný, spolehlivý, nesympatický ON (snoubenec) + zábavný, nezodpovědný, charismatický ON (a jeho potomci). Hádejte, jak to bude probíhat a jak to dopadne? Přesně tak, uhodli jste :-). Ale nešlo očekávat od konzervativních prarodičů, že by změnili program a dívali se místo romantické ptákoviny raději na homosexuála s AIDS Toma Hankse. Tak jsem si holt s babi a dědou poseděla, vyluštila křížovku, přečetla časopis a snažila se (relativně úspěšně) ignorovat tu rodinnou průměrnost na TV obrazovce. Jsou i horší způsoby jak trávit čas... 45%(19.4.2010)

 • Lucie505
  **

  Oddychovka na nedělní odpoledne. Rodinná, romantická a s otřepaným tématem. Zanechalo to ve mě dva obrazy. Inspirativní dráždivou scénu mezi hlavními hrdiny při vaření, a šílený obrázek na konci, kdy si děti na trajektu "synchronizovaně" nasadí sluneční brýle, a dokazují nám tím, jak jsou strašně šťastný a v pohodě. Pořádnej kýč na závěr..(5.1.2012)

 • jatamansi
  **

  Víc hořké než sladké a komedie a romantismu to také moc nepobralo. Spíš ojedinělé hlášky:“Jak se tolik let evoluce mohlo vyhnout tomuhle pokoji?“ – skoro jako u nás. Je to příliš prvoplánové – ona genetička pedantka s vychovanými dětmi, které berou na povel vitaminy, on bohém se vším souvisejícím. Chlap, který si před sexem skládá kalhoty a puky žehlí knihou, brrr. Pěkný je omyl ve sprše, tělo jako tělo. Dva momenty dvou dětí: „Našels nějaký chlupy? Viděla jsem, že je hledáš. Dělám to samý s prsama.“ „Taky zbytečně.“ A na konci:“Zavolej, až se ti objeví ty chlupy.“ „A ty prsa.“ „Počítám, že zavolám dřív.“ Konec se svatbou byl už tak strašně protahovaný, že jsem si fakt oddechla, když to dopadlo jak mělo.(17.6.2008)

 • PavelZava
  ***

  Odpočinkovka, ke které mě přitáhla N.Kinski a T.Dalton. *** Matt (T.Dalton): Ten Russell je želva, nebo nějaký křeček. Každý vychovává prostě jinak, kontrast někdy pobaví :-). Zůstaň podivná Daph, zvláštnost ti sluší ! Předběhla si ! Někdy musíš, aby ses dostal tam, kam chceš ! (3.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace