Sen noci svatojanské (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 1984, 127 min

V titulcích pořadu uvedeno: název Sen noci svatojánské; divadelní režie Karel Kříž.(29.5.2014)

Mám rád Shakespearovské hry. Tato verze mě však příliš nezaujala. Veršované říkanky a prostěradla na mě prostě neúčinkují tak, jak tvůrci doufali. Na mě je to příliš těžké. Absence humoru je další důvod jen tří hvězd. Já jsem se mockrát nezasmál a když tak to stačilo na pouhý letmý úsměv. A tak nakonec dávám trojku za kvalitní hereckou plejádu, která nezklame a svým kvalitní hereckým uměním dílo pozvedává. Mě ale hra přišla celkově nudná a nezáživná.(7.11.2016)

• 007.

Komedie? Za 30 minut jsem se prakticky vůbec nezasmál, jen občas trochu úsměvná situace. 28%(23.12.2012)

Vtipná inscenace divadla ABC v Praze s hvězdným obsazením a netradiční výpravou, zato s veršovanými texty a Shakespearovu originálu věrnému přepisu. Hudba: Jaroslav Rybář(3.1.2009)

Vysoce příjemná záležitost!(10.4.2014)