poster

Po čem touží kluci

 • USA

  All Over the Guy

Komedie

USA, 2001, 95 min

 • Enzo555
  *****

  Môj obľúbený gay vzťahový, mierne komediálny film. Jeden z dvojice je protivný šprt, druhý chlapík je sympoš a sexy as hell. Film prehupom do vážnejšej polohy v poslednej tretine stráca na iskre, ale ako celok v pohode. Nepôsobí ako niečom natočené za 10 dolárov. Vhodný film pre utrápenú gay mládež hľadajúcu svetlo na konci tunela, žiadne transky, ani stigma smrteľnej choroby(9.6.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,022,324Tržby Celosvetovo $1,051,948(22.11.2008)

 • Adiemus
  ***

  Příběh vůbec není špatný, jenže problém je v příliš nevýrazném a jaksi ženském režisérském pojetí - o čemž možná svědčí i převážně negativní komentáře diváků mužského pohlaví. Díky mnohomluvnosti jsem si tu a tam vzpomněla na Hledám Amy, ale Kevin Smith je Julii Davisové vzdálen ještě víc než dejme tomu Jane Campion. Ale vzhledem k tomu, že jsem neželela miniúčasti Lisy Kudrow a Christiny Ricci (a naopak ocenila mně neznámého Dana Bucatinskyho), vidím to jako mírný nadprůměr. Ale toho, kdo vymyslel český název, bych honila po poli s nabitou vzduchovkou a doufala, že se trefím minimálně do sedací části.(7.6.2012)

 • PogoJoe
  **

  Upřímně - na film jsem se podíval jen kvůli přítomnosti Christine Ricci. Ta zde ovšem účinkuje jen asi ve 2 scénách (a Lisa Kudrow dokonce jen v jedné :-( ). Příběh mě nebavil. Naprosto nelogicky vystupující Tom, který je sice chlapácky pohledný, ale chováním a neustálými výbuchy nesnesitelný, se snaží najít cestu k citlivému Elimu. Určitě to není komedie - nezasmějete se tady ani jednou! Je to psychologický rozbor komplikovaného vztahu dvou homosexuálů, které to k sobě fyzicky přitahuje, ale jinak si moc nerozumí. Najdou k sobě cestu? (Hádejte...) No, ale dokoukal jsem to až do konce, takže zase až tak hrozné to nebylo...(3.8.2010)

 • Akitenshi
  ***

  No... koupil jsem si to kvůli Lise Kudrow a Christině Ricci, které jsou na obalu napsané v hlavních rolích... Ale i přes to, že jejich přítomnost na plátně nepřesahuje 2 minuty, jsem se dodíval a nebylo to špatné. Je to něco jiného, herci jsou příjemní a není to žádná ztřeštěná komedie o gayích, což oceňuji, protože takovou jsem ještě neviděl...(11.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace