Bobby Z

Zabite Bobbyho!

Akční / Krimi / Drama

USA / Německo, 2007, 97 min

• Slartibarkfast

Pokus o natočení takové té chytré gangsterské akční komedie, který bohužel nevyšel. Celým filmem se táhne taková zmatená, místy až trapná atmosféra. Nebýt hereckého obsazení, asi bych na to ani nekoukal. Nicméně.. zas abych to rovnou nespláchl, jako nějaký totální propadák. Jsou tam i pěkné pasáže. Jedno zhlédnutí však bohatě stačí. Celkově velmi oddychové béčko, na které si můžete pozvat partu kamarádů, sem tam s nimi prohodit pár slov, protože když vám z tohohle 5-50 minut uteče, nic se neděje. 45%(5.7.2011)

• Martin741

Reziser Dzon Hercfeld /Pribehy ze Zahrobi, Drsny a Drsnejsi/ natocil teda prisernu planobu. Tempo takmer ziadne, herecke vykony az na Fishburne-a /Morpheus z Matrixu/ boli priserne a fakt ten jeden clovek to nemal sancu zachranit cely film, Palo Chodec /Jizda do pekel, Rychle a Zbesile/ nemal herecky talent. Keith Carradine- a /Jizanska pohostinnost/ som si ani poriadne nevsimol a Olivia Wilde hrala hovno. Skoda, je to len dalsi ust releny projekt smerom do neznama : 5 %(6.8.2016)

Nenudící, spíše béčková, akčňárna s dvojnickým motivem, ve které se trestanec Tim v podání solidního Paula Walkera vydává za marihuanového magnáta Bobbyho Z. Problém je, že jak po dealerovi, tak po Timovi pase kupa lidí. Škoda, že Timovo trénování na Bobbyho nedostalo větší prostor, jako tomu třeba bylo v Honu na Šakala a taky jsem postrádal vysvětlení ohledně jednální Laurence Fishburna. Ale jinak to mělo docela říz a Olivie Wild je prostě kočka. 65%(8.2.2010)

• maverick10

Tenhle pribeh, potazmo scenar byl natolik neverohodny a plny der, ze by se do nich schoval celej A-Team. Ano celej i vcetne Mr.T. Muze mi nekdo vysvetlit, proc ten idiotskej lovec Bobbyho Z, nastrazi v chate bombu, ktera pri otevreni dveri exploduje a pritom na nej ceka s brokovnici uvnitr chatky? Nacez sam otevre dvere, coz byla vtipna vlozka, ktera jenom pridala tehle absurdite. Nad tim mi zustava rozum stat. Ten chlap musi mit instinkty zabijaka po mozkove obrne. Jinak vcelku svizna jizda nevalne urovne.(17.9.2009)

Film, kterým zabijete hodku a půl a ani se za to nebude muset na sebe zlobit. Scénář sice stojí za hovno a vynahrazuje to sympatickej Walker, který z ansámblu tohoto filmu vyčnívá, což se nedá říct o zbytku. Zbylé postyvy tak nějak mdlé a težko uveřitelné, naopak Walkerovi sem toho polosmolaře celkem věřil... Akce slušná a nikterak spektakulární, ale to myslím není na škodu... vidět to ale znova určo nechci.(1.12.2010)

• - Film obržel hodnocení R za násilí, používání drog, sprostého jazyka a sexuální scény. (Terva)