• Martin741

Reziser Dzon Hercfeld /Pribehy ze Zahrobi, Drsny a Drsnejsi/ natocil teda prisernu planobu. Tempo takmer ziadne, herecke vykony az na Fishburne-a /Morpheus z Matrixu/ boli priserne a fakt ten jeden clovek to nemal sancu zachranit cely film, Palo Chodec /Jizda do pekel, Rychle a Zbesile/ nemal herecky talent. Keith Carradine- a /Jizanska pohostinnost/ som si ani poriadne nevsimol a Olivia Wilde hrala hovno. Skoda, je to len dalsi ust releny projekt smerom do neznama : 5 %(6.8.2016)

• maverick10

Tenhle pribeh, potazmo scenar byl natolik neverohodny a plny der, ze by se do nich schoval celej A-Team. Ano celej i vcetne Mr.T. Muze mi nekdo vysvetlit, proc ten idiotskej lovec Bobbyho Z, nastrazi v chate bombu, ktera pri otevreni dveri exploduje a pritom na nej ceka s brokovnici uvnitr chatky? Nacez sam otevre dvere, coz byla vtipna vlozka, ktera jenom pridala tehle absurdite. Nad tim mi zustava rozum stat. Ten chlap musi mit instinkty zabijaka po mozkove obrne. Jinak vcelku svizna jizda nevalne urovne.(17.9.2009)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +Paul Walker, zajímavý příběh, docela mě to chytlo -mohlo být ještě víc akce a mohla být ještě drsnější/// Tohle je jiný Bobby Z než, ten kterého jsem viděl v Divokých vlnách. Člověk ovlivněn animákem si najednou není jistej co je pravda a co smyšlenka. Po zhlédnutí však víc věřím totmu snímku, který si rozhodně nehraje na neviňátko a Bobbyho Z vlastně vykresluje jako pěkně sobeckého hajzla. Nicméně záměna s Walkerem a jeho snaha dostat se z průseru je natolik poutavá, že jsem měl problém od filmu odejít. I závěr byl nevšední a herci jeden vedle druhého na sebe strhávali pozornost. U mě tedy povedený film./// Celkem 68%///(31.3.2010)

Nenudící, spíše béčková, akčňárna s dvojnickým motivem, ve které se trestanec Tim v podání solidního Paula Walkera vydává za marihuanového magnáta Bobbyho Z. Problém je, že jak po dealerovi, tak po Timovi pase kupa lidí. Škoda, že Timovo trénování na Bobbyho nedostalo větší prostor, jako tomu třeba bylo v Honu na Šakala a taky jsem postrádal vysvětlení ohledně jednální Laurence Fishburna. Ale jinak to mělo docela říz a Olivie Wild je prostě kočka. 65%(8.2.2010)

• Radiq

Co to kua mělo znamenat? To místama vůbec nedávalo smysl, takže su zvědavej, co všechno najdu v Zajímavostech pod sekcí Chyby ve filmu. Podlě mě je totiž celej film docela velká chyba. Ne, nebudu hrát producentům do karet a řeknu rovnou, že si z diváka asi udělali prdel, protože myslící osoba je touhle fraškou sražena k zemi debilnostma, nesouvislostma a blbejma nápadama. Bohužel. Těšil jsem se na dobrej film s mým oblíbencem mrtvolou Paulem Walkerem a dostal jsem do držky. Olivia Wilde alias moje oblibená 13 z Dr. House, na tu se vždycky pěkně kouká, ale herecky se tady taky nemohla moc odvázat. Ani ostatní herci ve vedlejších rolích neměli šanci se nějak zvlášť ukázat. A tak, i když to nemělo špatně našlápnuto, jsem docela litoval, do čeho se to všichni nechali uvrtat. Blbej scénář totiž ani sebelepší herci nezvládnou...(9.2.2015)

• - Film obržel hodnocení R za násilí, používání drog, sprostého jazyka a sexuální scény. (Terva)