kitano

Rodinna drama s prvkami fantasy, namiesana podobnym sposobom ako Burtonova Velka ryba, alebo Forsterovo Hladanie zeme nezeme. Teda az na to, ze to nema taku specificku atmosferu, pribeh je omnoho jednoduchsi a ani tej fantazie nieje presprilis. Ale treba povedat, ze je to natocene hravym, zabavnym sposobom a Andy Lau je skvely ako vzdy. (7/10) ()

Shit

Nálepku Velký 2 bez Hankse tomu teda neodpářu ani já, protože to tak prostě je, ale za tim se skrývá daleko vyspělejší, lepší a míň dětinskej film, než jakým byl Velký, navíc Andy Lau má takový charisma, že by udělal zajímavou i reklamu na prací prášek ()

Sysel_CZ

Tenhle film mě vzal za srdce. Těží ze stejného motivu jako slavný film Big s Hanksem, ale všechno podává po čínském způsobu. Pěkný rodinný filmek s výbornou myšlenkou a zábavným i vážným dějem. ()

Ceres

Velice příjemná podívaná, i když z určité části trošku komerční, občas film obsahuje tu a tam nějaké to kliše, ale vůbec mi to nevadilo, alespoň nějak strašně. Film má také pro mě velice pěkný konec, takže i přes nějaké nesrovnalosti 70%. ()