Epizody(26)

Starletka

Původní komentář z 18.1.2015: Zklamání. Podle všeho se mělo jednat o horor se spoustou krve a dobrým příběhem, ale toho se bohužel moc nedočkáte. Drtivá většina dílů je totiž nevtipná rádoby komedie o partě spolužaček a jednoho spolužáka plná fanservice. Co se pak samotného opravdového příběhu týče - je zmatený, opravdu zmatený. Většina věcí není vůbec vysvětlená a pokud se nedostanete i ke druhé sérii, nic nepochopíte. Což by byla škoda, protože série druhá je úplně jiný level. 5/10 ()

RadaRAW

Na netflixu teď tato podivná věc vyšla tak jsem se rozhodl na to podívat. (Proč taky ne když jsem v karanténě) Nejlepší jak to popsat je slovem zajímavé...Líbil se mi styl vyprávění příběhu který po většinu seriálu fungoval. Je to překvapivě náročný seriál na sledování poněvadž divák by se měl snažit zjistit o co tam sakra vlastně jde. Samozřejmě tento family friendly seriál má několik momentů ze kterých jsem se málem pozvracel a jen tak je asi nedostanu z hlavy, tak že se tu bude asi líbit těm psychopatům kteří chtějí ve filmech a seriálech vidět lidské utrpení a nechutnosti jim provedené. Nevím jestli chci vidět druhou sérii která nejspíš zodpoví některé otázky které mě jako diváka zajímají, ale není ještě na netflixu a nevím jestli mám zapotřebí pracně hledat tento počin někde zdarma poněvadž odmítám platit druhou streamovací službu. Mé doporučení: 8 vytržených nechtů/10 ()