poster

Okusama wa džošikósei (TV seriál)

 • japonský

  おくさまは女子高生

 • japonský

  Okusama wa joshikōsei

 • anglický

  Wife is a High School Girl

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 2005, 13x24 min

Režie:

Džun Šišido

Hudba:

Kei Wakakusa

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Katsuragi
  *

  TRAGÉDIE, jinak se to ani popsat nedá. Rozhodně zajímavý nápad, ale trošičku to autoři přehnali s těmi překážkami. Je jasné, že toto je nereálné, ale aby se každý koho potkají chtěl nějak vmísit do jejich vztahu ať už vědomě či nevědomě, to mi přijde trochu moc. * jenom za nápad celkově to beru spíše jako ztrátu času. Ale musím poděkovat za obohacení slovní zásoby (danna-sama = manželi).(29.11.2013)

 • Medea86
  **

  Teda nevím na které anime koukal uživatel Flipper, ale mám pocit, že mluví o něčem jiném. Já jsem sledovala příběh sedmnáctileté Asami, která je vdaná za svého učitele Kyosuke, ale nikdo to neví. Jejich utajovaný vztah samozřejmě vede ke spoustě trapných situací. Pro mě by mohl mít seriál polovinu epizod, protože se děj docela opakuje, jen tam jsou drobné obměny. Celkově mě seriál moc nenadchnul, protože jeho zápletka byla trochu postavená na hlavu a dalo se předvídat, k čemu dojde v poslední epizodě.(7.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace