Diskuze k filmu (3 027)

• 8.3.2010  16:22
    Ryan97
    (hodnocení, komentáře)

Slovenský překlad famfrpálu je "metlobal" ??? .. =DDD

• 8.3.2010  16:17
    stryko158
    (hodnocení, komentáře)

finarfin1: to je síce škoda ale na druhej strane vo filme Harry lietal na metle keď bojoval s drakom, a tu sa nám to aspoň trochu kompenzuje, horšie je že vo FR nebol metlobalovy zapas, tu sa len na začiatku povozili na metlach a koniec, v mnohých ohľadoch je pre mňa štvrtý film lepší ako piaty

• 8.3.2010  09:03
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

S bleskem máš sice pravdu, nicméně famfrpál je položka, která se dá vesměs pokaždý skrouhnout, protože až na vyjímky při ní nedochází k ničemu podstatnýmu.

• 8.3.2010  06:39
    Arachneuss
    (hodnocení, komentáře)

Ne, nedostal jej uprostřed filmu.

• 7.3.2010  22:31
    venanek
    (hodnocení, komentáře)

Mě se ve trojce nelíbilo jak udělali to s tím kulovým bleskem.... harry ho dostal někde v půlce když o blackovi ještě nic nevěděl ( a hrál na něm pak několik famfrpálových zápasů, které ve filmu nebyli... ) a né až na samotném konci filmu s pozdravem od blacka.....

• 7.3.2010  21:38
    Hromino
    (hodnocení, komentáře)

Držím palce Delbonnelovi na Oscarech :) Kamera v Princi byla skutečně krásná a působivá, Oscara by si skutečně zasloužil ;-)

• 7.3.2010  17:25
    Skrk
    (hodnocení, komentáře)

Ono je to možná na stejno. :) No a? Stejně jsou to nejlepší díly (dle mého)

• 7.3.2010  17:21
    Baxt
    (hodnocení, komentáře)

(pravda, budu se muset na pětku znovu podívat, abych ještě potvrdil pravdivost svého tvrzení)

• 7.3.2010  17:18
    Ryan97
    (hodnocení, komentáře)

Pochybuju, že je víc osekaná, jak pětka .. ;-))

• 7.3.2010  17:05
    Baxt
    (hodnocení, komentáře)

Čtyřka je objektivně nejvíc osekaná, že ne, to může říct jen ignorant.

• 7.3.2010  17:03
    Arachneuss
    (hodnocení, komentáře)

Proč píšeš vykřičník? :-D Na čtyřce je toho podle mne osekáno až moc. Třeba dějová linie Skrka, která je v knize velmi důležitá, je zde shrnuta do jedné, minutové scény na konci. Dále bludiště je naprosto jiné, ti skřítci tam bohužel chybí a mistrovství famrpálu je až otřesně useknuté hned na začátku.

• 7.3.2010  16:57
    mzss1
    (hodnocení, komentáře)

První tři jo,ale já nejdřív přečetl 4 a pak jsem na ní šel do kina. Ve filmu bylo skoro vše co v knize až na domácí skřítky a tak. Jinač to bylo celkem stejný. Akorát to šlo rychlým tempem ten film - je to můj názor !

• 7.3.2010  16:54
    Arachneuss
    (hodnocení, komentáře)

ČTYŘKA?! Vždyť čtyřka je snad ještě více osekaná, jak pětka. Nejvěrnější knize (rozumně do obsahu) byla a vždy bude Columbusova verze.

• 7.3.2010  16:53
    mzss1
    (hodnocení, komentáře)

Foxhound#1 : A taky nejvíc podle knihy byla čtyřka - i když ve filmu to šlo hodně rychlým tempem. Zato pětka už film dle knihy moc nebyl,....

• 7.3.2010  16:47
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Šestka že je nejvíce podle knihy? Tak to vážně pochybuju. Možná tak (a i o tom pochybuju) z trilogie dílů 4-6, ale zatím nejvíc dle knihy byly první tři díly.

• 7.3.2010  16:24
    venanek
    (hodnocení, komentáře)

6ka je podle mě nejvíce podle knihy.... Pokud se někomu 6ka nelíbí myslím že to nemůže shazovat na film ale spíš na knihu.... Podle mě byl film i kniha vynikající.... Ostatní díly se od knihy dost liší... díly 1 - 4 se mi ale asi líbily nejvíc....

• 25.2.2010  01:39
    sajferus
    (hodnocení, komentáře)

po dlhom case som si pozrel opat nejakeho harryho...a hmmm :D prva cast mi znela ako "mila" rozpravocka..a nejakom chlapcovi...a zrazu pozriem toto a ma asi 4x vystrelo...teda..viac ako nejaky horor...dufam ze v kinach je ze aspon od 15 rokov :D

• 22.2.2010  21:39
    Mr.Dogman
    (hodnocení, komentáře)

Souhlasím Finarfin1, ale jednička je stejně trochu lepší ;)

• 22.2.2010  19:10
    Arachneuss
    (hodnocení, komentáře)

Ta druhá má alespoň dobré bitevní sekvence.

• 22.2.2010  16:10
    Skrk
    (hodnocení, komentáře)

Abych pravdu řekl, tak obě Narnie jsou děsný.