Diskuze k filmu (3 027)

151 150 149 148 147 114 76 39 1
    • 20.2.2012  08:54
    movieband
    (hodnocení, komentáře)

Já bych tomu režisérovi utrhl nejradši hlavu za to co udělal z pátého dílu .... teĎkom sem ho dočetl a ta knížka je naprosto jiná ..... mno uvidíme co u Fénixova řádu udělá ta prodloužená verze (3-disková) 

• 19.2.2012  18:58
    Pítrs85
    (hodnocení, komentáře)

Ja83: Souhlasím, Half-Blood Prince je výborný film, ale má vlastně stejný nedostatky jako Goblet of Fire- vypouští v knížkách docela zásadní informace a nahrazuje je zbytečnýma romantickýma scénkama. Holt je to asi kvůli divákovi, který knížky o HP nečetl a kterému by další postavy v ději zamotaly hlavu ještě víc... I když podle mě by tyto scény spoustu věcí spíše objasnily a vysvětlily. A navíc by byly i filmově zajímavé- rodina Voldemorta atd.

• 18.11.2011  14:00
    Ja83
    (hodnocení, komentáře)

Film je dobrý, pro mě zhruba na úrovni čtvrtého dílu. Jsou v něm super momenty, ale je tam pár věcí, které prostě nepřekousnu. Například útok na Doupě, nebo hned ten začátek, kdy si Brumbál vyzvedne Harryho někde v metru, nebo co to je. A taky tam mohlo být míň romantických nesmyslů a víc se to mělo soustředit na Voldemortovu minulost. Hrozně mi chyběli Gauntovi a stejně jako ve čtyřce Dursleyovi. Takže 4*.

• 15.7.2011  18:20
    movieband
    (hodnocení, komentáře)

Džany: že ? :D ale uplně .... nejlepší je dyž šeptá na toho profesora .....

• 15.7.2011  18:19
    Džany
    (hodnocení, komentáře)

Když Harry vypije štěstí, dabing (Kotek) zní jako zhulenej :D 

• 25.6.2011  14:48
    Luigi.K.
    (hodnocení, komentáře)

mzss1: knizky jsem necetl, nejsem ctenar. Nevyznam v zanru? mozna...! Ale jedno vim jiste...tenhle film byla ukrutna nuda, nic proti filmum s HP, celkem se mi vzdy libili, ale tohle byl asi nejhorsi dil.

• 25.6.2011  14:13
    mzss1
    (hodnocení, komentáře)

Luigi.K. Zřejmě si nečetl knížky , nebo se nevyznáš v žánru , nebot tenhle díl byl skvělý drama ....

• 25.6.2011  14:10
    Luigi.K.
    (hodnocení, komentáře)

ehm...ono to melo nejaky dej?

• 9.4.2011  12:12
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Tak já ty filmy hodnotim z větší části taky podle toho jak moc se přibližují předloze a jestli jsou v nich klíčové události. Ohledně předlohy a filmu nemám VzA co vytknout, ostatně předloha ještě nepatřila k těm delším, takže se dala vcelku dobře obsáhnout. Ale z celé série to nepatří mezi mnou nejoblíbenější, jak film (byť skvěle natočen), tak kniha.

• 9.4.2011  11:47
    movieband
    (hodnocení, komentáře)

Jo to věřim kamoš ve škole mě řikal neco podobného ...... jinak jaky maš pohled na Vězně z Azkabanu jako film aj jako knižku pokud si ju četl ?? :)

• 9.4.2011  11:45
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Přečti si knihu a hodnocení stáhneš o hvězdu ;-), páč dostaneš mnohem záživnější a bohatší příběh, a věci ti možná začnou dávat smysl.

• 9.4.2011  11:44
    movieband
    (hodnocení, komentáře)

Toš knížku sem eště nečetl, ale chystám sa na to.Tendle díl je rozhodně lepší než ten předešlý (Fénixův Řád), ale na 3 (Vězeň z Azkabanu) nemá ani náhodou......Efekty na konci byli uplně výborné ........

• 26.3.2011  21:07
    stryko158
    (hodnocení, komentáře)

Prečo tu visia tie fake plagáty?

• 22.3.2011  15:42
    tomasko 3119
    (hodnocení, komentáře)

Ellesime: moja reč ked si prečítate polovičného princa aspon poslednych 5-10 kapitol a tu záverečnu bitku a porovnate s filmom(bitka)tak potom zmenite názor.mne najviac vo filme chýbal biela hrobka a a ta bitka :(

• 20.3.2011  18:05
    luksatka
    (hodnocení, komentáře)

Nic pro malé děti :D:D:D

• 15.3.2011  21:52
    Ellesime
    (hodnocení, komentáře)

Hlavně nechápu, jak někdo může napsat, že se jedná o nelogické knihy. O kvalitě filmů by se dalo pochybovat, to ano, ale knihy jsou výborné.

• 15.3.2011  21:38
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Tak pokud si neviděl přecházející díly a především nečetl knihu, tak se ani nedivim že to hodnotíš takhle. Bez knihy to běžnému divákovi musí připadat minimálně zmatené. Ovšem narozdíl od jiných sérií to sotva lze označit za nastavovanou kaši, když to jede podle konkrétní předlohy. Nastavovaná kaše je třeba saw nebo policejní akademie.

• 14.3.2011  19:24
    Tomcaat
    (hodnocení, komentáře)

ultra nastavovaná kaše, totálně postrádající logiku. Gmisiycs mi absolutně mluví z duše. Za efekty *.

• 21.2.2011  16:40
    Ellesime
    (hodnocení, komentáře)

????

• 21.2.2011  01:49
    Gmisiycs
    (hodnocení, komentáře)

Stále horší nuda. Nedochází mi, proč všichni někam ve všech dílech jezdí, když se stačí doknout Brumbálovy ruky. Proč v minulém díle utíká banda kouzelníků uličkou, kde se rozbíjí koule s věštbami a nyní na začátku Brumbál máchne hůlkou a nebýt toho, že Potter stojí na cingrlátku z lustru, bylo by dokonale uklizeno. Prostě v jeden moment jsou všichni v neřešitelné situaci a v příštích chvílích se v úplně jiné situaci používá běžně kouzlo, které by tu předchozí situaci levou zadní vyřešilo. Absolutně nesmyslný scénář, podle absolutně nelogické knihy. Dávám 3* s odřenými slechy za efekty a davové poblouznění, které přes všechny nedostatky stále způsobuje.
    PS: Těším se, že už bude konec této nelogické série s občasnými světlými místy.

151 150 149 148 147 114 76 39 1