Zastřený hlas (TV film)

Drama / Krimi

Česko, 2006, 91 min

• dopita

Průser. Smutnej průser, protože mám z filmu pocit, že se rejža snažil. Jenže za prvé měl k dispozici prachbídnej, řekl bych skoro až amatérskej scénář a za druhé film neobdařil žádnou invencí, ničím co by dokázalo diváka zaujmout a čím by udržel jeho pazouru co nejdál od dálkovýho ovladače. Mě zaujali pouze herecké výkony, za ně jedna hvězdička, jinak velké zklamání.(12.6.2018)

Vilma Cibulková, opravdu herecký koncert. No a to jsou všechny kladné zprávy. Policajt tam hraje tak blbě, že to asi je vážně policajt a ne herec. Hlavní představitelka nevypadá na 13 ani náhodou, dala by na prdel leckteré pornohvězdě ale hraje skutečně jako 13-ka takže blbě. Scénář je ze 70% úplně zprasený. 3 * jen za tu božskou Vilmu a za dost drásavé téma pro rodiče mladých blbých holek. S telefonáty úchylů máme zkušenosti i v naší rodině....Vlastně je to zřejmé, Polesný totiž nic dobrého prakticky nenatočil, takže to by byla kurva náhoda, kdyby se mu tohle povedlo!(18.5.2009)

Celkem slušný televizní film se zajímavým námětem. Výborná je především mladá Aneta Krejčíková, která ve svých 14ti letech hrála 13ti letou, ale to je detail, protože ze skušenosti vím, jak je obtížné takové holky správně věkově zařadit, hádal bych jíi tak více let. Bohužel film mi připadal příliš rozvláčný, takže napětí střídaly hluché pasáže a konec vyloženě scénárista nevymyslel, tak si pomohl takovým...ničím...škoda. Herecké obsazení mimochodem příjemné, potěšila Jiřina Bohdalová a homeless v podání herce, kterého neznám :-)(24.1.2011)

• Terva

CITÁT - To je stará Krbcová, holka se jí někde toulá........... On mi zatím jen telefonuje ...jako..... a zve mě na večeři...jako... Scéna se psem, okolo 20 minuty byla velmi trapná. Psychologické kriminální drama s naprosto příšerným hereckým obsazením a ještě horším hudebním doprovodem. A aby to nebylo tak jednoduché, některé dialogy vás dokážou unudit k smrti. Jedině snad Jiřina Bohdalová něco do filmu přinese, ale dobrý herecký výkon to moc není. CITÁT - No, co, na něco umřít musím.......... Celkový dojem? Nic moc a ani ten konec to nezachrání. Potom jsem měl chuť skočit do sklepa, praštit nějaký to bezdomáčko po palici a zaběhnout k Vietnamcům, koupit nějakou tu lahvinku, nejlépe bez kolku, a věnovat mu jí, jak se tak říká - na zahřátí.(21.6.2013)

• gudaulin

Neslaná nemastná televizní detektivka, svým způsobem typický výrobek české televizní tvorby posledních let. S výjimkou silného hereckého výkonu Vilmy Cibulkové v roli starostlivé, lehce hysterické matky je to snadno zapomenutelná záležitost. Obsazení zjevně o několik let starších hereček do rolí údajně 13-letých dívek, (kterým ostatně neodpovídaly ani chováním), jen podtrhlo rozpačitý dojem z celé hry. Nejslabší místo mezi tvůrci zaujal zjevně režisér. Celkové hodnocení: 35 %.(9.11.2006)