poster

Zastřený hlas (TV film)

Drama / Krimi

Česko, 2006, 91 min

 • Pitryx
  **

  Nebylo to nejhorší, jen ten příběh měli nechat běžet na tom základním příběhu, a necestovat někam do minulosti matky hlavní hrdinky. Možná to přidalo příběhu na hloubce, ale pro mne to byla jen zbytečné odbočování od hlavní linie a zdržování děje. Herci byli skvělí, ale stopáž se mně zdála zbytečně dlouhá. Občas bylo v ději hlucho. Ty komediální prvky, asi nechtěné, zbytečně shazovaly psychologický podtext. Podívat a zapomenout.(3.4.2017)

 • Slarque
  **

  Sice to mělo aktuální téma, ale jeho zpracování bylo naprosto nezvládnuté. Drama, které se občas tváří jako krimi, chvíli jako komedie (téměř všechno, kde byla Jiřina Bohdalová) a ve své „thrillerové“ fázi ujede definitivně. Scénář byl prostě nedotažená blbost a nenápaditá režie to jenom zvýraznila.(14.10.2006)

 • farmnf
  ***

  Vilma Cibulková, opravdu herecký koncert. No a to jsou všechny kladné zprávy. Policajt tam hraje tak blbě, že to asi je vážně policajt a ne herec. Hlavní představitelka nevypadá na 13 ani náhodou, dala by na prdel leckteré pornohvězdě ale hraje skutečně jako 13-ka takže blbě. Scénář je ze 70% úplně zprasený. 3 * jen za tu božskou Vilmu a za dost drásavé téma pro rodiče mladých blbých holek. S telefonáty úchylů máme zkušenosti i v naší rodině....Vlastně je to zřejmé, Polesný totiž nic dobrého prakticky nenatočil, takže to by byla kurva náhoda, kdyby se mu tohle povedlo!(18.5.2009)

 • Lish84
  **

  Tvůrci by si měli hlavně ujasnit žánr. Krimi thriller s příměsí rodinného dramatu - to se dá akceptovat. Ale když na scénu vstoupí Jiřina Bohdalová, je z toho najednou bláznivá komedie... Co se týče kriminální zápletky, není těžké odhadnout pachatele předem - bohužel hodně předem, už někdy v 1/3 filmu. Ne že bych byl tak dobrý detektiv, ale tvůrci velmi nešikovně použijí postupy podobných zahraničních filmů. Sice se pak snaží diváka zviklat pár scénami a záběry, ale aranžují je velmi okatě až trapně.(14.10.2006)

 • larelay
  **

  Aj napriek pokrocilej hodine, v ktorej film davali, som ho dopozerala. Ale rozhodne to nebolo kvoli tomu, ze by bol nejako uchvatne dobry, prave naopak. Nezdielam nazor s ostatnymi, ze Vilma zahrala dobre, mne to prislo hrozne afektovane a prehravane... Kazdopadne ma to drzalo do konca, co beriem ako plus, skoda, ze len jedno z mala.(1.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace