Zastřený hlas (TV film)

Drama / Krimi

Česko, 2006, 91 min

• larelay

Aj napriek pokrocilej hodine, v ktorej film davali, som ho dopozerala. Ale rozhodne to nebolo kvoli tomu, ze by bol nejako uchvatne dobry, prave naopak. Nezdielam nazor s ostatnymi, ze Vilma zahrala dobre, mne to prislo hrozne afektovane a prehravane... Kazdopadne ma to drzalo do konca, co beriem ako plus, skoda, ze len jedno z mala.(1.2.2011)

Jo, holky, když vylezete ven s tím, že Vám to má co nejvíce slušet, riskujete! Nějaký prasák se každou chvíli najde. Kriminálních příběhů na tohle téma asi není nikdy dost. "Zastřený hlas" mi přišel herecky velmi slušný, jinak trošku levný. Velmi přesvědčivé jsou civilně a uvěřitelně působící reálie z pražských Petřin a obory Hvězda.(26.8.2012)

Kriminálka rozhodně mizerná. Coby sólo pro Vilmu ovšem výborné. Cibulková si svou nevyrovnanou hysterickou matku střihla s chutí a plným nasazením. Film je natolik košatý dějovými odbočkami, že chvílemi ani nevíme, o čem to původně mělo být. Nakonec zřejmě jen o vztahu matky a dcery, zbytek nepodstatný. Mně ale byl tento pelmel docela sympatický a zanechal příjemný pocit. Takže 70%.(29.5.2019)

Solidní tv film o zabité a znásilněné 13 leté dívce. Samozřejmě pachatel neznámý ,ale zjistí se že má na svědomí další dva případy. Matka jiné dívky ,která s poslední obětí chodila do třídy začíná mít o dceru velkou starost. Zjistí že dceři kdo si volá a má podezření ,které se nakonec ukáže jako správné. Sama máma ve stejném věku něco podobného zažila ,ale nechala si to pro sebe. Snímek ukazuje jak těžké to je vychovávat 13 letou dceru ,když vypadá nejmín na 15 a kde kdo se za ní otáčí. Snímek nás záměrně vede na stopu,ale úplně někoho jinýho.(16.8.2008)

• Lish84

Tvůrci by si měli hlavně ujasnit žánr. Krimi thriller s příměsí rodinného dramatu - to se dá akceptovat. Ale když na scénu vstoupí Jiřina Bohdalová, je z toho najednou bláznivá komedie... Co se týče kriminální zápletky, není těžké odhadnout pachatele předem - bohužel hodně předem, už někdy v 1/3 filmu. Ne že bych byl tak dobrý detektiv, ale tvůrci velmi nešikovně použijí postupy podobných zahraničních filmů. Sice se pak snaží diváka zviklat pár scénami a záběry, ale aranžují je velmi okatě až trapně.(14.10.2006)