poster

Zastřený hlas (TV film)

Drama / Krimi

Česko, 2006, 91 min

 • Pitryx
  **

  Nebylo to nejhorší, jen ten příběh měli nechat běžet na tom základním příběhu, a necestovat někam do minulosti matky hlavní hrdinky. Možná to přidalo příběhu na hloubce, ale pro mne to byla jen zbytečné odbočování od hlavní linie a zdržování děje. Herci byli skvělí, ale stopáž se mně zdála zbytečně dlouhá. Občas bylo v ději hlucho. Ty komediální prvky, asi nechtěné, zbytečně shazovaly psychologický podtext. Podívat a zapomenout.(3.4.2017)

 • gudaulin
  **

  Neslaná nemastná televizní detektivka, svým způsobem typický výrobek české televizní tvorby posledních let. S výjimkou silného hereckého výkonu Vilmy Cibulkové v roli starostlivé, lehce hysterické matky je to snadno zapomenutelná záležitost. Obsazení zjevně o několik let starších hereček do rolí údajně 13-letých dívek, (kterým ostatně neodpovídaly ani chováním), jen podtrhlo rozpačitý dojem z celé hry. Nejslabší místo mezi tvůrci zaujal zjevně režisér. Celkové hodnocení: 35 %.(9.11.2006)

 • triatlet
  *

  Film je zapamatovatelný hlavně silným tématem. Ale zpracování působí školometsky- opakovaně zdůrazňuje nebezpečí, scénář je jak ze učebnice slohu. Prolínání se znásilněním matky celkem zbytečné (návštěva násilníka dost nevěrohodná). Rámec odhalování pachatele končí hned na začátku, protože počet podezřelých se dost rychle snižuje (že by jím byl otec na služení cestě? nebo policajt, který při venčení jorkšíra svěřuje pomatené "hrdince" informace z vyšetřování? nebo ředitel školy?). Je to SLUŠNÝ ČLOVĚK, jak ho označí policista, i hrdinka... Dramatický příběh se postupně mění v komedii (skok přes balkon a bosky hurá po frekventované silnici za černou škodovkou).(6.9.2012)

 • Hejtmy
  ***

  Mírně nadprůměrná česká detektivka, na které mě proč to nepřiznat potěšila hlavně představitelka čtrnáctileté hlavní postavy (nevěřím že, vzhledem k určitým tělesným partiím, bylo 14 i oné herečce). Jinak dějově docela vydařené, sice velmi přímočaré a černobílé, ale pořád zábavné a s dobrým spádem. Herci až na holčinu druhá liga v čele s Etzlerem a hlavně ve vedlejší roli hrající Bohdalová ohánějící se pepřovým sprejem mi tam vůbec neseděla 55%(18.8.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +dramatická hudba, napínavé, skvělá Vilma Cibulková a stejně tak i Aneta Krejčíková, celkově byly role dobře obsazeny -děj se více soustřeďuje na rodiné zázemí ohrožené dívky, zase tam hraje Jiřina Bohdalová, film mohl být v závěru akčnější, a vůbec mohlo to být ještě víc krimi/// Docela spokojenost. Námět sice sliboval víc, ale i tak to bylo koukatelný. Nenudil jsem se a občas jsem i nedýchal. Miroslav Etzler má jen menší roli, protože v polovině filmu "odcestuje" a už se s ním nesetkáme. Možná záměr (měl jiné pracovní povinnosti). Anetu Krejčíkovou znám ze seriálu Ulice, takže její role zde mě docela potěšila a navíc nehraje špatně. Takže jak říkám, docela spokojenost a navíc je to trošku něco jiného./// Celkem 62%///(20.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace