poster

Zastřený hlas (TV film)

Drama / Krimi

Česko, 2006, 91 min

 • Hejtmy
  ***

  Mírně nadprůměrná česká detektivka, na které mě proč to nepřiznat potěšila hlavně představitelka čtrnáctileté hlavní postavy (nevěřím že, vzhledem k určitým tělesným partiím, bylo 14 i oné herečce). Jinak dějově docela vydařené, sice velmi přímočaré a černobílé, ale pořád zábavné a s dobrým spádem. Herci až na holčinu druhá liga v čele s Etzlerem a hlavně ve vedlejší roli hrající Bohdalová ohánějící se pepřovým sprejem mi tam vůbec neseděla 55%(18.8.2008)

 • gudaulin
  **

  Neslaná nemastná televizní detektivka, svým způsobem typický výrobek české televizní tvorby posledních let. S výjimkou silného hereckého výkonu Vilmy Cibulkové v roli starostlivé, lehce hysterické matky je to snadno zapomenutelná záležitost. Obsazení zjevně o několik let starších hereček do rolí údajně 13-letých dívek, (kterým ostatně neodpovídaly ani chováním), jen podtrhlo rozpačitý dojem z celé hry. Nejslabší místo mezi tvůrci zaujal zjevně režisér. Celkové hodnocení: 35 %.(9.11.2006)

 • mzss1
  ***

  Zázrak to rozhodně není, ale slušný průměrný tv film na jedno shlédnutí to je. Film nemá žádnou velkou chybu, v rámci možnosti dobře provedené. Na tu lacinost se to povedlo. Herecké obsazení je celkem slušné, zejména potěší vedlejší role Jiřiny Bohdalové. Vytknout se toho dá dost, ale na to, že to je tv film, tak to nedopadlo zle. Celkově hodnotím na 57% = ***(6.1.2013)

 • Slarque
  **

  Sice to mělo aktuální téma, ale jeho zpracování bylo naprosto nezvládnuté. Drama, které se občas tváří jako krimi, chvíli jako komedie (téměř všechno, kde byla Jiřina Bohdalová) a ve své „thrillerové“ fázi ujede definitivně. Scénář byl prostě nedotažená blbost a nenápaditá režie to jenom zvýraznila.(14.10.2006)

 • larelay
  **

  Aj napriek pokrocilej hodine, v ktorej film davali, som ho dopozerala. Ale rozhodne to nebolo kvoli tomu, ze by bol nejako uchvatne dobry, prave naopak. Nezdielam nazor s ostatnymi, ze Vilma zahrala dobre, mne to prislo hrozne afektovane a prehravane... Kazdopadne ma to drzalo do konca, co beriem ako plus, skoda, ze len jedno z mala.(1.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace