Reklama

Reklama

Ajťáci - Série 4 (2010) (série)


Italština pro začátečníky (S04E04)

(epizoda)
  • Velká Británie Italian for Beginners

Obsahy(1)

Maurice zjistil, že nemusí nosit telefon v kapse kalhot. Stačí ho dát do kapsy od košile. Roy má novou přítelkyni, krásnou blondýnku Julii. Nemá však rodiče, proto jí Jen a Maurice říkají sirotek. Julia dá Royovi nové sako, které se nelíbí ani Jen ani Mauricovi. Ten řekne, že by ho měl spálit. Jedna z pracovnic v Reynholm Industries, Linda, má staženou aplikaci v iPhonu, díky které provádí virtuální triatlon. Oznámí Douglasovi, že firma nevydělává. Musí proto získat italského investora Bernatelliho. Jeho tlumočník je však nemocný. Jen se proto nabídne, že bude tlumočit ona, italsky ale neumí. Roy jde s Julií do restaurace. Ta mu řekne, že její rodiče zemřeli při požáru ve vodním parku, když měli lachtani vystoupení. Dále už o tom ale nechce mluvit. Jen se přizná Mauricovi, že neumí italsky. Má mít s Bernatellim konferenční hovor. Maurice jí proto nabídne, že jí nainstaluje do počítače překladač aktivovaný hlasem. Roy poví Jen a Mauricovi, co mu řekla Julia. Všem se smrt Juliiných rodičů zdá velmi divná, požár v mořským parku nedává smysl. Jen se konferenční hovor povede, jelikož překladač funguje výborně. Bernatelli se už těší na osobní setkání. Roy se snaží zjistit, jak Juliiny rodiče doopravdy zemřeli. Zjistí, že mořský park má dohromady 12 východů. Jen zjistí, že pro překladač potřebuje heslo, ale Maurice je v herně. Ten se snaží z jednoho herního boxu získat iPhone. Vleze proto dovnitř. Když přijde Jen, řekne jí, že musí získat ten iPhone, protože on nemůže hýbat rukama. Pokud to neudělá, neřekne jí heslo. Jen se podaří iPhone vyhrát, proto jí ho Maurice prozradí. Douglas ale Jen nařídí, aby si na setkání s Bernatellim nechala počítač mimo místnost. Roy si sestaví maketu vodního parku, až nakonec dojde k jedné z možností, jak by mohli Juliiny rodiče uhořet. Jen nerozumí ničemu, co jí Bernatelli říká. Bernatelli se rozhodne, že s Reynholm Industries neuzavře spojenectví, jelikož mu Jen říkala nesmysly. Roy skončil v nemocnici, protože si popálil ruce, když zapálil svou maketu vodního parku. Maurice zůstane v herním boxu uvězněn. (TV Prima)

(více)

Recenze (12)

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jediná skvělá epizoda téhle slabé série. Je to zvláštní, ale působí, jako by vznikla mnohem dříve, ztratila se a při natáčení 4.série ji někdo náhodou objevil a zařadil ji do ní. Fakt jsem nečekal, že bych ještě někdy nějakou epizodu Ajťáků mohl označit za skvělou. Ne úplně dokonalou, ale skvělou určitě. Slabých 5* ()

pekas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z mých top dílů tohoto seriálu. Jak mohlo hořet v mořském aquaparku? Jak se stát nejoblíbenější zaměstnankyní šéfa firmy? A jak získat telefon iPhone, aniž bys za to musel platit firmě Apple? To vše se dozvíme v tomto parádním díle. 99% ()

muti 

všechny recenze uživatele

povodne to bolo asi lepsie, ale teraz mi to pride hrozne trapne. oh a tie umele smiechy omg, mozno keby tam neboli tak by som sa aj zasmial ()

Reklama

Reklama