Reklama

Reklama

Ajťáci - Série 4 (2010) (série)


Zlobiví hoši (S04E05)

(epizoda)
  • Česko Zlobílkové (více)

Obsahy(1)

Vězeňské blues může začínat i tak nevinnou záležitostí, jako je oprava tiskárny na sedmém patře, a Moss o tom ví své. Stačí potkat krásnou dívku, vyslechnout několik pohrdavých slov od přezíravého manažera a malér je ve vzduchu. A když se k tomu připočítá znechucení věrného kolegy Roye, jehož pohár trpělivosti s věčným opakováním triviálních počítačových rad právě přetekl, je prakticky rozhodnuto. Hoši opouštějí pracoviště a vydávají se do města vstříc svobodě a dobrodružství. Dosud nepoznaný pocit budižkničemovství však v Mossovi probudí netušené anarchistické sklony. V podniku mezitím úřaduje nový šéf náboru a vyhazovu, který má za úkol oddělit mezi zaměstnanci zrno od plev. Zoufalá Jen musí jeho dotazům čelit sama, odkázaná pouze na nesrozumitelné rady francouzského operátora globalizovaného zákaznického call centra. Vše se nakonec vyřeší v dramatickém explozivním finále. (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pátá epizoda se tvůrcům vcelku vydařila. Nedosahovala sice kvalit dílů dřívějších sezón, ale zklamaný jsem určitě nebyl. Rozhodně mě nezklamal Douglas Reynholm a jeho sled falešných párty, pobavil mě zavirovaný notebook bez prohlížeče, ale Royovo a Mossovo vzepření se systému už tak skvělé nebylo; dahle dějová linka si ale to nejlepší schovala na závěr:-) / Poučení: Máš problém s viry? Jdi do včasné medikace. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V rámci celého seriálu slabší epizoda, v rámci čtvrté série jedna z těch lepší. Párkrát jsem se zasmál, nápad to byl dobrý, ale že bych z toho byl nějak odvařený se taky říct nedá... Silné 3* ()

Reklama

Reklama