Komentáře uživatelů k TV seriálu (1 300)

Partička IT... pro mě asi nejlepší seriál všech dob. Hláška "Zkoušeli jste to vypnout a zapnout?" je nezapomenutelná a číslo na pohotovost "0118 999 881 999 119 725 3" to si také doopravdy pamatuju :-D 1.série vynikající, 2.série o něco slabší ( střída dobré díly s horšími ), 3.řada asi nejlepší. Chtělo by to další díly ;-)(2.11.2009)

Trošičku mě až děsí myšlenka toho, že jejich kancelář vypadá skoro stejně jako ta moje :D naštěstí tu nemám Mose ale kombinaci Ghota a Mose. Takže o to větší tu mám zábavu.(11.11.2009)

Postavy, které chrlí jeden fór za druhým, opravdu vtipné scény. Seriál nejen pro ty co rozumí PC. Paráda!(29.11.2009)

Moss:Kde je to vyrobeno?Made in England!Ahá,tak to je jasné.:-) a ve třetí serii chybí Richmond:-)(12.1.2010)

Výborná koncetrace anglického humoru která si bere napaškál zaměstnance IT oddělení, dva počítačový machři, ale suchaři, kontra energiská šefová která neví o počítačích zhola nic, nakonec je z toho výtečná podívaná. Ale nejvíce mě stejně dostavá hláška: "Jen, this is the Internet.... " :-D no a dalším milím překvapením je nízký počet dílů, takže uroveň seriálu nesklouzává do půměru, či eště někam hloubš, jako se to stalo u jiných seriálů (Prison Break, Heroes...).(13.2.2010)

Ano, skutečně jsme takoví... všechno o nás v tom seriálu je čistá pravda... a také neskutečná zábava - pro obě strany barikády;) Čtyři a půl!(15.4.2010)

Výborný seriál. Skvěle se u něho bavím a taky poměrně ty dva chápu, protože v práci jsem mezistupínek mezi kancelářskou krysou a ajťákem, takže pomáhám kolegyním (a občas kolegům) s problémy s pc (výběr z těch lepších: nešly zavřít excelovský tabulky a mizely z vybraných buněk čísla - pravítko "přišláplé" šanonem mačkalo mezerník; rozházený zkopírovaný text z webu - zarovnat vlevo; nefungoval druhý monitor - zasunout pořádně zdrojový kabel, etc. etc.).(22.6.2010)

ani u čtvrté série IT Crowd neztrácí dech, spíše naopak...(28.7.2010)

Moss, Jen, Roy a jejich nesmrtelné hlášky. Opravdu by mě zajímalo, jak to chodí ve světě opravdových ajťáků. Zda taky na každý hovor s prosbou o opravu tiskárny nebo PC odpovídají: A zkoušeli jste to vypnout a zapnout ? :D(7.8.2010)

Není snad dne , kdybych s mojim kámošem neřekl , alespoň jednu hlášku z Partičky IT . Hodně vygradovaný humor , který se snad musí líbit každému . Pro mě je vrcholná 2 . série a nejméně dobrá , ale i tak skvělá 1. série . Nejoblíbenější díl je pro mě Sraz zaměstnanců a Společná večeře . HBO udělalo perfektní dabing , který vůbec neruší a je stejně dobrý , ne-li lepší než originál . Genialita toho seriálů stojí na několika charakterech , ale přitom všechny jsou skvělé . Nápaditost dílů a děje je famózní . Lineham se zase předvedl v tom nejlepším světle , jak to umí . Češi by si mohli s Comebackem a podobným shitem o vytvoření něčeho podobného jen snít.(9.10.2010)

Celkom slusny sitcom, ale na big beng alebo HIMYM sa to ani zdaleka nechyta :-)(2.11.2010)

Jeden z nejlepších britských sitcomů vůbec (exclamation mark)(23.12.2010)

Určitě skvělý humor, který mě bohužel zatím moc nedostal. To ale neznamená, že si "Ajťáci" nezaslouží vysoké hodnocení. :)(29.12.2010)

Tady není co řešit dva borci IT a jejich šéfka kteří mě baví od začátku až do konce každého dílu. Miluju anglický humor!(9.3.2011)

Prvá séria vydarená, ďalej to ide dole vodou. Ale to už je osud seriálov, kde sa tvorcovia vystrieľajú na začiatku a potom sa úpenlivo snažia čosi vymyslieť. A to sa akosi nedarí.(26.3.2011)

Že by svět konečně začal mít rád Ajťáky???? (: absolutamente grande!!!!(6.4.2011)

Reynholm mladší, Reynholm starší. Není to jedno? Rodina se nezapře a to ani v Ajťacích. Excelentní podívaná s ještě excelentnějšími výkony.(9.4.2011)

PERFEKTNÍ! Jedny z nejlepších vtipů jsou právě tady... Neomrzitelné vtípky a skvělí herci. Nepřestanu se u toho prostě smát...(7.5.2011)

• G.o.g.o

Nemôžem tomu prist na chut,iba slabý odvar oproti The Big Bang Theory.Dost často sa mi stáva že narazím na velmi otravnú scénku čo sa mi v inych serialoch nestáva.Pozerat sa to dá a s času na čas je tam aj niečo vtipné. Zatial 3*, mozno časom zmenim nazor.(11.6.2011)

Have you tried to turn it off and on again? The BUTTON on the side, is it glowin´? NEJLEPŠÍ !!!(15.7.2011)