Provinilá srdce

3 plus 3

Guilty Hearts

Drama / Povídkový

USA, 2006, 95 min

Viděl jsem delší verzi, kde je o povídku navíc - to byla povídka s Gerardem Butlerem, který chtěl spáchat sebevraždu, ale nakonec se věci vyvrbí trochu jinak ;) ostatní povídky se mi líbily, nejlepší byla asi se Stellanem Skarsgardem a pak ta s Annou Faris a Charliem Sheenem. Povídka s Imeldou Staunton byla taky povedená, nejslabší mi přišla povídka s Evou Mendes a také i ta s Juliíí Delpy. Celkově ale povedený film, čtyři hvězdy.(2.9.2012)

• ilemas

Tak tohle mě děsně nudilo, vydržel jsem jen kvůli dalším povídkám. Jedna povídka horší než druhá, absolutně o ničem. Nejskvělejší byla jako vždy Kathy Bates.(11.10.2012)

Charlie Sheen a Anna Faris v porotě hláskující soutěže (80%), Eva Mendes na cestě za opravou auta (40%), Kathy Bates jako soudkyně v případu zadlužilého herce (60%), Stellan Skarsgard jako nácek hledající cestu ke svýmu žiďákovi (80%), Julie Delphy jako jediná nešťastná osoba v jinak šťastném světě (60%) a vrcholná Imelda Staunton jako dáma, která se den před 57.narozeninama smiřuje s faktem, že se z jejího rodu 57 nikdo nedožil (80%). Celkově skvělá povídková sada, která, ať už sledujete jakoukoli povídku, vyzařuje naprosto parádní atmosféru i výkony. Nečekala jsem nic, dostala jsem mnoho.(31.3.2012)