Epizody(10)

Přibližně 10 let po finále osmé série se Dexter Morgan přestěhoval do městečka Iron Lake ve státě New York, přičemž svou identitu skrývá pod jménem Jim Lindsay a pracuje jako místní obchodník. Navázal vztah s místní městskou šéfkou policie Angelou Bishopovou a potlačil své nutkání zabíjet. Řada incidentů okolo Iron Lake způsobuje, že se Dexter obává, že se v něm odhalí jeho „temný pasažér“. (borec_01)

Trailer 2

Hitman_47

Seriál má celkem fajn tempo a atmošku ... ale nové postavy jsou těžce nesympatické a konec je tak debilní, že by takový konec nenapsal ani J. Nolan (i když tady to nekončí mimozemšťany, no). Doufám, že všichni, kdo pičovali na 8. sérku, tak po tomhle už konečně zavřou hubu. Třetí hvězdičkka je vyloženě jen ze soucitu. ()

TeeAge

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V zásade som od Dextra dostal presne to, čo aj v pôvodnej ôsmej sérií: výborný, napínavý seriál, plný červeno-štvorčekových epizód, zakončený tradične modro-štvorčekovou epizódou, aby sa nepovedalo :D Každopádne, som rád za tento návrat, cením si odvahu zúčastnených - nadviazať na niečo tak kultové, akým bolo prvých osem sérií, nebolo úplne bez rizika. Našťastie, New Blood mal nový šmrc, nový ľadový nádych - tvoci nevsadili na úplne tú istú receptúru, naopak, nový prístup bol osviežujúci, ale s prvkami originálnej funkčnosti. Dexter trošku zostarol, statil svoje až chirurgicky dokonalé plánovanie a elegantné prevedenie, a to ho dovedie v tak malom meste, ako je Iron Lake, do bažiny s následkami vlastných činov. Pre fanušíkov  určite radosť v každom prípade. Díky, Dex! ()

Fr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„SVĚT NÁS POTŘEBUJE …“   Jako první mě upoutala „poklona“(?) Jeffu Lindsayovi. Je to vtipný a svým způsobem ho to musí potěšit. Musím uznat, že takhle povedenejch návratů po letech se moc nekoná. Postupně to nabírá tu pravou Dexterovsky dramatickou atmosféru, takže nevadí, že je to celý vlastně jen takovej vánoční dárek. Inu, proč ne. Nevím, jestli TOHLE dramatický vyústění je tím pravým ořechovým, ale teď už je to vlastně jedno. Nebo vlastně není… kurva, mohli si dát víc práce! (a nedělat z psychopata psychopata…)   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vím kdo je Jeff Lindsay. 2.)  Nikdy jsem nepřestal balit lidi do igelitu. 3.) Narodil jsem se v krvi (a fotr z toho má radost).   ///  Thx za titule „titulkomat“.                  PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  ** ()

Tosim

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejrozporuplnější návrat, jaký si dokážete představit. V každém fanouškovi se pere to, že vidí pokračování seriálu, který má rád, v duchu, který zná a na druhé straně mnohé naštve v mnoha ohledech nedotažený a kvapný poslední díl. Svoji logiku má, emoce taky, ale pokud Nová krev vznikla jen proto, aby napravila to, co v roce 2013 někdo nezvládl, je to špatně. Jenomže rozřešit tohle všechno dá ještě práci. Proto by se ani divák neměl dopouštět zkratkovitých komentářů a nechat vše řádně uležet. 70%. ()

dO_od

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Od začátku nevelká očekávání a výsledná meh kvalita (jakože je to pořád stejně koukatelný a zábavný, jen je to zároveň daleko hloupější a béčkovější) způsobily, že mě vlastně už v pořadí druhý mizerný konec nijak nepřekvapil. Deset a půl epizody řešíme ústřední vztah, jenom aby se vše změnilo na poslední chvíli a Showtime tam mohl prdnout levnější spin-off, lol. Záporák fajn, prostředí taky, Michael C. Hall si to zjevně užíval, nějak mě to ale nevytrhlo. 6-7/10 ()

• Kurt Caldwell (Clancy Brown) si na jukeboxu v hospodě pouští skladbu „Runaway“ od Dela Shannona. (hrumsrt)