Když se ukáže, že údajná sebevražda úspěšné a vlivné ženy je jednou ze série podivných vražd, pustí se Dexter do pronásledování zabijáka. Návštěva podezřelého však odhalí tajemství z Dexterovy minulosti. (HBO Europe)

Necrotongue

S každou epizodou se mi zdají být všechny dějové linie lepší a lepší, je znát, že tvůrci věděli, co a jakým způsobem chtějí divákovi podat a neřešili to až za pochodu, jak se bohužel někdy stává. Terapeutická sezení potěšila stejně jako další porce Dexterových suchých komentářů. ()

Anderton

Áno, tak sme sa dozvedeli, že pán podozrivý nie je tým pravým. Zároveň sa ale tvorcovia definitívne rozhodli odkryť identitu páchateľa. Popravde to bolo asi preto, lebo táto varianta napadla už snáď každého diváka, takže skvelé načasovanie. Epizóda ale paradoxne víťazí práve vďaka vedľajšej dejovej línii s psychiatrom, akého by ste určite za terapeuta chcieť mať nechceli. Ale práve cez neho ešte viac na povrch vyplavuje myšlienka o temnej stránke, akú by sme mali prijať a skamarátiť sa s ňou. Nie je to ale vôbec jednoduché. ()

Sany33

Príbeh: Séria podivných samovrážd úspešných žien dovedie Dexa k jeho ďalšej obeti, ktorá mu pred smrťou otvorí bránu do minulosti a rozviaže jeho vzťah k Rite. Na pozadí prípadu odhaľujeme skutočnú totožnosť Chľadničkového vraha. Prevedenie: Ja som od začiatku vedel, že je RIta neuveriteľne sexi žena. Ale až v tejto časti sa skutočne predviedla. Dráždenie s Larou Croft a potom toto opretie o dvere. Seriál sa mi začína páčiť. Múdre od autorov, že odhalili identitu Chladničkového vraha nakoľko každý, ktorá má iba trocha nadpriemerné IQ musel už tušiť, kto to bude. Dexove terapie tiež na jednotku. nemám čo by som vytkol, seriál ma dosť dostal a teším sa na ďalšiu časť. 95% ()