Z prvních čtyřech nebo pěti sérií je ta třetí určitě nejslabší. Může za to asi primárně naprosto nevýraznej hlavní hledanej vrah, ze kterýho zkrátka nejde takovej strach jako v předchozích sérií. Ono se toho tu ani jinde moc nestane. Debra šplná žebříčkem kariéry, LaGuerta taky na svoje poměry tolik nevyčnívá, Doakes je pryč a Quinn ho zatím v takové míře nenahradil.(11.11.2016)

• Lefty86

Dexter si najde kámoše a učí ho svému řemeslu. Série která mě moc nebavila napoprvé, na druhý pokus už se mi líbila víc(23.4.2017)

Bohužel moc nevyužili potenciál George Kinga, natož Miguel, ale Debra a i Quinn se už pořádně vybravují, Angel Batista se dostává do popředí a Dexter se žení, tudáž to je celkově na slabších pět hvězd(25.6.2017)

• - Při scéně, kdy Harry (James Remar) mluví s Dexterem (Michael C. Hall) v předvečer vraždy, je zpoza kamery slyšet vyzvánění telefonu někoho ze štábu. (Isador)