poster

Dexter - Série 4 (série)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 10 h 30 min (Minutáž: 49–57 min)

 • Necrotongue
  *****

  Ze všech čtyř sérií mě právě tato bavila nejvíc, důvodem byla určitě postava Arthura Mitchella, John Lithgow zase jednou naplno rozjel svůj talent skvěle zahrát vážně psychicky narušené individuum. Zaujaly mě ale i Debřiny exkurze do rodinné minulosti a Dexterův pokračující vnitřní boj, na druhou stranu mě dost otravovaly peripetie kolem vztahů na pracovišti, situaci ale naprosto zachránila jedna dobře mířená smrt, to byla úleva...(17.6.2019)

 • Stružák
  *****

  Po slabší třetí sérii přišla čtvrtá, která laťku zase zvedá do závratnejch výšin. Čtyřka má snad úplně všechno, co se mi na celým seriálu vždycky líbilo. Je tu geniální záporák (v podání Johna Lithgowa navíc skvěle zahranej), trocha toho politikaření (Laguerta+Batista vs. Matthews), trochu emocí (Debra, Lundy) a samozřejmě skvělej příběh (to, co se stane v posledním díle, mi dlouho nedá spát, kdykoli tuhle sérii vidím).(18.11.2016)

 • Makky
  *****

  TOTO je Dexter! Trinity je jednoznačne to najdesivejšie, čoho sme boli doteraz svedkami. Celý prierez prípadu a neuveriteľná zápletka... pradiem, skutočná paráda. Záverečný trojdiel je absolútny vrchol.(15.9.2018)

 • necisty
  *****

  Zatím nejvíc napínavá, šokující a nejdrsnější série, poslední díly jsem hltal a závěr opravdu dostal.(3.12.2018)

 • NinadeL
  **

  4. série se pro změnu trasformovala do komedie Full House a samozřejmě se stupňují oblíbené zápletky ve stylu 92010 - kdo s kým. Naštěstí v posledních pár dílech to Trinity rozbalí na plno a...(9.1.2019)