Dexter - Série 4 (série)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 10 h 30 min (Minutáž: 49–57 min)

Zatím nejvíc napínavá, šokující a nejdrsnější série, poslední díly jsem hltal a závěr opravdu dostal.(3.12.2018)

Nevím, nebýt epického trojdilného finále, dal bych za čtyři, ani nevím proč, zkrátka, když vytáhnu Dextera, sáhnu vedle(26.6.2017)

TOTO je Dexter! Trinity je jednoznačne to najdesivejšie, čoho sme boli doteraz svedkami. Celý prierez prípadu a neuveriteľná zápletka... pradiem, skutočná paráda. Záverečný trojdiel je absolútny vrchol.(15.9.2018)

• NinadeL

4. série se pro změnu trasformovala do komedie Full House a samozřejmě se stupňují oblíbené zápletky ve stylu 92010 - kdo s kým. Naštěstí v posledních pár dílech to Trinity rozbalí na plno a...(9.1.2019)

Po slabší třetí sérii přišla čtvrtá, která laťku zase zvedá do závratnejch výšin. Čtyřka má snad úplně všechno, co se mi na celým seriálu vždycky líbilo. Je tu geniální záporák (v podání Johna Lithgowa navíc skvěle zahranej), trocha toho politikaření (Laguerta+Batista vs. Matthews), trochu emocí (Debra, Lundy) a samozřejmě skvělej příběh (to, co se stane v posledním díle, mi dlouho nedá spát, kdykoli tuhle sérii vidím).(18.11.2016)