Nevím, nebýt epického trojdilného finále, dal bych za čtyři, ani nevím proč, zkrátka, když vytáhnu Dextera, sáhnu vedle(26.6.2017)

Nejsilnější série. Dexter byl úkaz, který se dá, po několika letech, klidně sledovat znovu. A série s Trinitim, to je nejvyšší level - John Lithgow je zde totálně démonický.(21.9.2017)

• Lefty86

Nejlepší série napříč všema seriálama na světě v historii. Trinity je výborný záporák a Dexter svým chováním posere víc než na první pohled vypadá(23.4.2017)

Po slabší třetí sérii přišla čtvrtá, která laťku zase zvedá do závratnejch výšin. Čtyřka má snad úplně všechno, co se mi na celým seriálu vždycky líbilo. Je tu geniální záporák (v podání Johna Lithgowa navíc skvěle zahranej), trocha toho politikaření (Laguerta+Batista vs. Matthews), trochu emocí (Debra, Lundy) a samozřejmě skvělej příběh (to, co se stane v posledním díle, mi dlouho nedá spát, kdykoli tuhle sérii vidím).(18.11.2016)