Debra se stane svědkem Dexterovy vraždy Travise Marshalla. Sourozenci se snaží usmířit a zakrýt svou účast na vraždě. Mezitím se na scéně nečekaně objeví detektiv Mike Anderson. Quinn a Batista urovnávají starý spor a LaGuertová nachází důkaz, který jí přivádí na stopu v případu Řezníka z Bay Harbor. (HBO Europe)

Necrotongue

To bylo asi poprvé, kdy mě u Dextera bavily rozhovory více než tajný koníček hlavní postavy (no, i když tajný...). Bavilo mě sledovat, jak se Debra zvolna propracovává ke konečnému zjištění, a zúčtování s dalším vrahem na mě tentokrát působilo spíš jako rušivý element. A ani v tomto případě se tvůrci nevyhnuli podivnému ukrajinskému jménu. Kaja? Hmm, Káťu by asi herci nezvládli, chápu, ty háčky dělají v anglicky mluvících zemích potíže. ()

LachtanShows

Kdo by to byl čekal, že zrovna v 7. sérii se po tolika dílech povede tak dobře vykonstruovat zrovna pilotní díl. S těmi jsem měl v předchozích sériích velké problémy a už jsem vůbec nepočítal s tím, že už takhle zazší řada začne tak napínavě. ()

topi80

Vypadá to, že sedmá série bude takovým nadopovaným návratem k sérii číslo dvě. Dexterovi bude i přes jeho emoční skoroprázdnotu pěkně horko. Až je skoro škoda, že nám skoro na počátku zmizí postava, od které jsem si sliboval, že by mohla Dextera také pěkně prohnat. ()