Komentáře uživatelů k sérii (4)

Pro takový skvost jako je Dexter bohužel jednoznačně nejslabší série...Mělo to dopadnout úplně jinak. Každopádně stále u mě platí, že nic jiného mě tak nevtáhlo a nezaujalo než je Dexter..Děkujeme♥(28.10.2016)

• Sharlay

Vzaz všem 3+ hvězdičkářům této série: Ty léky jste neměli přestat brát.(1.4.2017)

Slabá série, naštěstí poslední. Pár dílů dalo vzpomenout na zašlou slávu, ale jinak je to zoufale utahané, bez pěkných gore scén (kromě pár záběrů mozku), se zoufale tápajícími herci, kteří neví, co postavám dát, když se je produkce a režie snaží napasovat do mnoha forem, aby nakonec neměli žádnou (Debra, Quinn) nebo do nudných bezvýrazných šablon, aby se propána divák nevylekal (Harrison, Dexter, Angel a jeho švica, kapitán). Nejzajímavějšími postavami jsou nakonec vrazi a psychiatrička. Na logiku a provázanost s realitou zapomeňte. Vše se podřizuje čím dál tupějšímu divákovi a hrne sice koncem pod docela pěkným tlakem, ale bez uzardění k v-podstatě-happyend-finále. Bodík za odvahu to neudělat tak úplně happy, což ale shodí epilog, který, tjamtadadá, nechává otevřená vratáá. Mainstream jak noha a ještě k tomu dost blbý, takže sorry, ale jak jsem tě kdysi miloval, tak tě nyní, Dextere, proklínám. Už nikdy víc. Trhni si kudličkou.(26.6.2017)

Za mě super, sice jsem vynechal předchozí 2 série, ale po z nudy jsem dal téhle poslední šanci prvním dílem a celou sérii pak shlédl během 3 dní. Nějak si neuvědomuju, že by mě film nebo jiný seriál, takhle vtáhl.(23.7.2017)