Nádhernej den (S08E01) (epizoda)

A Beautiful Day

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 53 min

• Necrotongue

Pozor, následující komentář obsahuje vulgarismy!! Jak se dá zkazit seriál, který má i v osmé sezóně slušný potenciál a scénáristu, kterého jeho práce stále ještě baví? Tak, že se připosraní pokrytci z vedení studia rozhodnou aplikovat úžasnou cenzuru Made in USA. Mohl bych se pokusit najít v sobě pochopení, pokud by seriál spadal pod Disneyho vymývače mozků, ale takto...Protože byl ten cenzorský vyjebanec Američan, nesmí být vidět, co mají lidi běžně pod oblečením, a z Debřina mluveného projevu zbude torzo, kvůli kterému na mě její postava působí dojmem těžkého retarda, ale food carving aplikovaný na lidský mozek je naprosto v pohodě. Kurevsky jsem se nasral, a to, co cenzor idiotsky vyretušoval, jsem si tady musel vykompenzovat. Epizoda jako taková nebyla vůbec špatná a hodnotil bych ji čtyřmi kousky, dvě hvězdičky ale padly na konto tupého cenzora a pitomců, kteří ho zaplatili.(29.6.2019)

Nebylo to vůbec špatné, ale už mi to nějak nesedělo. Debb se chová, jak úplná blbka. A závěr? .. Aha okey no, překvapit za každou cenu!(24.2.2021)

Radikálny záver siedmej sezóny si vyžadoval aj radikálny začiatok tej ôsmej. Debra na tom nie je psychicky vôbec dobre a v práci má Dexter novú kolegyňu, ktorá o jeho minulosti vie možno viac, než samotný hrdina. No a máme tu nového masového vraha vyžívajúceho sa v obzvlášť šťavnatých vraždách. Čo chcieť viac, pilot osmičky ma poriadne našponoval.(15.4.2020)