Debra pomáhá svému šéfovi v pátrání. A doktorka Vogelová naléhá na Dextera, aby nezabíjel Zacha Hamiltona bez důkazů... (TV Prima)

topi80

Nějak se mi nechce věřit, že by Dexter už poněkolikáté udělal stejnou chybu a nedokončil svoji práci. To bylo trochu rušivé, ale jinak jsem na rozdíl od mnohých jiných s osmou řadou velice spokojený. ()

Necrotongue

Ne, už to fakt nefunguje, takže jsem třetí hvězdičku přidal z čiré nostalgie. Dexter se choval jako někdo, kdo by měl být urychleně zbaven svéprávnosti a celá epizoda ve mně vyvolávala dojem, že se scénáře ujal podobný neumětel, který pro mě zkazil i Walking Dead. ()

LachtanShows

Je sice fajn, že se vrací nejhezčí žena seriálz, ale co naplat, když ani to neosvěží nemastnost, neslanost, co se na Dextera nepřilepila a ne a ne se zas odtrhnout. Doufám, že ten konec nedomrskají tak, jak to zatím čísla indikují. ()

Anderton

Pre mňa zatiaľ najlepšia epizóda poslednej série. Dej sa začína uberať zaujímavými cestičkami a čaká nás zopár skutočne prekvapivých odhalení, aj nejakých tých neželaných návratov. Akoby toho už nemal Dexter akurát nad hlavu. Aká je skutočná pozícia pani Vogelovej v celej hre, to sa dozvieme asi až na konci, každopádne mne zatiaľ smer, akým sa vydávajú tvorcovia k uzavretiu celého seriálu, zatiaľ sedí. Dúfam, že budem spokojný v závere podobne, ako po skončení tejto epizódy. ()