Dexter

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2006–2022), 93 h 29 min (Minutáž: 44–59 min)

Předloha:

Jeff Lindsay (kniha)

Série(9) / Epizody(106)

MI-380

Moje antiseriálovost, vycházející ani ne tak z podceňování kvality seriálů, ale hlavně z pocitu ztráty fyzikální veličiny zvané čas, je Dexterem mírně, krvavě a příjemně narušena. S01 (Freezer) - 90%, S02 (Lila) - 80%, S03 (Miguel) - 75%, S04 (Trinity) - 75%, S05 (Lumen) - 90%, S06 (Travis) - 75%, S07 (Hannah) (v sedmé sezóně jsem měl zpočátku pocit parodie na Dextera, v posledních dílech se vrátilo napětí a s ním i typická dexterovská logika děje) - 70%. ()

klima777

Dexter je fajn kluk... Sice ne úplně originální, leč fajn. Drsňáček s vlastními pravidly a tak trochu sociopat. V hlavní roli M. C. Hall, ale zvyknete si. Člověk si totiž zvykne na všechno. Prý existují lidé, jimž se dělá zle při pohledu na krev. Ale, prosím vás... P.S.: Potenciální problém Dextera tkví právě ve faktu, že jde o seriál. Časem se totiž omrzí i vrazi s milou tvářičkou... Takže uvidíme (psáno po zhlédnutí 2. řady). ()

Ravi

Dexter je vynikající seriál do té doby, dokud je o něm. Jakmile přijdou na řadu vztahy rozvíjející ne jeho osobní poznání, ale postavy kolem něj na jeho úkor, seriál se zamotá v kruzích a hlavní hrdina se potácí jen na pozadí svých vlastních akcí. První série byla vynikající, nápaditá, neobyčejná. Za ni 100%. Druhá série trochu kulhá na zpomalovačích děje, nicméně konec série to do velké míry zachraňuje. Proto nemůžu říci, že bych se u každého dílu bavil. Někdy jsem se přistihl, že bych děj nejraději šipkou popohnal. Za ni 80%. Třetí série stojí na Dexterovi a padá do propasti s přemírou času pro vztahy jeho "přátel" a známých. Méně proniká do jeho duše a poslání, více se stará o postavy okolo. Někdy jsem měl pocit, že 40 minut ze stopáže jsem nebyl s Dexterem, ale jen s jeho kolegy, jejichž osudy mě ne zrovna oslovily. Neoslovily mě zejména proto, protože jejich problémy se vždycky nějak vyřeší ke spokojenosti diváka a uzavřou. Za třetí sérii 60%. Snad to čtvrtá spraví, potenciál tu je veliký. Čtvrtá série vskutku zvrátila sestupnou tendenci, za niž může snaha autorů zavděčit se širšímu publiku. Je tu méně lichých dějových tendencí a seriál je více k věci. No, ale některé zlozvyky, které cestou nabral, tu zůstávají. Např. vztah dvou vysokých důstojníků na velitelství, výmluvy Dextera k rodině a v práci (téměř bez vývoje, stále ty samé výmluvy, které mu všichni neustále žerou), apod. Naproti tomu musím smeknout před tím, jakého propracovaného záporáka předvedl John Lithgow alias Trinity. Tenhle chlápek mi z paměti dlouho nezmizí. Závěr série vynikající, zejména musím vyzvednout práci kameramana, který dodal kritickým momentům na dramatičnosti. Uff, takže za 4. sérii 90%. Pátá série se zezačátku snaží ukonejšit diváka po smrti jedné z důležitých postav. Hlavní osou série je pak nalezení buddy parťáka pro krvavé práce. Tomuhle nápadu je dostáno beze zbytku, avšak je otázka, zda není laťka po čtvrté sérii snížena příliš nízko. Mě se zdá, že ano. A je to způsobeno především ne příliš zajímavými záporáky. Pátá série s sebou také nese stále stejné klady i zápory sérií předchozích, ze kterých se autoři nepoučili nebo je nedokázali transformovat. Nutně se také divák musí ptát, kde že se stále berou ti sérioví vrazi? Podobné otázky mi v hlavě běhají už od druhé série, ale až teď jsem přesvědčen, že Dexter by neměl být na jednom místě a že by se měl přestěhovat, protože to zkrátka není rodinný typ. Přineslo by to nové zvraty a zaplašilo by to otázky, které seriál kazí, za což může jeho rutina. Za pátou 70% ()

Deniel

Seriál, který má jeden paradox... Jeho kvalita stoupá vzhůru. Dokonce se dá říct, že do nebes. Ano je to tak, zatímco ostatní seriály upadají v zapomnění je tady Dexter aby nám ukázal, že každá další série dokáže být lepší a lepší. Seriál má hodně pomalý rozjezd, překousněte prvních 6 dílů a máte vyhráno Dexter vás pohltí! Ovšem najdou se lidi co směle řeknou, že poslední (5.) série bylo šlápnutí vedle, ale pokud se na to podíváme podrobněji, zjistíme, že tohle byla prakticky ta nejlepší varianta jak mohli 5. sérii udělat. Doslovně miluju Dexterovo jednání, rozhodování a hraní. Po tomhle seriálu je u mě Michael C. Hall dost vysoko na žebříčku nejlepších herců. Dexter je Bůh. Bůh všech seriálů. ()

Napp

Dexter je jeden z nejpovedenějších seriálů současnosti. Už jen samotná představa, že hlavním hrdinou je vrah, není tak častá. Samotná psychologie hlavního hrdiny je naprosto úžasná, tak jako jeho vývoj. První série nás uvádí do zamotaného děje a seznamuje nás s okolím, aby tak mohl jeden z fenoménů skončit ve velkém. Jako skalní fanoušek se u každé série strachuji, co bude dál a doufám, že stanice Showtime (Weeds...) nehodlá seriál jen tak zahodit. V USA se dovysílala 5. série a 6. má začít opět v září, uvidíme, jestli to bude ta poslední. Každopádně se nebojím dát 5*, protože seriál si to prostě zaslouží. ()

m.a.t.o.

"Si ako dieťa." – "Dieťa s veľkým nožom." Ak by som mal tento seriál ohodnotiť jedným slovom, tak si pomôžem citáciou jednej z hlavných postáv: "Unfuckingbelievable!" Už len samotný námet - vrah zabíja vrahov - ma doslova prinútil k sledovaniu Dextera. Páči sa mi, že nielen hlavná postava experta na krv, Dextera Morgana je "rozpytvaná" do detailov a v každej sérii sa jeho duševná pitva posunie o niečo ďalej, príjemné je i to, že tvorcovia majú pekne rozpracované charaktery všetkých vedľajších postáv a vôbec to nepôsobí ako nutná vata na vyplnenie zostatkového času. Ak k tomu prirátam Dexterove (mnoho krát vtipné) monológy, mentora Harryho a celkovo veľmi slušné scenáre, musím skonštatovať, že Dexter je v súčasnoti jeden z najlepších televíznych seriálov! Dojmy po piatej sérií (obsahuje spoilery): Po štvrtej sérii som mal trochu obavy, či scenáristi nezblbnú, predsalen kto sledoval piatiu sériu akéhokoľvek seriálu musí uznať, že s pribúdajúcimi časťami to väčšinou býva horšie a horšie. Nie však v prípade Dextera. "Odfláknutý" koniec štvrtej série totiž naplno otvoril dvere ďalšej sérií a zároveň Dexterovi rozviazal ruky. Hlavná idea série so sexuálnymi náslnikmi sa mi pozdávala rovnako ako aj postava Lumen. Vedľajšie postavy (tentoraz najmä Debra a Quinn) dostali slušný priestor, navyše všetko ešte skomplikoval "RoboCop" Peter Weller. Jednotlivé časti, čo do kvality, boli vyvážené rovnomerne, a potešil i fakt, že scenáristi vedia ku koncu série stále pekne stupňovať napätie, i napriek tomu, že viete ako to dopadne :) Za jedinú chybu piatej série považujem nedotiahnutú dejovú linku s bratmi Fuentesovcami. Dojmy po šiestej sérií (obsahuje spoilery): Šiesta séria mala celkom slušný námet s náboženskými fanatikmi a i klasicky dobré spracovanie. Všetko to ale "dehonestovala" deviata epizóda, v ktorej sme sa dozvedeli, že páni scenáristi zrejme videli Shyamalanov Šiesty zmysel a aj sa nim nechali inšpirovať (čo minimálne mňa veľmi, ale veľmi rozčarovalo). Po tejto epizóde som si povedal, že šiestu sériu dopozerám, ale bude pre mňa poslednou. ALE na konci poslednej časti došlo k takému zvratu, že sa nemôžem dočkať série siedmej :). Dojmy po siedmej sérií (obsahuje spoilery): Vzťah Dextera a Debry sa posunul na úplne novú úroveň a niekedy bolo v dobrom slova zmysle až prekvapujúce, čo jeden pre druhého dokážu urobiť (najmä v prípade Debry). Dej samozrejme oživilo i obnovené pátranie po Bay Harbor Butcherovi, keď LaGuerta šliapala Dexovi pekne na päty. Veľmi ma však sklamalo, že tvorcovia opäť do hry zamiešali famme fatale (akoby toho nebolo dosť už v piatej sérii). Postava, ktorú stvárnila Yvonne Strahovski bola úplne prebytočná a mňa vyslovene otravovala. Čo sa týka ďalšej série, tak by som poprosil, aby nebola našľapaná iba zo začiatku, ale konštatne v celom svojom trvaní. Dojmy po ôsmej sérií (obsahuje spoilery): Nuže, posledná séria Dextera nebola vôbec zlá, veľmi sa mi páčil nápad s postavou Dr. Vogelovej, bolo to príjemné oživenie a zároveň dôkaz, že scenáristom až tak úplne nedošli nápady, ako som sa v komentároch dočítal. Isteže niektoré záležitosti ostali nedotiahnuté, resp. nevysvetlené, resp. to vlastne boli dejové chyby (prečo Yates uniesol Dr. Vogelovú keď Mozgovým chirurgom nebol on?; prečo Hannah neopustila Miami keď mohla a prečo sa za ňou Dexter nemohol vybrať neskôr?), ale ber to čert! Dexter ma dokázal "držať" celých sedem rokov, a to sa podarí len máloktorému seriálu. Takže i napriek tomu, že je to možno trochu neobjektvíne, 5 hviezd mu zostáva aj po úplnom konci. Á propos, koniec. Ak čitate môj komentár napriek spoilerom ešte predtým, než ste videli záverečnú časť seriálu, posledné tri minúty z nej odignorujte. Budete omnoho spokojnejší. Dojmy po New Blood (obsahuje spoilery): Po skončení ôsmej série som si kládol otázku čo tak asi Dexter porába v tej chate v horách. Túto otázku si zjavne kládli aj tvorcovia, ale čo je asi šokujúcejšie, po ôsmich rokoch sa na ňu rozhodli divákom poskytnúť odpoveď. Odpoveď, ktorú mnohí možno čakali a mnohí nie. Priznám sa, že patrím k tej prvej skupine a tajne som dúfal v Dexterov návrat a hlavne v jeho patričné potrestanie. New Blood nie je vyslovene zlý návrat (poznám aj oveľa horšie), ale od pôvodného seriálu je to predsa len trochu odklon. To by bolo však ešte v poriadku. Horšie je, že tvorcovia ukončili seriál tak, ako si asi nikto neprial. A teraz nenarážam na jeho smrť, ale na spôsob jeho smrti. Ak ste dúfali v popravu v miestnosti za sklom, budete sklamaní... 1. séria: 95 %, 2. séria: 90 %, 3. séria: 85 %, 4. séria: 95 %, 5. séria: 90 %, 6. séria: 70 %, 7. séria: 90 %, 8. séria: 75 %, New Blood: 70 %. () (méně) (více)

Gerret

Nápad na seriál je fakt skvělý (vyšetřovatel a zároveň vrah) a navíc, když se dá do hlavní role tak dobrý herec, úspěch je zaručený. Nejvíce se mi na Dexterovi líbí ty jeho myšlenky, ktreré jsou místama dokonce i srandovní jak přemýší o emocích a tak. Jak se vždycky dostane do nějákýho průšvihu a dokáže z něho vyváznout je vážně dobře vymyšlený. Z toho co jsem zatím viděl se mi první série líbila nejvíc. Viděl jsem: 1.-6. řada 1x. Hodnocení řad: 1. řada 100%, 2. řada 90%, 3. řada 85%, 4. řada 100%, 5. řada 90%, 6. řada 95%. Hodnocení 95%. ()

Pražák

"Tonight's the night. And it's going to happen again, and again." Vždy o Vánocích (2006, 2007, 2008, 2009, 2010)! Vánoce bez Dextera už si neumím představit. Když má Dexter problém, obvykle ho řeší ostrým nožem a hromadou plastové fólie. :-) ()

Zagi20

1. ŘADA - 90% ... Přichází nový, značně odlišný seriál. Hlavní postava je hodný vrah, žijící dvojím životem. Je to nekompromisní, krvavá, atmosférická a temná podívaná. Neskutečně se těším na další řadu. 2. ŘADA - 90% ... Dexter má hodně práce aby se nepřišlo na to kdo ve skutečnosti je. Opravdu hodně se zapotí. Scénáristé odvádí skvělou práci, napětí se dá krájet snad celou řadu, což se úctyhodná práce. 3.ŘADA - 65% ... Tak to byla slabota. Ale byla jen otázka času kdy to přijde. Dexter si svou slabší chvilku vybral ve třetí řadě. První polovina je strašně ukecaná a natahovaná, ke konci se konečně začne něco dít, ale celkový dojem už napravit nedokáže. 4. ŘADA - 95% ... Po té nejhorší sérii přichází řada nejlepší, zabíjí se jak na běžícím pásu, Dexter má co dělat. Trinity v podání Johna Lithgowa je jeden z nejlépe zahraných záporáku co sem viděl. Závěrečně WTF mě odrovnalo. 5. ŘADA - 85% ... Pomalý ale hodně emotivní rozjez se přemění v organizované vyřizovánní účtů. Dexter konečně najde někoho komu může odhalit své pravé já. Trochu mě zklamalo finále. 6. ŘADA - 90% ... Dějově nejobsáhlejší řada, ani jeden díl sem se nenudil. Záporák ve stylu božího služebníka je skvělá volba. Opět dokonalé kličky scénáristů. Už sem čekal že finále vyšumí do úplného prázdna ale nestalo se. OH GOD !!?? 7. ŘADA - 90% ... Velká změna. I přes to že se i v sedmé řadě opět vyskytuje hlavní záporák, příběh okolo něj je přeřazen až na druhou kolej. Dexter toho prostě řeší moc najednou, každá epizoda je proto jiná a těžko předvídatelná. Finále není tak devastující jako z předchozích sérií, každopádně zase zamíchá kartama. 8. ŘADA - 60% ... Tak takovéhle zakončení si Dexter nezasloužil. Jako by tvůrci absolutně nevěděli jak si s poslední sérií počít, a tak přicházeli s dalšími a dalšími nápady jak to natáhnout ... a tak dostáváme nestálou směsici nápadů a rádoby emocioálních plků o rodině. Nuda, nebýt to poslední řada skončil bych po pár dílech. CELKOVÉ HODNOCENÍ - 85%. ()

vyfuk

Seriál plný krve, sarkasmu a napětí mě dostal hned prvním dílem. Bohužel moje sledování bylo pro mě velmi rozkouskované a tím trochu chaotické. Bohužel do některé míry seriál působí jako telenovela, ale pěkná. Až shlédnu všechno a budu 100% vědět na čem jsem... dám pět. Vím že jednou dám pět. Po třech letech: V jednom rázu jsem zhltl prvních šest sérií jako nic. Ten seriál vás prostě nehodlá pustit ani po té šesté sérii a snad skoro každá série je bezchybná. Já jsem byl ale debil a hold jsem zapomněl. A tak jsem se k Dexterovi vrátil po úžasných třech letech. Ten hajp jako u prvních šest sérií sice takovej nebyl, ale i tak jsem si poslední dvě užil. Tenhle seriál ve mne asi zůstane navždy. Je to zkušenost jako žádná jiná a je to prostě materiál, který stojí za to. To finále sice stálo taky za to, ale třeba kdybych měl porovnávat, tak Breaking Bad finále mne dostalo mnohem víc. Díky za úžasných nevím kolik let. Poslední série: Dexter se vrací po skoro deseti letech, aby vlastně nám opět zlomil srdce. Tohle je v mnoha ohledech srdcovka, jenže poslední série, i když vypadala lukrativně mnohdy žije z toho, že vsází na jednoduché věci pojaté jako z béčkového Netflix seriálu. Rozhodně bych ale nemohl říct, že jsem se nebavil. Problém je opět poslední díl, který vše pohřbívá v tom, že je naprosto nelogický a rozumy tam rozdává postava, která do půlky série byla ultimátně nesympatická a psychopatická. Celkově je to dost zvláštní a hlavně i linka s Batistou je vlastně nedodělaná. Je možné, že jedna postava dostane vlastní seriál, ale jen z důvodu nesympatičnosti mě to mine. Návrat není k zahození, ale poslední díl jde dost mimo a tím pádem já jsem skoro více spokojenější bez této série. ()

TheRoller

Am I a good person doing bad things or a bad person doing good things? Seriálová srdcovka, ktorú je nemožné neobľúbiť si. ()

Taio

Každý z nás je tak trochu Dexter, ale pre mňa je to droga. 1.séria- 10/10... 2.séria- 8/10... 3.séria- 6/10... 4.séria- 10/10... 5.séria- 9/10... 6.séria- 10/10... 7.séria- 9/10... 8.séria- 7/10... samotné finále po prečítaní jedného článku beriem ale divák by ho mal vyčítať z deja... ()

dragon94

Dexter je sériový vrah, pracující u Miamské policie na oddělení vražd, jako specialista přes krevní stříkance. Jakožto psychopat Dexter není schopný cítit jakékoliv emoce, tudíž jeho život je samé předstírání. Ovšem Dexter není jako jiní vrazi. Dexter díky kodexu jeho otce dovedl svou potřebu zabíjet, nasměrovat pouze na jiné vrahy, kteří utekli spravedlnosti. Jeden z nejzajímavějších prvků tohoto seriálu je to, že slyšíme Dexterovy myšlenky.Což je zajímavé jak v jeho osobním životě tak i na jeho lovu jiných vrahů. Seriál nabízí skvělou hudbu, úžasnou atmosféru,a prvního sériového vraha kterému budete fandit :-)). 1. Série mě zazačátku moc nechytla upřímně dost jsem se divil co na tomhle seriálu všichni mají. Teda až do doby kdy nám ukázali kdo je vrah poté už to konečně chytlo to správné tempo.Škoda těch prvních 7dmi slabších epizod. 78% 2. Série je lepší a velice napínavá a moc slabých epizod tam nebylo 85%- 3. Sérii považuje většina lidí za slabou ovšem mě se fakt líbí jak si Dexter najde nejlepšího kamaráda. 82% 4. Série nabízí vynikajícího nepřítele Trinitiho. Má sice pár slabších epizod, ale to vůbec nevadí tohle je vážně úžasná série. 96% 5. Série je úplně jiná než předchozí 4 a to jak stylem natáčení tak i atmosférou pro mě nejoblíbenější série. 100% 6. Série má poměrně dost slabších epizod a příběh je takovej divnej... ovšem všechno změní jeden zvrat, který značně poznamená zbytek seriálu. 7. Série je velice akční a spoustu věcí se tam děje Dexter si to rozdá dokonce s ruskýma mafiánama. Avšak atmosféra se pomalu vytrácí ze seriálu pryč. 82% 8. Série je nejslabší ze všech sérií... řeknu o ní jenom to že se tam toho děje hodně, ale zároveň vůbec nic. Ta atmosféra tomu velice chybí.. Sice epizody jsou dobré všechny a dost věcí se v nich stane, ale je toho tolik až je toho příliš. A finálová epizoda celého seriálu je dobrá, uspokojivá, ucházející, ale žádné terno to fakt není škoda. 60% Abych to shrnul první 4 série mají Dexterovskou a skvělou atmosféru... 5tá série je podle mě nejlepší. potom už kvalita seriálu pozvolna klesá a poslední série je taková sice zajímavé ale o ničem. Rozhodně však Dextra mohu doporučit neboť prvních 5 sérií jsem vážně s napětím očekával každý další díl..a ty další ty už sice nemají tu atmosféru ačkoli sledovat je když už nic jiného pořád dost zajímavé. Škoda té poslední série která byla opravdu taková nijaká. Bludné kruhy jsou tragickým příběhem, který je protkaný menšími tragickými příběhy, ve kterých neštěstí střídá další neštěstí, aby jej hned potom mohlo vystřídat další neštěstí... Jednotlivé příběhy jsou sice poutavé a zajímavé, ale bohužel všechny tragické a negativní. Chtělo by to občas trošku odlehčit nebo se zaměřit na jiné emoce. Příběh jako takový není špatný, ale není to nic co byste nutně museli vidět. Občas mu také dost ubližují některé fakt špatné postavy. Jako třeba překladatelka. Popravdě jsem od toho čekal něco trošku jiného. Nemocný bratr zde příliš nevystupuje a příběh je to spíše o tom jaké potíže způsobuje starost o něj jeho bratrovi. Pokud máte rádi realativně uvěřitelné příběhy a nevadí vám, že jsou všechny tragické, tak se na seriál můžete ze zajímavosti podívat a litovat nejspíš nebudete. Vy ostatní se do toho, ale nemusíte nutit, protože o nic zásadního nepřijdete. Bludné kruhy jsou tragickým příběhem, který je protkaný menšími tragickými příběhy, ve kterých neštěstí střídá další neštěstí, aby jej hned potom mohlo vystřídat další neštěstí... Jednotlivé příběhy jsou sice poutavé a zajímavé, ale bohužel všechny tragické a negativní. Chtělo by to občas trošku odlehčit nebo se zaměřit na jiné emoce. Příběh jako takový není špatný, ale není to nic co byste nutně museli vidět. Občas mu také dost ubližují některé fakt špatné postavy. Jako třeba překladatelka. Popravdě jsem od toho čekal něco trošku jiného. Nemocný bratr zde příliš nevystupuje a příběh je to spíše o tom jaké potíže způsobuje starost o něj jeho bratrovi. Pokud máte rádi realativně uvěřitelné příběhy a nevadí vám, že jsou všechny tragické, tak se na seriál můžete ze zajímavosti podívat a litovat nejspíš nebudete. Vy ostatní se do toho, ale nemusíte nutit, protože o nic zásadního nepřijdete. 4* 80%. () (méně) (více)

R1CH1E

Po 8 řadách a zakončení (se kterým jsem já osobně maximálně spokojenej) je to pro mě pořád špička v seriálové tvorbě. Ano, byly tam slabší momenty, trochu nešťastná 3. řada a pár vykonstruovaných dějových zvratů, ale na druhou stranu jsme dostali Dextera a jeho životní lapálie, Masuku a jeho šílený smích, Debru a její přisprostlou držku, Dexterova brášku, Trinityho a mnohé další aŤ už oblíbené nebo nenáviděné, ale téměř vždy zajímavé charaktery a zápletky. A to se počítá. ()

ghatos

1. série: Mě to přišlo jako projekt ušitý na míru americkému publiku. Vraždící sociopat bez EQ se smyslem pro spravedlnost čistí město od špíny, umí to s dětmi a miluje se svou nevlastní sestru. Netvrdím, že by vše mělo odpovídat realitě, jenže tady se pracuje, až směšně s vyšetřováním, důkazy atd. Hlavně poslední díl připomíná ty nejprovařenější béčkové motivy, v nichž se dává na odiv patetická/nelogická "silná" emoce, na úkor rozumu či smysluplného závěru. Dexter je takový seriálový hamburger s příchutí sériového vraha pro každého. Nějak zasytí, ale není v něm nic výživného. 55%. ()

Gunslinger

Plné hodnotenie a pre mňa zároveň jeden z najlepších seriálov vôbec.. Tvorcom ďakujem za neuveritľných 8 rokov nekolísajúcej kvality a plne chápem, že posledný diel nemusel sadnúť každému.. mne však áno. ()

Philoun1

Dexter je prostě borec. Ojedinělý seriál se skvělým námětem. Ve druhé sérii se mi zdá každý díl lepší, sem teprv u 5tého a jestli kvalita ještě poroste.. už se nemůžu dočkat.... Kvalita vzrostla čekal sem ,,šokovnější" konec druhé série, ale co bych chtěl už tak byla laťka hodně vysoko, už se nemůžu dočkat třetí řady..... Po třetí řadě ponechám stejné hodnocení kvalita jednotlivých dílů sice kolísala, ale poslední to zachránil i když to bývalo lepší. ()

Kangaxx

Dexterove poňatie spravodlivosti - právne neprípustné, morálne rozporuplné, avšak pre diváka neskutočne príťažlivé. Na prvý pohľad nenápadné (no výborné) herecké obsadenie, plynulý a gradujúci dej ako aj lákavé policajné prostredie zaraďujú toto dielo do mojej top 3jky súčasných televíznych seriálov. Autorom sa podarilo splniť náročný cieľ - vzbudiť u divákov sympatie k masovému vrahovi (aj keď k výrazne zidealizovanému). U mňa zabodovali na 5 hviezdičiek. ()

deckardx

Tak po prvni serii je to bezkonkurencne za pet hvezdicek.. Zaradilo se to v mem zebricku za Heroes,Lost,24 a Prison break... Je az neuveritelny jak dobry serialy se ted nataci,byl sem zvyklej tak na pobrezni hlidku a neco v tom smyslu a ejhle- kazdy den koukam na nejaky serial a skoro nestacim ani sledovat co davaji na tuzemskych televizich,coz je ale mozna dobre... ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

22.05.2023

Dexter se dočká prequelu

Dexter se dočká prequelu

08.02.2023

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021