poster

Devět rukojmí (TV seriál)

 • USA

  The Nine

 • Slovensko

  Rukojemníci

Krimi / Drama

USA, 2006, 13x42 min

 • DaViD´82
  ***

  Sledování osudů devíti rukojmých, kteří byli ve špatný čas na špatném místě. Seriál se zaměřuje hlavně na postavy po nepovedené loupeži, tedy především na to jak je tento prožitek změnil či co to znamená pro jejich dosavadní životy. V záplavě šokujících adrenalinových seriálů kde každá epizoda obsahuje jeden dějový zvrat za druhým je "Devítka" příjemným staromilským zpestřením a návratem k tradiční televizní formě. Problém je, že z devíti hlavních postav je skutečně zajímavá sotva polovina a ani herci nejsou zrovna dvakrát přesvědčiví. Solidní televizní průměr, který narozdíl od jiných sérií ze stáje ABC do všeobecného povědomí zcela určitě nevejde.(17.10.2006)

 • tomeek
  ***

  Tři a půl hvězdy... Zajímavě natočené, trochu mi to připomíná Ztracené (osudy cizích lidí a flashbacky) a prostředím zase Prison Break...(10.1.2010)

 • genetique
  ***

  Zaujímavý spôsob ako osviežiť televízne seriály a zároveň sa vrátiť ku klasickej ich forme. Deväť ľudí, ktorí prežijú hroznú skúsenosť rukojemníkov počas bankového prepadu a ich spomienky na danú drámu. Bohužiaľ, táto inovácia trvá len nejaké tri-štyri diely, potom je to už len otrepaná americká vzťahová takmer-telenovela na pozadí traumatizujúcich zážitkov. Potom už stojí za zmienku len postupná analýza a retrospektíva toho, čo sa vlastne počas lúpeže stalo. Na prekvapenie ale poslúžili pozerateľní herci a pomerne slušné dialógy, či neotravnosť deja. 70%.(12.5.2008)

 • anderson
  ***

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA = 11.5.2008 (28.4.2008) SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 2.9.2009 (3.9.2009)(28.4.2008)

 • honajz
  *

  Skutečně nudné. Nezajímavé postavy, nulová výstavba napětí a příběhu, nic, proč by člověk měl seriál sledovat.(23.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace