ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA = 11.5.2008 (28.4.2008) SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 2.9.2009 (3.9.2009)(28.4.2008)

• Simo16

Nuda nuda a ešte raz nuda!!!!!!(12.7.2008)

Tři a půl hvězdy... Zajímavě natočené, trochu mi to připomíná Ztracené (osudy cizích lidí a flashbacky) a prostředím zase Prison Break...(10.1.2010)

Zaujímavý spôsob ako osviežiť televízne seriály a zároveň sa vrátiť ku klasickej ich forme. Deväť ľudí, ktorí prežijú hroznú skúsenosť rukojemníkov počas bankového prepadu a ich spomienky na danú drámu. Bohužiaľ, táto inovácia trvá len nejaké tri-štyri diely, potom je to už len otrepaná americká vzťahová takmer-telenovela na pozadí traumatizujúcich zážitkov. Potom už stojí za zmienku len postupná analýza a retrospektíva toho, čo sa vlastne počas lúpeže stalo. Na prekvapenie ale poslúžili pozerateľní herci a pomerne slušné dialógy, či neotravnosť deja. 70%.(12.5.2008)

• honajz

Skutečně nudné. Nezajímavé postavy, nulová výstavba napětí a příběhu, nic, proč by člověk měl seriál sledovat.(23.10.2010)

• Kim Raver