Hrdinové - Série 1 (série)

Drama / Fantasy / Sci-Fi / Thriller

USA, 2006–2007, 16 h 39 min

Tvůrci:

Tim Kring

Santiago Cabrera, Tawny Cypress, Noah Gray-Cabey, Ali Larter, Masi Oka, Hayden Panettiere, Adrian Pasdar, Sendhil Ramamurthy, Milo Ventimiglia, Cristine Rose, Jack Coleman, Ashley Crow, Thomas Dekker, James Kyson, John Prosky, Deirdre Quinn, Brian Tarantina, Claudia DiFolco, David Ury, Greg Wrangler, Tohoru Masamune, Greg Grunberg, Clea DuVall, Nora Zehetner, Stacy Haiduk, Richard Steinmetz, Matt Lanter, Danielle Savre, Karl T. Wright, Carl Ciarfalio, Adair Tishler, James Devoti, Maurice LaMarche, Tina Lifford, Elizabeth Lackey, Eugene Byrd, Jimmy Jean-Louis, Riki Lindhome, Erick Avari, Francis Capra, Adam Jamal Craig, Jessalyn Gilsig, Brea Grant, Ronald Guttman, Jamie Hector, Janel Parrish, Zachary Quinto, Elizabeth Roberts, Olga Sosnovska, Tehmina Sunny, Matt Bushell, Leonard Roberts, Archie Kao, Michael Reilly Burke, Adam Harrington, Mike Foy, Andrea Fellers, Karri Turner, Colby French, Stephen Full, Matthew John Armstrong, Rick Peters, Stephen Spinella, Rena Sofer, Richard Roundtree, Kate Connor, Jayma Mays, Sakina Jaffrey, Brent Tarnol, Tiffany Hines, Monte Hunter, Graham Beckel, David Berman, Kevin Chamberlin, Bobby Hosea, John Ross Bowie, Christopher Eccleston, Link Baker, Stephen W. Schriver, Paula Newsome, Brad Greenquist, Alex Fernandez, Jesse Corti, George Takei, Saemi Nakamura, Bill Fagerbakke, Missi Pyle, Rusty Schwimmer, Stana Katic, Stan Lee, Eric Roberts, Missy Peregrym, Ian Gomez, David Barrera, Markus Flanagan, Malcolm McDowell, Louis Iacoviello, Paul Ganus, Kellan Lutz, Sterling Beaumon, Brian Morris, Ellen Greene, Geno Monteiro, Kelvin Brown, Dan Warner, Ethan Cohn, Ossie Mair

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Absolutní námrd,který i po letech dokazuje,že i bohapustá kopie brilantního Straczynského majstrštyku-Raising Stars (Vycházející Hvězdy),může být klidně naprosto geniální!!! Tak jest! Sylar goes to Hollywood!!!! A zeptejte se sami sebe,co byste dělali,pokud byste měli nějakou tu superschopnost? O tom to totiž,miláčkové celé jest! P.s.pokud vám je více jak 12 let a něco jste se superhrdiny četli,po tomto (a samoz.té nepřiznané předloze),musíte prohlásit,že všichni ti šašci v kostýmech jsou akorát tak k smíchu.Dovede si snad někdo v reálu,po tomto, představit Batmana? Supermana? A Marvel tzv.hrdiny? Na to nechť si každý odpoví sám. Já mám jasno.(1.8.2018)

Komorní, atmosférické a zajímavé. Úvodu Hrdinů možná trochu ubližuje moc postav a příběhů. Sledujeme tu snad 5 nebo 6 příběhů, kde každý má několik postav a každý musí dostat alespoň minimální prostor. Hlavní příběh se tedy ubírá dopředu na můj vkus moc pomalu, proto jsem první sezónu nezkoukl během pár dní, jak je u mě zvykem. I přes tenhle mínus jsou ale Hrdinové nový neokoukaný seriál, dostatečně zajímavý, aby diváky navnadil na dvojku.(31.12.2018)