Unesený (TV seriál)

Kidnapped

Krimi / Drama

USA, 2006, 13x50 min

Jeremy Sisto, Doug Hutchison, Delroy Lindo, Mykelti Williamson, Timothy Hutton, Dana Delany, Linus Roache, Carmen Ejogo, Anthony Rapp, Michael Mosley, Robert Clohessy, Ricky Jay, Audra McDonald, Mädchen Amick, Olivia Thirlby, Zoe Lister Jones, Titus Welliver, Rosalyn Coleman, Phyllis Somerville, Brett DelBuono, Peter Gerety, Otto Sanchez, Ebon Moss-Bachrach, Amy Ryan, Boris McGiver, Ruby Jerins, Victoria Cartagena, William Henderson White, Michael Ahl, Tom Malloy, Robert John Burke, Reed Birney, Adam Trese, Shawn Elliott, Dennis Albanese, Paul Borghese, Meg Guzulescu, Chris McGarry, Ritchie Coster, Elizabeth Marvel, Corey Sorenson, James Urbaniak, Brennan Brown, Kerry O'Malley, Susan Kelechi Watson, Terry Serpico, Axel Cintrón, Chance Kelly, Lisa Joyce, Christopher Mann, Carter Roy, Ana Reeder, Royce Johnson, Will Denton, Stivi Paskoski, Michael Pemberton, Andrew Pang, Jason Cottle, Alison Bartlett, Henry Strozier, Patrick Zeller, Natalie Distler, Nicole Ehinger, Joel Marsh Garland, Albert Jones, Ami Brabson, David Fonteno, Tibor Feldman, David Gunning, Michael Mulheren

taky prostriedok. nie tak hrozne ako vanished, ale miestami pomalsie a nudnejsie nez napr. prison break.(12.11.2006)

• MarkHoppus

Viděl jsem teda jen jeden díl, ale dá se říct, že mě to stačilo. Není to rozhodně nic špatného, ale když se zaměříte na samotný děj a scénář a nakonec i výběr herců vzejde s toho jedna chybyčka - je to prostě jen tuctový amerciký seriál.(13.7.2009)

Vážně se mi to líbilo. Ale nova to zabila špatným vysílacím časem.(17.9.2011)

• cariada

Další z tuctových seriálů o práci policie či F.B.I. sice ten díl co jsem viděl nebyl špatný, ale tak nák je to pořád na jedno brdo, jestli to bude seriál typu jeden velký příběh pak se to nechá, ale jestli je to jako u většiny seriálů jeden díl jeden příběh pak je to jen jeden z mnoha....(6.9.2009)