Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Cervenak

Spočiatku som to ignoroval, ale v poslednej dobe sa "chytám" čoraz pravidelnejšie a prekvapene zisťujem, aké je to zábavné. Objektívne za 3, ale ak hodnotím v rámci slovenských sitcomov (tie na Markíze zaslúžene zdochýnajú jeden po druhom), tak je to geniálne dielo, ktoré vstúpi do našej televíznej histórie. ()

T2

Klasické tlápanie a mútenie vody, kde sa už toho moc povedať nedá, zopár gagov sa tu nájde ale ináč dosť prízemné. Ani výpomoc z SOS teda Peter Sklár tam toho moc nenarobí. ()

tron

"Ta Milan ta to čo robíš, to čo je s tebou?! To čo ti to mám po anglicky povedať, šak ja po anglicky neviem, chlapec!“ Peter Sklár je podľa mňa už nejaký čas najvýraznejším respektíve najsamostatnejším respektíve najtalentovanejším komikom z exbandy kedysi známej ako S.O.S. Napriek (práve) preto, že na to nevyzerá. Práve tajomstvo, ktorým je jeho osobnosť zahalená, mu však dáva náskok pred "obyčajnými komediantami" a vďaka nej má svojim fanúšikom stále čo ponúknuť a čím ich prekvapiť. Keďže navyše dostal takých výrazných spoluhráčov, ako sú niekdajší frajeri z markizáckeho "Kakaa" (páni Igor Adamec a Martin Vanek, o Banánovi a Prcovi nehovoriac), je výsledná jojkárska šou patrične excentrická, sama sebou a všetci v nej naplno využili neskoré večerné vysielanie (čo sa prejaví predovšetkým na sprostom dialógu). ()

BadoXXII

Tak ako v prípade Profesionálov, aj Mafstory bolo zo začiatku zaujímavé a vtipné. Scenáre sa však rýchlo začali otrepávať a už som mal postupom času pocit, že to je jednoducho stále o tom istom. Veľmi slabá rôznorodosť situácií. Každopádne písať vtipné scenáre každý týžden 5 rokov nie je sranda. Pravdaže na slovenské pomery je to špička, lebo tu nič iné momentálne v ponuke vtipnejšie nie je a to je veľmi smutné. ()

Segrestor odpad!

Děsivě tupé, příšerně nudné. Podle oficiálního distributora je to plné směšných situací a drsných bonmotů. To jsme já a distributor asi koukali každý na něco jiného. Nebo se každý díváme na svět jinak. A jeden z nás (já) nehulí. První co mě nejvíce od tohoto hnusu odradilo byl ten idiotský smích komparzu na pozadí. V takové frekvenci jsem to ještě nikde jinde neslyšel. Ten dav dostával záchvaty smíchu v úplně bezdůvodných situací. To se tam smáli nějací blázni nebo co. Být na drogách, dostal bych z té smíchové kulisy docela nebezpečný psotník. Ty vlny smíchu posílají pokus o legraci zvanou Mafstory někam do senkrovny plné toho nejhoršího průjmu. Na "Jojke" by udělali mnohem lépe, kdyby místo toho pustili monoskop. K tomu monoskopu pak ať pouští ten idiotsky přemrštěný smích. Udělají stejnou parádu a za úplně jiné peníze. ()

genetique

Nič prevratné, zatiaľ som poriadne nepozrel celú epizódu, ale vždy keď sa na to na chvíľu zapozerám, alebo prebehnem popri telke, keď to majú zapnuté naši v obývačke, tak počujem nejakú vtipnú hlášku, takže niečo na tom asi bude. 60%. ()

Le_Chuck

Televízny odvar predstavenia divadla GuNaGu English is Easy Csaba is Dead, ktorý nie je o nič horší, ale pomaly sa začína otrepávať. Každopádne, ako Slovenský komediálny seriál u nás nema obdobu. Mno vlastne jediný, na ktorom sa dá slušne baviť. 80% ()

Rex Mundi

Raz hore, raz dole. Pozerať sa to dá, stačí mi aj nepravidelne. No pravidelnejšie pozerám, odkedy je na scéne Peter Sklár ako Alinko. Pipina tiež stojí za všetky drobné vo vrecku (i keď ja tam žiadne nenosím:-). ()

MM_Ramone

Keď som "Mafstory" uvidel prvý krát, hovorím si, že to bude len ďaľší televízny odpad. Ale časom mi tento seriál tak prirástol ku srdcu, že som sa snažil nepremeškať žiadnu novú časť. Humorné príhody mafiánskej rodinky z Veľkého Medera sa mi silno zapáčili. Najväčší boss Ali Krasňanský, jeho preafektovaná frajerka Pipina, Aliho pravá ruka úderený Banán, Banánova mama Márgit, ustrašený účtovník Milanko zvaný Krtek, večne ožratý doktor Béla a primitívny násilník Prco, sú postavy z tohoto doposiaľ najlepšieho sitkomu česko-slovenskeho. *** ()

ripo

Batthany a Fratrič sú svojim akcentom a hláškami neprekonateľní. Ostatní za nimi zaostávajú o konskú dĺžku. Po preradení vysielania po 23. hodine sa to len tak hemží všelijakými pi+ami, ko++tami, je+a+kami a ku+vami .... ()

Madsbender

Blbosť... ale neskutočne chytľavá blbosť! Zo začiatku mi to prišlo ako nepozerateľné, ale čím viac času tomu venujete, tým viac sa do toho dostávate. Nie žeby sa tým vytrácala celková stupidita, ale začnete to brať také, aké to je - a napriek všetkému vás to začne baviť. Alinko, Pipina a Banán sú na nezaplatenie, Milan zdatne sekunduje a občas do toho vmieša svoje pán doktor. Tak hlúpe a sprosté, až je to zábavné. Epizóda s maizenou je moja obľúbená. Dáte si segedín? 65% ()

Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov. ()

Smok

English is easy, Csaba is dead !!! Alinko, ty si taký velký ....., že keby ti chceli urobiť bustu a zliali by všetky zvony sveta, tak by ti to stačilo len na jedno ucho :))) Čo k tomu dodať??? ()

Tomco

par dielov som si pozrel, ale veru nic extra.. skoda, ze som dodnes nemal moznost vidiet nazivo english is easy csaba is dead.. to je vraj ina kava. ()

klerik

Príjemná zábava, na ktorú som si musel chvíľu zvykať... S počiatku je tam dosť vaty a trápností, ale postupne, ako sa slovník pritvrďuje, sa príbehy zlepšujú a je to stále väčšia sranda, ktorá je len pár krokov od kultovosti... ()

LaciLC

Pred niekoľkými minútkami som sa vrátil z predstavenia "Mafiánske historky I." a tak som sa konečne odhodlal napísať nejaký ten komentár aj pre jeho televíznu odnož. Nuž, som spokojný, môžem poznamenať, že na slovenské pomery priam veľmi spokojný. Zo začiatku som tomu príliš nedôveroval, ale v súčastnosti sa už rátam za pravidelného diváka. Prečo nie? Tak trochu vulgárnejšia zábava na večer určite nezaškodí, navyše keď má k dispozícii dva veľké talenty, presnejšie dvoch Petrov - Sklára a Batthyanyho. Obaja sú predovšetkým so svojím nezameniteľným prízvukom a ostrými hláškami o hodný kus pred ostatnými. Ja osobne som za tento projekt vďačný, bavím sa na ňom do sýtosti a moralistické odpad!ové hodnotenia naozaj riešiť nebudem. [Keďže som v úvode spomenul divadelné predstavenie, nedá mi nedoporučiť ho... naživo je samozrejme naživo.] "Že problém?!" ()