Víte, za tu dobu, co server CSFD.cz navštěvuju (tento prosinec to už bude třetím rokem) jsem si už zvykl, že některé filmy jsou zde brutálně podceněny (tenhle) a některé naopak si v klidu lebedí v TOP 200 a IMHO tam nemají co dělat (všemi milovaný Pán prstenů). Ale co. Vždy jsem si říkal, že to je hlavně o lidech, kteří zde hodnotí. A o to větší to byl pro mě šok, když jsem zjistil, po dokoukání tohohle skvostu, jaké zde má hodnocení. To mi fakt vyrazilo dech. Tento snímek by si zasloužil být zde v červené barvě. A proč? Protože tohle byla skvělá jízda. Už začátek - styl kamery, hudba, Michael Pitt, který nemá s Bradem nic společného - mi napověděl, že tohle nebude jen tak obyčejný snímek. Potom tu máme paparazziho (ne, on vlastně není paparazzi, on je profesionální fotograf, který na to má licenci!) Steva Buscemiho, který v téhle roli přímo září. Jeho fotografa v jednu chvíli máte rádi, pak ho nenávidíte a někdy ho i litujete. Dále tu máme Alison Lohman (na kterou se těším ve filmu Stáhni mě do pekla) která mi předvedla, že není jen pěknou tvářičkou, ale umí i hrát. Navíc její K'Harma je dokonalou parodií na dnešní některé slavné (přiznejme si to, která slavná dnes nemá vlastní parfém, nepokouší se zpívat atd.?) ale zároveň nám taky ukazuje, že i takové mají city. Navíc poslední 10 minut jsem skoro nedýchal a jen jsem napjatě čekal, co bude dál. Tomuto filmu se tak povedlo něco nevýdaného. Probojoval se do mé TOP 10. Pro srovnání, některým filmům (Moulin Rouge) to trvalo např. 3 zhlédnutí, kdežto tomuhle jen jedno. Určitě si jej seženu a pustím si jej znovu. P. S. Rozhodně si počkejte do konce titulků, aby vám neunikla poslední scéna "Steve Buscemi ve studiu."(24.8.2009)

Fajnová kritika showbyznysu a populární kultury v mnoha rovinách - televizní svět seriálů je povrchní laciný kýč, postavy se občas chovají jako idioti ze soap opery a výrazové prostředky samotného filmu jsou krásnou ukázku práce s kýčem - scéna zamilování se, náhoda s přepnutím ovladače, závěr. Film kazí roztříštěnost když se věnuje nejprve vztahu Buscemiho a Pitta a pak najednou Pitta a Lohman.(27.9.2009)

V zásadě se mi Opilí slávou líbilo, ale ne tolik, jako Život v oblouznění... Má to nápad, má to vtip, je to pěkně natočené, výborně zahrané, ale výsledný efekt se mi nezdál být až tak bombasticky zábavný, jak by být mohl. Co mě akorát potěšilo byl konec, který krásně vygradoval (kýčovitěji to už nešlo :-) a až potom jsem si vlastně uvědomila, že to ve skutečnosti zas tak špatná hra nebyla. Slabší čtyři hvězdičky, tři se mi zase zdá být málo...(11.6.2010)

S.Buscemi a M.Pitt v hlavních rolích romantického dramatu?? No je pravda, že bych ani náhodou podle názvu nebo úvodu netipoval, že se bude jednat o rozebírání lidských povah jako takových. Lidé mohou být sv*ně...mohou být nej kamarádi...a taky se všechno může z minuty na minutu změnit. Zajímavý příběh a ještě zajímavější konec..(12.6.2011)

DiCillo je režisér ktorého hrdinovia sú ľudia, ktorý nevedia kam dalej alebo sú na mrtvom bode vo svojej kariére. Taký je aj Les, ktorého rodičia odsudzujú za to že je paparazzi a nedostane sa mu u nich uznania. Jeho snom je raz spraviť takú fotku , ktorá raz obletí zem. Toby je bezdomovec , ktorý sa Lesovi votrie do života s tým že mu bude pomáhať zadarmo. Začína sa cesta splnených snov, pretože Toby chce byť herec. Najivita akou je film natočený hovorí za všetko keď sa Toby prslávi filmom o zabijákovi bezdomovcovi za 90 Milionov dolárov na tvári vám musí preblesknúť úsmev a keď Kostelo hovorí že robí muzikál o Britney Spears na štýl električka do stanice túžba musíte sa válať o smiechu. Je to natočené jednoducho a s každého záberu cítiť malý rozpočet ale film je aj tak skvelo natočený hlavne krásnymi scénami , ktoré napoprvýkrát nedávajú úplne zmysel a po druhom pozretí si uvedomíte že by vám chýbali. Buscemi je fantastický on bol vždy a hlavne po titulkoch je ešte minutový spot , ktorý nech vám neunikne lebo len s ním ma film koniec aký má mať Happyendoví ale zase takéto sú jeho postavi. Aj keď je to happyend keď sú vlastne v tom čo robia na tom naúbohejšom mieste? posúdťe sami(1.3.2008)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna, kde Les Galantine (Steve Buscemi) dáva rozhovor v televíznom štúdiu. (Illioplius)

• - Pri nakrúcaní filmu, kde Toby (Michael Pitt) zapichne nožom Blaina (Kevin Phillips), po tejto scéne režisér dá pokyn na zopakovanie. Blaine si následne vyzlečie modrú vestu, no po strihu na inú kameru ju má opäť oblečenú. (Illioplius)