poster

Vášeň v tanci

 • USA

  El Cantante

 • anglický

  The Singer

  (neoficiální název)
 • Kanada

  El Cantante

 • Velká Británie

  El Cantante

Drama / Hudební / Životopisný

USA, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Když tak přemýšlím nad všemi těmi životopisnými filmy o slavných lidech s různými závislostmi, ale i nad životy slavných lidí, o nichž ještě žádný film natočen nebyl, a jejich boji se závislostmi a neveselých koncích, tak mě tak napadá, co tyhle slavné lidi vede k tomu, že skončí na drogách, prášcích či alkoholu. Vždyť přece normální člověk musí vědět, co takové závislosti dokážou a kam až to může zajít. Tohle asi nikdy nepochopím a vždy si budu stát za tím, že závislosti jsou volba každého z nás, kdo nikdy nebude chtít zakusit drogu nebo alkohol, ten se prostě udrží. To je asi to hlavní téma k přemýšlení, které jsem si z tohoto filmu odnesl. Film samotný pojednává především o životě slavného interpreta salsy, o jeho manželce, synovi, ale především o jeho problémech se závislostí na drogách. A je to opravdu příběh, který už byl v biografických filmech několikrát k vidění, se slávou přichází i závislost, se závislostí pohlavní nemoc, s pohlavní nemocí smrt. Film je příjemně doplňován sympatickou latinskoamerickou hudbou a vůbec to jihoamerické prostředí z filmu přímo čiší, což je rozhodně velice pozitivní poznatek. Po herecké stránce je to kvalitně zahraný film, Jennifer Lopez mě hodně příjemně překvapila a Marca Anthonyho jsem dosud neznal, ale jsem přesvědčený o tom, že si ho díky této roli již bezpečně zapamatuji. Celkově film nezklamal, možná bych ho označil jako mírný nadprůměr a uděluji tři hvězdy.(13.7.2010)

 • Blazin
  **

  Nejdříve bych hodil kritiku na ty "odborníky" co vytvořili český název filmu Vášeň v tanci, nejdřív bych doporučil, aby se na ten film podívaly. Nevěděl jsem vůbec o co jde, čekal jsem film o tanci a dočkal jsem se životopisného filmu o možná největším zpěvákovi salsi. Každopádně film je zbytečně zdlouhavý, táhne se a děj je bez nějakého většího nápadu, proto nemůžu dát více než 2 hvězdy.(14.2.2013)

 • tom88
  ***

  Zdĺhavejšia dráma s peknou hudbou a peknou Jennifer Lopez, ale to je asi tak aj všetko. Nepríliš pútavý tuctový príbeh, nijak zvláštna kamera ani zábery. Žiadna scéna ktorá by utkvela v pamäti, proste nič čo by nadchlo. Herci sa tiež príliš nevyznamenali. Škoda nevyužitého dramatického potenciálu a bohužiaľ iba čistý priemer. 58%(1.11.2010)

 • mourinho
  **

  Já vám nevím. Tváří se to, jako by to chtělo přímo Oscara, ale mě to zas až tak vyjímečné nepřišlo. Ani námětem, ani zpracováním, prostě taková normálka. Borec neustojí slávu a pak už to jede - mejdany, děvky, chlast, drogy, průsery, životní tragédie, deprese, AIDS.........no a co? Zkrátka salsu nijak nežeru, Jennifer ani neukázala kozy a hlavní "hrdina"? Dobře mu tak!(26.10.2011)

 • DavidS.
  **

  Jako životopisný film El Cantante selhává. Stokrát viděná freska cesty za slávou s jejích vrcholem i hořkým koncem ztvárněná bez jakéhokoliv nápadu a invence. Samotné salsové rytmy se skvěle poslouchají, ale nějakých tanečních čísel se také nedočkáme. Jedna hvězdička za Anthonyho ve chvíli, kdy je na jevišti a zpívá, protože nehraje a jen prezentuje to, čím je.(4.11.2008)

 • - Film byl natočený za 33 dní. (Pumiiix)

 • - Soundtrack snímku získal v roce 2006 latinskou cenu Grammy za nejlepší album salsy. (Terva)

 • - Marc Anthony a Jennifer Lopez hrají ve filmu manželský pár, kterým byli v době natáčení i ve skutečnosti. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace