Reklama

Reklama

Vášeň v tanci

  • USA El Cantante (více)

Americké biografické drama vypráví o legendárním králi salsy Hectoru Lavoeovi z Portorika, který si v USA získal miliony obdivovatelů. Vzestup ke slávě však nepřinesl štěstí jemu ani jeho ženě Puchi.  Americké biografické drama vypráví o legendárním králi salsy Hectoru Lavoeovi, který se z Portorika přistěhoval do New Yorku, a jehož hlas si získal miliony obdivovatelů. Raketový vzestup ke slávě však probudil jeho vnitřní démony, z nichž se zrodila závislost na drogách i na alkoholu, a jeho milující žena Puchi kvůli tomu zažila spoustu bolestných chvil. V hlavních rolích filmu, který natočil Leon Ichaso, hrají Marc Anthony a Jennifer Lopezová. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (26)

freddy 

všechny recenze uživatele

Když tak přemýšlím nad všemi těmi životopisnými filmy o slavných lidech s různými závislostmi, ale i nad životy slavných lidí, o nichž ještě žádný film natočen nebyl, a jejich boji se závislostmi a neveselých koncích, tak mě tak napadá, co tyhle slavné lidi vede k tomu, že skončí na drogách, prášcích či alkoholu. Vždyť přece normální člověk musí vědět, co takové závislosti dokážou a kam až to může zajít. Tohle asi nikdy nepochopím a vždy si budu stát za tím, že závislosti jsou volba každého z nás, kdo nikdy nebude chtít zakusit drogu nebo alkohol, ten se prostě udrží. To je asi to hlavní téma k přemýšlení, které jsem si z tohoto filmu odnesl. Film samotný pojednává především o životě slavného interpreta salsy, o jeho manželce, synovi, ale především o jeho problémech se závislostí na drogách. A je to opravdu příběh, který už byl v biografických filmech několikrát k vidění, se slávou přichází i závislost, se závislostí pohlavní nemoc, s pohlavní nemocí smrt. Film je příjemně doplňován sympatickou latinskoamerickou hudbou a vůbec to jihoamerické prostředí z filmu přímo čiší, což je rozhodně velice pozitivní poznatek. Po herecké stránce je to kvalitně zahraný film, Jennifer Lopez mě hodně příjemně překvapila a Marca Anthonyho jsem dosud neznal, ale jsem přesvědčený o tom, že si ho díky této roli již bezpečně zapamatuji. Celkově film nezklamal, možná bych ho označil jako mírný nadprůměr a uděluji tři hvězdy. ()

tom88 

všechny recenze uživatele

Zdĺhavejšia dráma s peknou hudbou a peknou Jennifer Lopez, ale to je asi tak aj všetko. Nepríliš pútavý tuctový príbeh, nijak zvláštna kamera ani zábery. Žiadna scéna ktorá by utkvela v pamäti, proste nič čo by nadchlo. Herci sa tiež príliš nevyznamenali. Škoda nevyužitého dramatického potenciálu a bohužiaľ iba čistý priemer. 58% ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tuctový životopisný příběh o jedné legendární postavě hudby v Portoriku. Hercům není moc co vytknout, i když Jennifer Lopez mě dvakrát nepotěšila. Pro mě neznámý Marc Anthony ale ukázal, že dokáže ze sebe vydrápat všechno a je vlastně tou hlavní devizou tohodle filmu. Salsa mi příliš nesedla, příběh byl podle mě hrozně šablonovitý a bez emocí. Když to srovnám s dalším hudebním životopisem jako je třeba Walk The Line, musím u tohoto filmu prostě spadnout do průměru. ()

dawe04 

všechny recenze uživatele

Na hudební film málo hudby, přestože ty salsa úryvky byly zajímavé, na životopisné drama zas...málo životopisné. Latinská atmosféra z toho ale číšela a bylo to i pěkně barevné a špinavé. Takové filmy většinou stojí na hercích. Tady jsem byl překvapen a dokonce i šokován. Marc Anthony je jistě hlavně Pan zpěvák, postavu Hectora Lavoa ale uhrál se ctí. Fuckující, fetující a stále superhot Jennifer Lopez v roli Puchi je ovšem skvělá! Podvědomě víte, že její postava je sobecká mrcha, avšak pro její živočišnost a energii vám bude sympatická. Přikláním se k jedné ze zahraničních recenzí, že pokud je nějaký větší důvod proč vidět El Cantante, je to právě J.Lo ve své dosud nejlepší roli. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl asi nejlepší herecký výkon J.Lo co jsem viděl. Možná proto, že v hudebním prostředí a v soužítí s magorama se cítí pevnější v kramflecích než ve filmový branži. Pokud bych měl něco na filmu vychválit tak určitě hudba, škoda že jí nebyl věnován větší prostor. Hectora Lavoea jsem samozřejmě neznal, ale příliš mě nebavilo sledovat magora, kterej do sebe pere lajnou za lajnou a chová se jak óóbr hovado. ()

Galerie (65)

Zajímavosti (3)

  • Film byl natočený za 33 dní. (Pumiiix)
  • Soundtrack snímku získal v roce 2006 latinskou cenu Grammy za nejlepší album salsy. (Terva)

Reklama

Reklama