Kyle XY

(seriál)
  • Slovensko Kyle XY
Sci-Fi / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2009), 31 h 4 min (Minutáž: 42–44 min)

Michael Suby

Matt Dallas, Marguerite MacIntyre, Bruce Thomas, April Matson, Jean-Luc Bilodeau, Chris Olivero, Kirsten Zien, Jaimie Alexander, Leah Cairns, Chris Gauthier (více)

Série(3) / Epizody(43)

Děj seriálu začíná probuzením nahého chlapce v lese. On sám toho o sobě moc neví, tak se vydá do města, kde je zatčen policií a následně umístěn do nápravného zařízení, odkud se ho ujme pracovnice Nicole Trager (Marguerite MacIntyre). Vezme Kyla (Matt Dallas) domů ke své rodině, která ho přijme. Když se Kyle začne učit základy všeho, co je mu cizí, přijde na to, že má "supermozek"... Matematické úlohy dokáže řešit rychlostí blesku, má super-reflexy, skáče z 5 metrů aniž by se zranil apod. Jak je to možné? (kery-)

JK77

S01 ***** hlavne za casti ked sa Kyle XY ucil zakladnym veciam, bolo to very funny S02 ***** stale dobre a stale to konci tak ako chcem " no proste neda mi to aby som nepustil dasli diel" a kto sa na tento serial chysta tak sledujte hlavne auto na ktorom jazdi Declane. Hlavne znak na prednom chladici. Raz tam je raz nie. Samozrejme ze druha seria skoncila sposobom, ze doprcic kedy bude trojka. Pre mna stale super serial! ()

-dRaGoN-

Sci-fi seriál o chlapci, který se jednoho dne probudí v lese, bez oblečení a jakýchkoliv vzpomínek. Chlapce se ujme terapeutka Nicole Trager se svou rodinou, kde začíná objevovat prvky života, své pocity a poznávat svět kolem sebe. Jeho nová rodina velmi rychle zjišťuje že není tak úplně obyčejný jak by se mohlo zdát... ||| První série má pomalejší rozjezd i celkové tempo. Pátrání po Kylově minulosti je předmětem až druhé půlky první série a opět jde víceméně o nenásilné zařazení do "rodinného" rytmu epizod. Mezi hlavní přednosti tohoto seriálu patří bezesporu charismatický Matt Dallas jako Kyle, jeho úžasný komentář, režie a hudba. ||| 1. sezóna - 85% ()

klerik

Celkom ma potešilo, keď sa Markiza vrátila k nedelňajsim SF seriálom,ale... Kyle XY sa pre mňa dosť nepríjemne podobá napr. GOSSIP GIRL (čo vyplýva hlavne zo školského prostredia a stupídnych párty), je to však predsa len lepšie. Smiešne riešenie "vážnych" vzťahov sa prudko bije so zaujímavým pozadím tajných organizácií. Miestami to šliape na päty obdobnému SMALLVILLE... ()

Cappuccino

Kombinácia mysteriózneho napätia s klasickým životom mladého teenagera (so stratou pamäti). Pár dielov po prvej sérii seriálu došiel dych a ďalej ma už jednoducho neľákalo pátrať po Kyleovej minulosti. __ Favorizované postavy: Stephen Trager, Declan McDonough, Amanda Bloom, Tom Foss (DOPOZERANÉ-15/43). ()

VasaX

Kdybych měl posuzovat čistě technickou stránku a stránku nápaditosti, Kyle XY asi by se hodnocení dosti lišilo od toho, které jsem nakonec dal. Jenže já mám trochu slabost přesně pro tenhle typ "growning up/tenage/..." seriálů, k tomu ještě sci-fi/mysteriózní nádech, a celé to není nějak přitažené za vlasy, hektické, moc "posh" ani povrchní a hlavně mě to pekelně chytlo. Zatím se mi blíží třetí sezóna, a stále dobré. Uvidíme kam až to Kyle XY dotáhne. ()

• Ve scéně, kdy jedou Kyle (Matt Dallas) a Declan (Chris Olivero) k zzyx, zastaví na asfaltové cestě. Poté, co Kyle vybíhá do lesa, je ale vidět lesní cesta, načež se opět objevuje asfalt. (klinkos)