Reklama

Reklama

Kyle XY

(seriál)
  • Slovensko Kyle XY
Sci-Fi / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2009), 31 h 4 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

Matt Dallas, Marguerite MacIntyre, Bruce Thomas, April Matson, Jean-Luc Bilodeau, Chris Olivero, Kirsten Zien, Jaimie Alexander, Leah Cairns (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(43)

Obsahy(1)

Děj seriálu začíná probuzením nahého chlapce v lese. On sám toho o sobě moc neví, tak se vydá do města, kde je zatčen policií a následně umístěn do nápravného zařízení, odkud se ho ujme pracovnice Nicole Trager (Marguerite MacIntyre). Vezme Kyla (Matt Dallas) domů ke své rodině, která ho přijme. Když se Kyle začne učit základy všeho, co je mu cizí, přijde na to, že má "supermozek"... Matematické úlohy dokáže řešit rychlostí blesku, má super-reflexy, skáče z 5 metrů aniž by se zranil apod. Jak je to možné? (kery-)

(více)

Recenze (64)

Eawy 

všechny recenze uživatele

Očakávala som niečo podobne otrepané, nudné ako smallville. Prekvapilo ma to. Už ma veľmi dávno, skoro by som povedala, že ma vlastne ešte nikdy nezaujal seriál, ktorého hlavý hrdina je šestnásťročný cukríček. Je to neuveriteľne zaujímavý príbeh. Po každej časti sa teším na ďalšiu ako malé dieťatko na cukríky...Matt Dallas boduje. Tie jeho mimické svaly, to ako sa usmieva, tie jeho prekvapené výrazy, nuž takéto herecké umenie nevidíte hneď tak u nejakého mladého herca. Výkony ostatných hercov sú taktiež prijateľné, aj keď pri jeho výkone zaostávajú o dva-tri kroky pozadu. Scenár dobrý, no niekedy nepotrebný. Celkovo ohodnotím na 80%. Zatiaľ sa teším na pokračovanie. A stále mi vŕta v hlave, ktože je ten Kyle? ()

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem obě série. A z některých komentářů mám fakt dojem, že jsme koukali na jiný seriál. Například logický a inteligentní? To těžko. Výborný seriál s výborným příběhem? Vůbec.. Nechci ho strhávat moc, za zkouknutí stojí, ale komu? Řekl bych, že tak lidem do 15 let, kteří toho ještě nemají dost nakoukáno, aby jim příběh přišel logický či snad originální.. Samotná úvodní myšlenka chlapce, který si nic nepamatuje, je výborná, i když nijak objevná a jeho poznávání našeho světa působí docela vtipně a dobře nastavuje zrcadlo (lhaní..) Veškeré klady si tak připisuje velmi sympatická (a dobře zahraná) rodinka, u které Kyle bydlí, jeho pátrání po minulosti je ale naprosto neuvěřitelně trapné, předvídatelné, nenápadité, rádoby tajemné, okaté, nedotažené a hloupé. Takže..lidem Kyleova údajného věku 16 let doporučuji, starším a náročnějším divákům opravdu ne. Doplnění: druhá série má dost odlišný charakter, ale celkové - průměrné - vyznění se nezměnilo. Kyle objevuje jako nějakej super-Neo své téměř neomezené schopnosti a padouši mu jdou po krku naprosto nejpitomějším způsobem - pomocí Jessi XX.. ()

Reklama

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

Kombinácia mysteriózneho napätia s klasickým životom mladého teenagera (so stratou pamäti). Pár dielov po prvej sérii seriálu došiel dych a ďalej ma už jednoducho neľákalo pátrať po Kyleovej minulosti. __ Favorizované postavy: Stephen Trager, Declan McDonough, Amanda Bloom, Tom Foss (DOPOZERANÉ-15/43). ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Celkom ma potešilo, keď sa Markiza vrátila k nedelňajsim SF seriálom,ale... Kyle XY sa pre mňa dosť nepríjemne podobá napr. GOSSIP GIRL (čo vyplýva hlavne zo školského prostredia a stupídnych párty), je to však predsa len lepšie. Smiešne riešenie "vážnych" vzťahov sa prudko bije so zaujímavým pozadím tajných organizácií. Miestami to šliape na päty obdobnému SMALLVILLE... ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Michael Suby: 1. Hide Another Mistake - The 88 ,2. Nevermind the Phonecalls - Earlimart ,3. Surround - In-Flight Safety ,4. I'll Write the Song, You Sing For Me - Irving ,5. Wonderful Day - O.A.R. ,6. Bug Bear - Climber ,7. Honestly - Cary Brothers ,8. So Many Ways - Mates of State ,9. Middle of the Night - Sherwood ,10. Alibi - Mariana's Trench ,11. It's Only Life - Kate Voegele ,12. 3 A.M. - Sean Hayes ,13. Born On the Cusp - American Analog Set ,14. Will You Remember Me (Lori's Song) - April Matson , ()

Galerie (668)

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně, kdy jedou Kyle (Matt Dallas) a Declan (Chris Olivero) k zzyx, zastaví na asfaltové cestě. Poté, co Kyle vybíhá do lesa, je ale vidět lesní cesta, načež se opět objevuje asfalt. (klinkos)

Reklama

Reklama