poster

Fanaa

 • Indie

  फ़ना

 • Velká Británie

  Fanaa

Komedie / Drama / Romantický / Thriller

Indie, 2006, 168 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luksa
  ****

  Snad žádný indický film neměl tak nakročeno stát se absolutní srdcovkou, a nakonec se jí nestat. První polovina představuje vše, proč tak v poslední době vyhledávám bollywoodské bijáky, je plná pozitivní nálady, obsahuje skvělé songy, tance, humor, herce (Kajol se mi nikde jinde tak nepáčila). Žel, pak se zvážní a žánr necitlivě přepne do akčního teroristicko-špionážního thrilleru. Tohle šlo udělat líp, navíc těch nesmyslů tam bylo moc i na mně. Odmyslím si toto, jedná se o moc pěkný film s pár čarovnými pasážemi (Des Rangila, Chanda Chamke..), který už jsem viděl asi třikrát. Mohl to být ale skvělý film.(14.10.2013)

 • rikitiki
  ***

  Zlom mezi létem a zimou, rušným městem a samotou na horách, prvním vášnivým poryvem lásky a láskou už poučenou a hledající jistoty je dost prudký, ale dobře vysvětlený. Vztah ženy, která si chce vybudovat vnitřní domácký svět s milovaným mužem, naráží na to, že jemu jde primárně o svět velký. Hospodyňka a dobyvatel - dva principy, které nejde sloučit. Ve filmu má tenhle konflikt drastickou podobu, ale jinak je to odvěké míjení se mužského a ženského pohledu na svět. Co je víc: žít dobře svůj vlastní život nebo chtít měnit životy ostatních?(4.10.2016)

 • Ivusha
  ***

  Já vím, že je tenhle snímek hodně ceněný a opravdu je dobrý. Je to skvěle zahrané (teda ústřední dvojka, ta paní od tajnejch by měla viset) a procítěné. První část je typický bollywood, ale druhá polovina je úplně jiný film. Podivný akčňák s podivnými scénami... a konec je na zabití. Dala bych filmu víc, ale tohle to u mě tak trochu zabilo (pokud bych to ale celé považovala za komedii, tak to hodnocení bude vyšší, protože druhá část je vážně komická). Ovšem hudba je skvělá!(12.12.2012)

 • Dalessia
  ****

  ???????? WTF? WTF? WTF? .... Ešte stále som v šoku z tohoto filmu a asi aj dlho budem, ako sa dá z presladeného romanťáku preskočiť na thriller s tragickým koncom...ja stále vravím, že Indovia majú nejaké tajné omamné zbožie, ktoré svet nepozná, lebo toto normálny človek nevymyslí :D...každopádne vysoko oceňujem :P...Aamir a Kajol perfektní !(1.5.2013)

 • Zamex
  ****

  Indi zjavne nešetria na metroch filmu. Príbeh zamilovaného páru popretkávaný množstvom hudby a tanca, odohrávajúci sa v teroristami ohrozovanej Indii. Dĺžka filmu je tu však skôr prínosom, pretože pokaždé, keď som si už myslel že je koniec, prišlo nové zauzlenie príbehu. Indická choreografia nesklamala a tak je to radosť pozerať sa.(20.1.2007)

 • - Film se musel natáčet v Polsku, protože herečka Kajol odmítla natáčení v Kašmíru v obávách z útoku skutečných teroristů. (Niktorius)