poster

Fanaa

 • Indie

  फ़ना

 • Velká Británie

  Fanaa

Komedie / Drama / Romantický / Thriller

Indie, 2006, 168 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dalessia
  ****

  ???????? WTF? WTF? WTF? .... Ešte stále som v šoku z tohoto filmu a asi aj dlho budem, ako sa dá z presladeného romanťáku preskočiť na thriller s tragickým koncom...ja stále vravím, že Indovia majú nejaké tajné omamné zbožie, ktoré svet nepozná, lebo toto normálny človek nevymyslí :D...každopádne vysoko oceňujem :P...Aamir a Kajol perfektní !(1.5.2013)

 • Zamex
  ****

  Indi zjavne nešetria na metroch filmu. Príbeh zamilovaného páru popretkávaný množstvom hudby a tanca, odohrávajúci sa v teroristami ohrozovanej Indii. Dĺžka filmu je tu však skôr prínosom, pretože pokaždé, keď som si už myslel že je koniec, prišlo nové zauzlenie príbehu. Indická choreografia nesklamala a tak je to radosť pozerať sa.(20.1.2007)

 • tombac
  ****

  Hodinu sledujeme barvitou a uvolněnou romantiku plnou pěkných písniček (co na tom, že herci zpívají na playback a ani to neskrývají) o kvetoucí lásce mezi nádhernou slepou dívkou (Esmeralda jistě bledne závistí) a rozevlátým bohémem, co i v parnu nosí frajersky kolem krku šál. Nevadí, že je to de facto kýč, když jen pohled na šťastnou a zamilovanou Zooni hřeje u srdce... Jenže pak nastane doslova násilný přechod na vážně laděné akční drama s teroristickou tématikou, z léta se stane zima a jásavé barvy vyblednou do chladných odstínů. Mrzí to o to víc, že tvůrci do téhle části naroubovali několik do očí bijících nesmyslů. Naštěstí hudba, herečka a několik silných chvilek snímek zachraňují a budu na něho vzpomínat výhradně v dobrém. Ale stejně ta žánrová otočka mohla být citlivější... 7/10(9.1.2008)

 • Luksa
  ****

  Snad žádný indický film neměl tak nakročeno stát se absolutní srdcovkou, a nakonec se jí nestat. První polovina představuje vše, proč tak v poslední době vyhledávám bollywoodské bijáky, je plná pozitivní nálady, obsahuje skvělé songy, tance, humor, herce (Kajol se mi nikde jinde tak nepáčila). Žel, pak se zvážní a žánr necitlivě přepne do akčního teroristicko-špionážního thrilleru. Tohle šlo udělat líp, navíc těch nesmyslů tam bylo moc i na mně. Odmyslím si toto, jedná se o moc pěkný film s pár čarovnými pasážemi (Des Rangila, Chanda Chamke..), který už jsem viděl asi třikrát. Mohl to být ale skvělý film.(14.10.2013)

 • Ketri
  ***

  Tak jo, teď už je mi jasné, proč to má na prvním místě kategorii komedie. Příběh je celkem bezva. Aamir je nějak podezřele "zmačkaný", toho mladistvého vzhledu ve filmu 3 idioti dosáhl patrně nějakým nečestným způsobem. Ale jestli takto fungují "speciální jednotky", tak se dost divím, že je Indie ještě celá. Takže si myslím, že to spíš byla sabotáž bollywoodské scénáristky v rámci boje za ... cosi.(27.10.2012)

 • - Film se musel natáčet v Polsku, protože herečka Kajol odmítla natáčení v Kašmíru v obávách z útoku skutečných teroristů. (Niktorius)