Fanaa

Fanaa

Komedie / Drama / Romantický / Thriller

Indie, 2006, 168 min

• marrjaana

Přišlo mi to strašně zdlouhavý, ale to je možná tím, že jsem se na to koukala opravdu unavená. ovšem co mi na tom všem vadilo, tak bylo veškeré to Rehanovo nelogické chování. Po celý tři hodiny! Ne vážně, ten člověk se chová úplně jinak než jaká byla jeho teoretická povaha. Vždyť se to dalo tolikrát obrátit v úplně jiný konce a stačilo aby on udělal jednu věc jinak( mimo jiné jak sám řekl nechal ji tím vlakem odjet). Ale vážně ten kluk dělal celej film samá špatná rozhodnutí a to i ve chvíli, kdy si uvědomil, že by chtěl aby bylo vše jinak, tak jde a udělá to nejhorší z těch hrozných co celou dobu dělá!( dokonce i ta divná teroristka v Dil Se se chovala rozuměni) Vážně tenhle film mě nijak neoslovil a to ani první a ni druhou půlkou, takže místo slz přišlo jen takové to WTF? BACHA NÁSLEDUJE SPOILER A proč ho sakra netrefila do noh kráva blbá vypatlaná a co to mělo znamenat ta její otázka Proč? vždyť to ona střelila jeho! No a ta jeho odpověď stála taky za to.... No nic zatím nejlepším indickým teroristickým(Kašmír) filmem pro mě stále zůstává Mission Kasmir(12.12.2016)

???????? WTF? WTF? WTF? .... Ešte stále som v šoku z tohoto filmu a asi aj dlho budem, ako sa dá z presladeného romanťáku preskočiť na thriller s tragickým koncom...ja stále vravím, že Indovia majú nejaké tajné omamné zbožie, ktoré svet nepozná, lebo toto normálny človek nevymyslí :D...každopádne vysoko oceňujem :P...Aamir a Kajol perfektní !(1.5.2013)

Já vím, že je tenhle snímek hodně ceněný a opravdu je dobrý. Je to skvěle zahrané (teda ústřední dvojka, ta paní od tajnejch by měla viset) a procítěné. První část je typický bollywood, ale druhá polovina je úplně jiný film. Podivný akčňák s podivnými scénami... a konec je na zabití. Dala bych filmu víc, ale tohle to u mě tak trochu zabilo (pokud bych to ale celé považovala za komedii, tak to hodnocení bude vyšší, protože druhá část je vážně komická). Ovšem hudba je skvělá!(12.12.2012)

Tak jo, teď už je mi jasné, proč to má na prvním místě kategorii komedie. Příběh je celkem bezva. Aamir je nějak podezřele "zmačkaný", toho mladistvého vzhledu ve filmu 3 idioti dosáhl patrně nějakým nečestným způsobem. Ale jestli takto fungují "speciální jednotky", tak se dost divím, že je Indie ještě celá. Takže si myslím, že to spíš byla sabotáž bollywoodské scénáristky v rámci boje za ... cosi.(27.10.2012)

Indi zjavne nešetria na metroch filmu. Príbeh zamilovaného páru popretkávaný množstvom hudby a tanca, odohrávajúci sa v teroristami ohrozovanej Indii. Dĺžka filmu je tu však skôr prínosom, pretože pokaždé, keď som si už myslel že je koniec, prišlo nové zauzlenie príbehu. Indická choreografia nesklamala a tak je to radosť pozerať sa.(20.1.2007)

• - Film se musel natáčet v Polsku, protože herečka Kajol odmítla natáčení v Kašmíru v obávách z útoku skutečných teroristů. (Niktorius)