Salaam Namaste

Salaam Namaste

Komedie / Romantický

Indie, 2005, 158 min

• Gaja Gamini

Slibný začátek a příšerná blbost ke konci. Film mohl fungovat jako komedie, ale někdo se rozhodl ji zkombinovat s dramatem a ve výsledku nefunguje ani jedno. Preity je zredukována na nepříjemně ječící mašinu s příliš "falešným" těhotenským břichem, jen aby pak předvedla jeden z nejfalešnějších porodů světové kinematografie. Saif válel v komických scénách, ale jeho postava byla krajně nepříjemná. Abhishek hostující na konci filmu byl děsný.(3.12.2011)

Nejraději mám Bollywodské filmy odehrávající se přímo v Indii..když už se film odehrává v normalních kulisách tak vynikne bohužel to špatné co je na bollywoodu..přehrávající herci, nelogičnost děje..bollywod patří do Indie..tam těm zničehonic tancům a podivním scenaristickým kreacím věřm..resp užívám si to..takhle hodnotím jako normalní západní film:)(10.3.2010)

Pokud by se celý film odehrával ve stejném duchu jako byl závěr v porodnici, zřejmě bych ho zařadil mezi ty slabší bollywoody se dvěmi ** možná * hvězdičkou. Naštěstí tomu tak nebylo a tak máme možnost vidět nejen to jak neschopné může mít Indie doktory, ale především velmi vtipnou komedii o společném soužití Preity a Saifa Aliho, které s sebou přináší běžné životní situace včetně nechtěného těhotenství. A musím říct, že tady jim to oboum sedlo.(5.6.2011)

Zpočátku velice zábavný film zhruba po 60 minutách začíná vážnět, ale i táhnout jak hlemýžď se spoustou obecných dialogů plných klišé, kterým chybí jakákoliv hloubka, neboť hrdinové se nesnaží najít vlastní cestu životem a opakují jen tradiční poučky. Na Indii však pořád velký nadprůměr. Pro mě jen za 60 %. BTW, prostitutka na bohatém předměstí se nedá najít snad nikde na celém světě :-)(16.7.2007)

Musím přiznat, že takhle jsem se už dlouho nepobavila, a to i přesto, že tu chybí záplava barev, sárí a tanečků. Na celkem vážnou zápletku je naroubované ohromné množství více či méně připitomělých situací a postav včetně indického krokodýla dundeeho... a to všecko je korunováno naprosto šílenou a doslova dechberoucí scénou v nemocnici, u které se člověk buď skácí smíchy nebo bude jenom nevěřícně a s otevřenou pusou zírat, čeho všeho jsou v Indii schopní.(8.6.2011)