Každý chce být na straně číslo 3. Třetí strana je v indických tištěných médiích věnována bulvárním zprávám o celebritách a bohatých lidech, kterým nedělá problém si připlatit, aby se celebritami stali. Pohledem mladé novinářky Madhvi (Konkona Sen Sharma) sledujeme bombajských horních "deset tisíc" během jejich mejdanů, afér, pomluv, intrikaření i střetů se svým svědomím; ona sama se však do tohoto světa noří více než je jí milé. Film otevřeně naráží na propojení politiky, byznysu a policie s kriminálním podsvětím a velmi odvážně zobrazuje i jinak skryté homosexuální či pedofilní podtexty. (oficiální text distributora)

rikitiki

Dost pruda. Kolik času je potřeba na to, aby vám někdo sdělil, že svět bohatých a mocných je plný falše, podrazů a chamtivosti? Tady jim na to nestačily ani dvě hodiny, přičemž nic jiného už se vlastně neděje. Hrdinka sice prochází jakýmsi vývojem, ale ten vyšumí do ztracena, stejně jako její pokus o seriózní žurnalistiku. Kamarádky se jí vytratí ze života a přitom se zároveň ukáže, jak byly v ději nadbytečné, jen vata natahující stopáž. Příběhy nejsou dokončené. Nic se nezmění, vše pokračuje jako dosud. Jakoby diváka někdo pozval na jeden z těch snobských mejdanů, o kterých novinářka píše, a on si tam neměl s kým povídat a těšil se, až už konečně bude moct vypadnout. /10. 7. 2017/ ()

Andrea1717

Na prvý pohľad sa film javí ako povrchná záležitosť o svete bohatých a slávnych, Konkona ale nesklamala, je to pani herečka. Veľmi sa mi tu zase páčila. Mierne investigatívny podtón filmu, kde mladá novinárka pracujúpca pre bulvárne noviny sa chce presadiť vo vážnej novinárčine. O jej vzťahov, priateľstvách, prezreniu. Zaujímavé, vďaka Konkone neotrelé. ()