Šerif Jack Carter a jeho dcera Zoe se jedné noci vybourají. Ráno dalšího dne dojdou do nejbližšího města – Heuréka (Eureka). Dorazili v nevhodný čas. Ten den na místní policii přijde zpráva, že podivná modrá energie zničila část karavanu místního kvantového fyzika Waltera Perkinse a k tomu ještě zmizel jeho syn Brian. (Varan)

Jara.Cimrman.jr

"Ne, ne, ne. Vydržte ještě. Zatím do toho stroje na zničení světa nestřílejte." Carterovo prvotní oťukávání s nejchytřejším městem na světě bylo zábavné. Zejména jízda přes neexistující most mě pobavila, zavírání šerifů do klece mě zaujalo a objevení pohřešovaného Briana zase utvrdilo v tom, že i nový nejhloupější obyvatel města má co nabídnout. ()

Mamlas odpad!

Spíš rodinný seriál nebo fantasy pohádka pro děti. Nezvládl jsem ani tento první díl. (5%) ()

sator

Susan Perkins (Jennifer Clement) čte knihu "Science and the Akashic Field" od Ervina László. Kniha vyšla i v českém překladu pod názvem "Věda a ákašické pole - Integrální teorie všeho". Kniha představuje sjednocující světový koncept, který dlouho hledali vědci, mystici a mudrci: Integrální teorii všeho. ()

• Susan Perkins (Jennifer Clement) čte knihu „Science and the Akashic Field“ od Ervina László. Kniha vyšla i v českém překladu pod názvem „Věda a ákašické pole - Integrální teorie všeho“. Kniha představuje sjednocující světový koncept, který dlouho hledali vědci, mystici a mudrci: Integrální teorii všeho. (sator)