Heuréka – město divů - Série 4 (série)

Sci-Fi / Komedie / Mysteriózní / Drama

USA, 2010–2011, 15 h 22 min (Minutáž: 43–44 min)

Rick Maguire

Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield, Joe Morton, Erica Cerra, Neil Grayston, Niall Matter, James Callis, Tembi Locke, Chris Gauthier, Noah Danby, Jaime Ray Newman, Trevor Jackson, Elias Toufexis, Jill Morrison, Nickolas Baric, Paul Lazenby, Ty Olsson, Christopher Jacot, Fiona Vroom, Barclay Hope, Wil Wheaton, Ben Wilkinson, Jordan Hinson, Kavan Smith, Jamie Kennedy, Keenan Tracey, Christie Burke, Allison Scagliotti, Olivia Cheng, Keegan Connor Tracy, John Reardon, Debrah Farentino, Ed Quinn, Michelle Harrison, Matt Frewer, Alex Ferris, Ming-Na Wen, Felicia Day, Cameron Bancroft, Marie Avgeropoulos, Stan Lee, Donavon Stinson, Fane Tse, Darren Dolynski, Martin Cummins, Ellie Harvie, Ben Ratner, Peter Kelamis, Kim Poirier, Wallace Shawn, Natalie Gibson, Nico Cortez, Aaron Douglas, Quinn Lord, Nicholas Elia, Tammy Hui, Michelle Creber, Luke Camilleri, Dave Foley, Rif Hutton, Jim Parsons, Edward James Olmos, Chris Parnell, Jerry Rector, Christina Sicoli, Kathryn Kirkpatrick, Stephanie Belding, Dalias Blake, Peter Bundic, Jaime Paglia, Graeme Duffy, Blaine Anderson, Jonathan Potts

Komentáře uživatelů k sérii (1)

"Končím s váma všema. Jdu destabilizovat magnetický plášť své nitroglycerinové směsi." Čtvrtá série byla zatím nejlepší. Vrátil se totiž roboticky usměvavý zástupce Andy, mihnul se zde rozložený Stark, přibyla skvěle trhlá figura Dr. Mertenové a prohození rolí v jiné časové linii taky stálo za to. Bylo to zkrátka napínavé i zábavné zároveň a epizody Otrava kyslíkem, Akta Ex nebo Start patří k vrcholům toho, co jsem v této časové linii v Heuréce viděl.(9.7.2018)