Dr. Holly Martenová přijíždí do Heuréky, aby prošetřila nehodu s FTL. Právě během testu FTL ji Fargo pošle pryč. Jack ji musí najít. Od Kevina se dozví, kde by mohla být. Řekne mu, ať zůstane. On si vezme klíčky od Jackova jeepu a odjede hledat Holly. Allison během cesty na konferenci narazí na dívku v nesnázích. Jo jede domů, kde najde Zanea, jak s plamenometem podpaluje její nový dům. (Varan)

Jara.Cimrman.jr

"Chtěl jste získat její pozornost. Ta píseň Vám řekla, jak na to." Tak to je skvělé. Burning Down the House od Talking Heads se prostě hodí k získání pozornosti Jo, Eye Of The Tiger od Survivor zase jedinečně posílá protivnou doktorku FTL pohonem do neznáma a kdo si tu objednal 99 luftbalons? Mě tedy skladby ovlivňující chování Heuréky dost bavily a pro zlepšení celkové nálady navrhuju přidat na playlist i Jako tele na vrata od Olympicu, To svět se posral od HNF a samozřejmě Bodače z Dukovan od Morčat na útěku. A abych nezapomněl, tak mě potěšila zákeřnost Beverly a Andyho program péče o dítě. ()