Everybody Hates Chris

• Slovensko Chrisa nemá nikto rád
USA, (2005–2009), 30 h 29 min (Minutáž: 20–21 min)

Hudba:

Marcus Miller

Chris Rock (vypravěč), Terry Crews, Tequan Richmond, Tichina Arnold, Billy Mayo, Kadeem Hardison, Tyler James Williams, Loretta Devine, Jason Alexander (více)

Série(4) / Epizody(88)

Aj keď je Chris najstarší zo súrodencov tak ho všetci považujú za najmladšieho. Okrem Chrisa má šťastná rodinka aj mladšiu sestru a syna na ktorého letia baby (zato na Chrisa len staršie ženy... nad 50). Seriál je o príhodách ktoré sa stávajú hlavne Chrisovi (tie sú z časti aj príhodami tvorcov) ktorý proste nemôže mať nekomplikovaný život. Tak to mal, tak to má a pravdepodobne to tak aj mať bude... (mindkiller)

stephano

Velmi nečernošská komedie s černošskou rodinou, nebo tak mi to aspoň přišlo. Chris rock vypráví pseudo životní příběh z 80tých let, kdy malý Chris měl 13 let. Otec neuvěřitelně na prachy, matka uječenej getho snob, rozmazlena dcerka a mladší syn model. Je to hodně milej a vtipnej seriál, který by se svým humorem dal nejvíce přirovnat k My name is Earl. Moje oblíbená postava je otec. :-) ()

tron

„Čo to vychovávate za deti? Kadiaľ chodí, tam ničí sny. To chcete, aby z nej bola ničiteľka snov?!“ V Hollywoode operujú dvaja Chrisovia - mladí, úspešní a uvrieskaní afroamerickí herci, ponúkajúci fanúšikom predovšetkým výrazný vizuálny humor: Chris Tucker (PIATY ELEMENT, séria RUŠNÝCH HODÍN) a mne osobne oveľa sympatickejší, civilnejší a celkovo prijateľnejší Chris Rock (SMRTONOSNÁ ZBRAŇ 4, BAD COMPANY). Nuž a práve tento Chris Rock sa v roku 2005 dostal do diváckeho povedomia pôvabným sitkomom, rozprávajúcim o tom, že Chrisa nemá nikto rád. V ňom Chris Rock stvárnil (resp. nahovoril) rozprávača (mimo obraz) a priestor prenechal vtipným neznámym hercom. Jednotlivé pôvabné epizódky, zručne nakrútené a zahrané (dominuje Terry Crews), sú údajne inšpirované Rockovým netradičným detstvom v rušnej newyorskej štvrti Brooklyn. No... tomu sa ťažko verí. ()

BigDeal

Príjemný seriál s príjemnou retro atmosférou, príjemným prostredím, príjemným hrdinom a nepríjemným tlačením na pílu čo sa týka komických situácií. Vtipy sú robené akoby nasilu a potom sa to odzrkadľuje aj na postavách. Možno preto som mal miestami pocit, že autor sa dlho pozeral na kvalitný sitcom a chcel si spraviť vlastný, tak okopíroval niektoré prvky v rozprávaní. ()

peto12

Náhodou mám Chrisa rád. A ten herec Terry Crews známy z filmu Expendables úplne zapadol. Dosť sa ma tom pobavím. U mňa za 90%. ()

danco123

Zbožňujem tento seriál. Možno niekomu príde primitívny a detinský, ale mne príde tým svojím americkým štýlom života, úplne dokonalý. ()

galba

Nejlepší serial, jen jsou tam všichni tak nějak na pěst, producenti tohoto seriálu ví, jak diváka srát :D ()

maty39

Velmi sympatický sitcom, který byl bohužel po čtyřech sezonách zrušen. Doporučuji zkouknout prvních pár dílů. Pokud se vám zalíbí, pak není co řešit. Pokud ne... pak se můžete v klidu vrátit k Rodiným poutům :-) Každopádně, šanci si zaslouží ()

Boomstick

Tento serial som si velmi oblubil.Nenachadzaju sa tu ziadne vybuchy smiechu ale skor usmevne situacie s trochu rasistickym podtonom.Vdaka tomuto serialu sa tesim na sobotu viac ako som zvykol. ()

fog

Kdyz uz clovek videl veskerou klasiku a nevi, jako uoddechovku by si pustil pred spanim, je Chris tou spravnou zabavou. Neurazi, pobavi a to mi pred spanim staci. ()

smeke

Do pohody seriál, Chrisova sestra má názor, že Billy Ocean je najlepší spevák na svete v tom ju úplne podporujem. ()

nzTomParys

Výborný seriál, Chris Rock má skvělé hlášky a ještě skvělejší příbeh o svém dětství. Postavy si zamilujete. Catch fráze taky :-) Jen škoda že seriál skončil. Tragic, tragic! ()

Scraffy

Parádny a vtipný seriál, ktorý dokáže vždy prekvapiť. Videl som ho celý a veľmi sa mi páčil. Chris má proste svoje kúzlo. Len musíte troška pochopiť humoru. Inak pohodová záležitosť. ()

carAnthony

Tak Priatelia, alebo EHC? Ok Everybody Hates Chris je najlepší sitkom na svete - aspoň pre mňa - skvelé prostredie "trošku" vtipnejšieho Brooklynnu, neuveriteľná porcia toho pravého "čieneho" humoru a to všetko zabalené v luxusnom šate inšpirovaného detstvom Chrisa Rocka (bohužial iba Narratora), skvelými "fejsmi" Terryho Crewsa a perfektnou úvodnou znelkou! Škoda že titulky sú iba po 17 diel druhej série... No čo už, aspoň zdokonalím angličtinu. O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M. /100%/ Zaujímavé komentáre - maty39, tron, fog, nzTomParys, Boomstick ()