poster

Alai Payuthey

 • Indie

  Alaipayuthey

  (Indie)
 • anglický

  Flowing Waves

Muzikál / Drama / Romantický

Indie, 2000, 156 min

Režie:

Mani Ratnam

Scénář:

Mani Ratnam

Kamera:

P.C. Sreeram

Hudba:

A.R. Rahman
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • lenuse
  ****

  Hindský remake Saathiya jsem viděla dříve než tuto původní verzi. Filmy jsou téměř identické, až na herce a taneční scény. Ty jihoindické tance se mi líbí mnohem víc. Takže teď jdu tomu druhému filmu hvězdu ubrat, za nepůvodnost.... :-)(24.10.2008)

 • Tuax
  ****

  Na tu stopáž mi přišel film strašně prázdný, což je docela netypické na indický film. Ovšem pořád je tamilská produkce, takže písňové, taneční scény stojí za to. V těch částech je na co se koukat. Líbily se mi místa, kde teré byly natočeny tzv. na jeden dlouhý záběr se spoustou dění, takže to rozhodně nebylo snadné natočit. Dali si s tím práci. Efektní bylo i ztrácení se obrazu a přechody mezi současností a minulostí. Madhavan, který zde v podstatě začínal s hereckou karierou mi k srdci moc nepřirostl a jeho postava teprv ne. Po většinu doby, to byl takový floutek až idiot, který si myslí, že vše bude fungovat podle něj. Většina filmu se nese hodně v poklidu ať se děje, co se děje. Až teprve dramatické finále to trochu naruší a hlavně forma s jakou jsou následné scény pojaty, tomu dává zase vyšší ráz. V brzké době bych chtěl vidět i hindi předělávku, na kolik mi sedne jejich zpracování více, či méně než toto. Jen škoda, že Shalini (aspoň dle filmografie) se tímto filmem už podstatě loučila s hereckou karierou.(18.9.2017)

 • Remini
  *****

  Romantická dráma s krásnymi hercami a ešte krajšou hudbou :) Recenzia(2.11.2011)

 • Andrea1717
  ****

  Vďaka znalosti deja z remaku som netrnula celý film či prežije. Takže musím povedať, že som si viac užívala všetko ostatné, táto tamilská verzia mi prišla poetickejšia, spevavejšia, zaláskovanejšia a celkovo "jemnejšia". Jediná chyba tamilskej verzie je absencia SRK :-)(6.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace