Sexy párty 2

Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie

Komedie

USA, 2006, 95 min

• kOCOUR

Bezvýznamná participace na subžánru fekálních teen-komedií, postrádající byť jeden opravdu dobrý moment, servírující přehršel hluchých až vyloženě trapných. Ani Kal Penn neutáhne povoz, který postrádá scenáristická kolečka a nevycucá vtipy tam, kde k nim není prostor. Jedna hvězdička za jeho přesto nemizející nadhled a postavu permanentně nadržené hlásičky.(8.4.2007)

Dvojka se tak nějak klasicky přikrmila na jedničce, co to zopakovala (jízda v golfovém vozíku - toť spojovací znaménko ...), co to přidala, ale většinou se vezla ve vyježděných kolejích. A to na všech kolejích ... :-) Úvodní scéna (to abychom nezapoměli odkud Badalandabád pochází a nemyslím teď Indii) s pálivou omáčkou ukáže, kudy cesta filmu povede. Ale je to zajímavá a poučná cesta (Pánové, víte, co to je pátrání po vertikálním úsměvu?). Hlášek je podstatně míň, ale některé stojí za to. Kal Penn jako Badalandabád opravdu exceluje a Lauren Cohan se ve filmu k němu docela hodí. I padouch je stylový, pravy šlechtic. Je to film ke chvilkovému pobavení, přičemž ani dalšímu shlédnutí v budoucnosti se nebudu vyhýbat. Hodnotím trošičku níž než jedničku, byť to docela vyjde nastejno - 3 hvězdičky - 45%. Pokud pojedete v budoucnosti do Anglie, tak tohle je motto pro vás : Nechť vás jízda po levé straně přivede na pravou cestu ... (25.8.2013)

• gudaulin

Upřímně řečeno, nesnáším prcičkovský humor a čekal jsem, že film nedokoukám a rychle mu nadělím odpad, ale Sexy párty 2 příjemně překvapila v tom smyslu, že je sice předvídatelná až běda, s impotentním humorem, místy křečovitými herci a trapnými místy, na druhé straně ale není tak vulgární a tupá, jak jsem si myslel. Existují v příslušné kategorii i horší kousky. Celkový dojem: 20 %.(16.6.2010)

• Olík

Méně povedené pokračování celkem slušné komedie Sexy párty. Tentokrát bez hereckých hvězd (Reynolds, Reid, Matheson). Zbyl pouze vymetač béčkových filmů Kal Penn. Soupeření, prominentní kolej versus banda autsaidrů už jsme viděli stokrát a tak jediným objevem pro lidstvo je přitažlivá Lauren Cohan (především v šermířské scéně je nebezpečně sexy)(23.8.2010)

• Ryuuhei

Těžce podprůměrná, skoro až odpadní školní teen komedie. Klasický námět souboje dvou kolejí - jedné čistě zlé, druhé složené z lůzy. A k tomu se i vázající postavy - od nesympatického hlavního hrdiny, pro panoptikum přehnaných charakterů. S kvalitou American Pie (v tomto případě zejména jeho vedlejších dílů) se to rozhodně nedá srovnávat. Film nenabídl po dějové stránce nic, co by skutečně stálo za to - ústřední zápletka nezajímavá, předvídatelná a ošklivé klišé na každém kroku. Postavy dostatečně neprokreslené, humor nefungující a prostředí hnusné (mám zkrátka raději takové ty klasické a líbivé vysokoškolské kampusy, než něco připomínajícího scvrklou pevnost s klášterem v jednom). Jedna hvězda tedy hlavně za výběr ženské části obsazení - po stránce vizuální bylo rozhodně na co koukat, v tomto produkce pod záštitou National Lampoon nezklame téměř nikdy. 25%(25.6.2018)

• - Tajovo poslední jméno Badalandabad v hindském slangu znamená "země, kde lidé mají velké penisy". (Miuri)