Sexy párty 2

Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie

Komedie

USA, 2006, 95 min

• Djoker

Návrat legendárního Van Wildera se bohužel nekoná. Z původního castu zbyl pouze Kal Penn a jako bonus oteklé psí koule. Taj se od svého mentora hodně naučil, takže většina filmu stojí jen na jeho nabytém sebevědomí. Divák si tak musí vystačit se stále lehce nesmělými krůčky před kamerou v podání Lauren Cohan, které však stačí provětrat svoje hlavní přednosti.(21.7.2017)

• Vojťas

Vážně nevím, co bych měl na tomto filmu hodnotit kladně. ... U první SEXY PÁRTY jsem se bavil a i když si řeknete, že tohle je to samé v bledě modrém, je zajímavé, jaký z toho může být rozdílný dojem! Hrubé dějové schéma (dá-li se to tak nazvat) se možná podobá, ale stylem zpracování a humorem, který klesl až na dno, to je pro mě velké zklamání. TEČKA!(18.4.2007)

Soundtrack Robert Folk: 1. Get Steady - Jonny Lives! ,2. Pop Song - The Lashes ,3. Aftermath - The Alternate Routes ,4. Hater - Everclear ,5. Boys Will Be Boys - The Ordinary Boys ,6. Shine - Shannon Noll ,7. Green Light - Punchline ,8. Eyes of the Night - The Starlight Mints ,9. Crazy Bitch - Buckcherry ,10. Different Than You - The Exies ,11. Who Are You Now? - Brandston ,12. Heads Will Roll - Marion Raven ,13. A Kick in the Mouth - Reuben ,14. The Ugly Truth - Hanson ,15. Shine - The Skies of America ,16. Amber & Green - David Hopkins ,17. Buckets of Beer - The Tossers ,(14.5.2011)

• Renton

Scénář: David Drew Gallagher .. Do odpad!u to má ještě daleko, protože fekálních a vulgárních vtípků je poskromnu. Respektive je zde poskromnu jakéhokoliv vtipu. Zápletka je banální snad jako vždycky, cesta i konec filmu jasný hned od začátku. Co taky čekat, když se k partě loserů přidá indický guru Taj, zakouká se do dívky školního snoba a rozhodne se vyhrát školní pohár? Kal Penn je sice snaživý, ale nemá prostor ani nikoho, kdo by mu pomohl něčím novým zaujmout. Zbytečná komedie.(11.4.2007)

• kOCOUR

Bezvýznamná participace na subžánru fekálních teen-komedií, postrádající byť jeden opravdu dobrý moment, servírující přehršel hluchých až vyloženě trapných. Ani Kal Penn neutáhne povoz, který postrádá scenáristická kolečka a nevycucá vtipy tam, kde k nim není prostor. Jedna hvězdička za jeho přesto nemizející nadhled a postavu permanentně nadržené hlásičky.(8.4.2007)

• Kal Penn

• - Tajovo poslední jméno Badalandabad v hindském slangu znamená "země, kde lidé mají velké penisy". (Miuri)