poster

Sexy párty 2

 • USA

  Van Wilder 2: The Rise of Taj

 • Slovensko

  Sexi párty 2

 • Slovensko

  Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie

Komedie

USA, 2006, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rudyamon
  ***

  Dvojka se tak nějak klasicky přikrmila na jedničce, co to zopakovala (jízda v golfovém vozíku - toť spojovací znaménko ...), co to přidala, ale většinou se vezla ve vyježděných kolejích. A to na všech kolejích ... :-) Úvodní scéna (to abychom nezapoměli odkud Badalandabád pochází a nemyslím teď Indii) s pálivou omáčkou ukáže, kudy cesta filmu povede. Ale je to zajímavá a poučná cesta (Pánové, víte, co to je pátrání po vertikálním úsměvu?). Hlášek je podstatně míň, ale některé stojí za to. Kal Penn jako Badalandabád opravdu exceluje a Lauren Cohan se ve filmu k němu docela hodí. I padouch je stylový, pravy šlechtic. Je to film ke chvilkovému pobavení, přičemž ani dalšímu shlédnutí v budoucnosti se nebudu vyhýbat. Hodnotím trošičku níž než jedničku, byť to docela vyjde nastejno - 3 hvězdičky - 45%. Pokud pojedete v budoucnosti do Anglie, tak tohle je motto pro vás : Nechť vás jízda po levé straně přivede na pravou cestu ... (25.8.2013)

 • Marcus.das
  ****

  Takova mladsi sestricka predchoziho dilu. Film jako celek je OK, ale nektere casti mi prijdou ...jak to jen rict a nebyt neslusny..." min fekalni". Rozhodne se tady je s kym ztotoznit...az na par vyjimek je snad kazda scena aspon trochu vtipna-a celkove z toho je vyborne koukatelna komedie, kterou nesmite brat nijak vazne-pobavi vas, misty vas i vtahne do deje...ale to je tak vsechno:D P.S.-od te doby mam rad earl grey(12.10.2009)

 • necisty
  ***

  Bohužel strašná sračka, která hanobí jméno svému předchůdci a hanobí také samotného Badalamdabada, kterému to ucho šlo lépe než pán učitel. Silně nesympatické postavy, trapný děj, logické chyby, nemožný nejen paintball... prostě zklamání téměř na všech frontách. Aspoň vtip a kozy to trošku zachránily.(17.9.2015)

 • Kvico
  *

  slabulinky odvar jednotky, uz to ze do distribucie to bral Intersonic by mal byt varovanim ze to nebude nic moc...narazky na jednotku a odkazy na Vana Wildera tento film nezachrania a navyse v nom uz neparticipuje ani Ryan Raynolds. slaby predvidatelny dej nezachrani ani u mna dot oblubeny Kal Penn...cakal som viac(31.7.2007)

 • gudaulin
  *

  Upřímně řečeno, nesnáším prcičkovský humor a čekal jsem, že film nedokoukám a rychle mu nadělím odpad, ale Sexy párty 2 příjemně překvapila v tom smyslu, že je sice předvídatelná až běda, s impotentním humorem, místy křečovitými herci a trapnými místy, na druhé straně ale není tak vulgární a tupá, jak jsem si myslel. Existují v příslušné kategorii i horší kousky. Celkový dojem: 20 %.(16.6.2010)

 • - Tajovo poslední jméno Badalandabad v hindském slangu znamená "země, kde lidé mají velké penisy". (Miuri)