Sexy párty 2

Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie

Komedie

USA, 2006, 95 min

• Renton

Scénář: David Drew Gallagher .. Do odpad!u to má ještě daleko, protože fekálních a vulgárních vtípků je poskromnu. Respektive je zde poskromnu jakéhokoliv vtipu. Zápletka je banální snad jako vždycky, cesta i konec filmu jasný hned od začátku. Co taky čekat, když se k partě loserů přidá indický guru Taj, zakouká se do dívky školního snoba a rozhodne se vyhrát školní pohár? Kal Penn je sice snaživý, ale nemá prostor ani nikoho, kdo by mu pomohl něčím novým zaujmout. Zbytečná komedie.(11.4.2007)

• Olík

Méně povedené pokračování celkem slušné komedie Sexy párty. Tentokrát bez hereckých hvězd (Reynolds, Reid, Matheson). Zbyl pouze vymetač béčkových filmů Kal Penn. Soupeření, prominentní kolej versus banda autsaidrů už jsme viděli stokrát a tak jediným objevem pro lidstvo je přitažlivá Lauren Cohan (především v šermířské scéně je nebezpečně sexy)(23.8.2010)

• Fixas

Musím se přiznat, že první díl se mi docela líbil. Tohle však je naprostý propadák. Vlastně ani přesně nevím proč jsem tu jednu hvězdu dal. Snad je to kvůli dvojici v hlavní roli. Neviděl jsem film v angličtině takže se těžko hodnotí scénář, ale v českém dabingu se tento faktor jeví jako jedna z největších chyb hned spolu s celkovým dějem. Samozřejmě jedná se o teen-americkou komedii a la Prcičky, co také čekat. Aspoň ten humor kdyby film obsahoval.(5.1.2013)

• Kvico

slabulinky odvar jednotky, uz to ze do distribucie to bral Intersonic by mal byt varovanim ze to nebude nic moc...narazky na jednotku a odkazy na Vana Wildera tento film nezachrania a navyse v nom uz neparticipuje ani Ryan Raynolds. slaby predvidatelny dej nezachrani ani u mna dot oblubeny Kal Penn...cakal som viac(31.7.2007)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 9/10/// +velice zábavné dialogy, je na co koukat .-), několik vydařených fórků -v druhé půlce se však film více soustředí na soutěž jednotlivích družstev a začíná to působit trošku natahovaně/// Volně navazující pokračování, ve kterém z původních herců zbyl jen Kal Penn a pes s velkejma koulema. Ale budete se divit, stačí to! Prostředí je nové, herci jsou nový (ale pozor na Teen komedie dobře zvolení) a rovněž zápletka stojí na nějakých základech. Překvapivě se nevaří z vody a pokud budete správně naladěni, budete se skvěle bavil. /// Celkem 71%///(31.1.2008)

• - Tajovo poslední jméno Badalandabad v hindském slangu znamená "země, kde lidé mají velké penisy". (Miuri)