Rasuto kurisumasu (TV seriál)

• japonský

ラストクリスマス

Last Christmas

Romantický

Japonsko, 2004

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Velmi příjemný romantický seriál s vkusnou komediální vložkou sem tam. Zhruba do 5. dílu to bylo perfektní, pak moje nadšení trochu kleslo, ale i tak to bylo to nejlepší, co jsem za poslední dobu viděla. Užívala jsem si to, smála se s nimi a když byl nějaký problém, vypjatá scéna, kterými obvykle končil díl, tak jsem z toho byla napjatá. :-D Ještěže už to celé vyšlo. Ústřední dvojici to slušelo, byla s nimi sranda, problémy neřešili puberťáci, ale dospělí lidé, a tak byl hned svět krásnější. Mimo ústřední dvojici tu máme tak nějak ještě tři, čtyři další páry. Ty už nejsou tak super, ale pořád spíš seriál obohacují než cokoliv jiného. Líbila se mi Harukiho přímočarost a že si šel za tím, co chtěl. To Japonci zase tak často nedělají. Prostě se mi hrozně moc líbil příběh, herecké výkony i humor. Dokonce mi i ukápla slzička. Jen ten konec byl trochu moc na můj vkus (skoro mi přišel až moc americkej - nemyslím tím, jestli dopadl dobře nebo špatně, ale tím, jak byl provedenej). A tím se dostává k dalšímu velkému plus a tím je OST, které dělala skupina Wham! Dovolím si říct, že s ničím lepším Japonci přijít nemohli. Jejich hudba krásně dokresluje celou atmosféru a navíc ending je hrozně chytlavý, takže jsem si pouštěla pokaždé a zpívala s nimi. :-D Pokud hledáte dospělejší romantiku, tak vězte, že tady ji určitě najdete. Lepší 4*.(30.9.2012)