poster

Hana jori dango (TV seriál)

 • japonský

  Hana yori dango

 • japonský

  花より男子

 • anglický

  Boys Over Flowers

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 1996, 51x23 min

Scénář:

Aja Macui, Reiko Jošida

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Zíza
  ****

  Příběh, který jsem již tolikrát viděla v hrané podobě, jsem se rozhodla vidět i v té kreslené. Tady se mi, například na rozdíl od japonského hrané tvroby, občas Makino zprotivila, protože přesně neměla ten chrakater, který jsem po ní vyžadovala - zřejmě moje chyba. Lidé se prostě nemůžouchovat tak, jak očekáváte. Ale přesně měla i cool momenty (třeba když jednu natáhla Cukasově matce). Líbil se mi opening. Sem tam i ta vážná hudba opravdu padla. Ale proboha, proč to těm dvou tak strašně dlouho trvalo, než byli tak nějak spolu? Možná trochu únavné, jak se zdržovali vztahu. Ale pořád kvalitné příběh s několika klišé, které do něj zapadají. Co mi vadilo, byla nízká kvalita obrazu, ale bohužel jsem na netu nenašla nic lepšího, no, za to ale anime vinit nemohu, ne? Musím se přiznat - mám raději tu hrannou verzi, takže doporučuji spíš ji, než tohle (vždycky, když jsem slyšela Dómjódžiho "Urusai!" jsem si vzpomněla na MatsuJuna ^^). Ale Makino a Dómjódži tu mají skvělé dabéry. Hlas Makino se mi opravdu velmi líbil.(6.11.2010)

 • Jehova
  *****

  Neviděl jsem sice žádnou hranou verzi, ale ta kreslená rozhodně stála za to. Na rozdíl od řady podobných seriálů nebyl tento ve svém ději zdaleka tak předvídatelný. Pravda, hlavní hrdinka byla možná příliš zabržděná a nerozhodná, ale stále ještě to bylo v přijatelných mezích. Obzvláště bych také velmi pozitivně ohodnotil hudební podbarvení, které dokonale podtrhovalo místy velmi dusnou a výbušnou atmosféru.(28.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace