poster

Pyaar Kiya To Darna Kya

Komedie / Romantický

Indie, 1998, 162 min

Režie:

Sohail Khan

Scénář:

Sohail Khan

Producenti:

Sohail Khan
(další profese)
 • Andrea1717
  ****

  O tom ako Salman musí dokázať, že je hodný Kajol, "stará" klasika, ktorá nemá chybu. Piesne, romantika, bitky, mám to proste rada.(24.5.2019)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,700,000(28.7.2010)

 • Gaja Gamini
  ***

  Milý film pracující s populárním tématem "chlapec si jde děvče zasloužit prací na venkov". Salman válí! Snad nikdy se mi ještě tolik nelíbil. Plnbý energie, roztomilý, člověk si říká, co se pokazilo? S Kajol tvořili opravdu hezký pár. Na druhou stranu Arbaaz a jeho ne-hraní mi lezlo na nervy stejně jako jeho postava. Dominantní starší bratry lze určitě prezentovat i jako lidi s mozkem.(27.3.2012)

 • rikitiki
  **

  Je to hodně dlouhá reklama na pepsi-colu a na jakýsi červený traktor, který dokáže dohnat a zlikvidovat i gazíka. Film je prošpikovaný infantilním humorem (dokonce si dělá legraci z tělesného postižení) a strašně amatérsky inscenovanými bitkami. Kajol roztomile blbne, Salman to přehání. Kupodivu, občas mezi nimi dobře zafunguje romantika. Konec je předem jasný úplně každému, kdo viděl aspoň jeden indický film. Jednoduše: pohádka, kde se bleskem napraví i úskočná macecha. /7. 7. 2017/(7.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace