To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad (TV film)

Murder, She Wrote: South by Southwest

Mysteriózní

USA, 1997, 87 min

Cca první třetina odehrávající se ve vlaku mě vážně bavila, druhá mě nudila a ve třetí už bylo jasné, jak to bylo. Klidně bych to zkrátila, nebo udělala děj akčnějším. Takto to byla přece jen kapku nuda. Škoda. Příběh plný neschopných a nesympatických agentů FBI vyvažuje Jessica, já ji mám zkrátka ráda.(12.10.2018)

První ze čtyř celovečeráků s Jessicou Fletcher. Poklidná detektivka s Jessicou Fletcherovou, která jede krásným moderním vlakem kdesi na druhou stranu Ameriky přednášet. Ve vlaku se setká s ženou, která se následně ztratí a tím odstartuje tradiční fletcherovské pátrání v rámci nového případu. Pohodovka, která detektivní starousedlíky potěší.(12.7.2015)

Trojdílný televizní film, ve kterém se vrací a scénu spisovatelka Jessica Fletcher, aby se pokusila vyřešit záhadu ženy, která zmizela cestou vlakem. Scénář - Mark A. Burley a Derek Marlowe(17.6.2011)

I když zdejší diváci opovrhují otravnou a starou Jessicou Fletcherovou, tak mě se tato nenáročná a oddychová detektivka celkem líbila. Zápletka byla dobrá, protože jsem správného pachatele ani chvíli před prozrazením nepodezříval. Zkrátka film se slavnou spisovatelkou ve filmovém formátě, který se hodí na zaplnění volného času.(4.2.2012)

• jasanka

Asi tak první půl hodinka se mi líbila, ale postupně jsem se začala nudit, a to víc a víc. Vlastně se tam neustále nic nedělo, nebo to alespoň nebylo podané tak, jak by mělo.(5.2.2012)