Please Murder Me

Krimi / Thriller / Drama

USA, 1956, 78 min

Perry Mason a Jessica Fletcherová jako milenci v jednom filmu s kriminální zápletkou? 🔍🔍 80%(17.11.2020)

Prestoze jde o film evidentne beckovy, se skromnou vypravou (de facto dva interiery - pokoj a soudni sin) a skromnym obsazenim (10 lidi + komparz?), vlastne se mi nakonec libil. A pribeh byl vlastne opravdu noirovy, byt nevidime v celem filmu ani jednu pistoli a pouze jeden klobouk, takze ja byl nakonec spokojenej. Femme fatale Angela byla bezva a Burr jako advokat byl taky fajn. Je to vlastne takove divadelni noir predstaveni. :) 4-(4.1.2016)

Pery Mason a Jessica Fletcherová v jednom filmu :-) Raymond Burr hraje právníka, který se zamiloval do manželky svého nejlepšího kamaráda. Tu hraje Angela Lansbury. Rozhodnou se mu to říct a krátce na to je nalezen mrtvý v ložnici své ženy. Ta tvrdí, že to byla pouze sebeobrana a její milenec to musí dokázat před soudem. Vše je samozřejmě trošku jinak než se zdá, jak to v případě většiny noirů chodí. __ Solidní komorní drama s několika postavami, které je v mnoha ohledech jasné, ale i tak docela zajímavé.(30.11.2014)