poster

Tichý spojenec

 • USA

  Silent Partner

 • Rusko

  Теневой партнёр

 • Rusko

  Tenevoy partnyor

 • Slovensko

  Tichý spoločník

 • Japonsko

  Double Identity

Krimi / Akční

USA / Rusko, 2005, 96 min

 • Pingu
  ****

  Film nabízí několik hóóóódně "zajímavých" okamžiků. Např. když se Gordon ztratí v tunelu do letadla a z ničeho nic je na silnici se žigulem....hmmmm.A jak s ním ujíždí :o))). Jestliže u toho vypnete hlavu a necháte se unášet dějem, dostanete ale celkem výborný akčňák. A těšte se - na jako vždy - sexy Taru Reid.(23.12.2006)

 • slunicko2
  **

  Jak hodný starý černý strýček Žiguli ujede mladým dravým černým Volgám, a to ho řídí pouhý analytik ze CIA. Není divu, že Američani jsou na špici světa, když jejich analytici překonají operativce protivníka. Jak by to asi dopadlo, kdyby místo papírového úředníka CIA poslala skutečného agenta?(22.2.2018)

 • Acrobat
  odpad!

  Tempo James D. Decka je vražedné, ale nie od rýchlosti. Zabije vás nudou a nepredstaviteľnou televíznosťou. O hercoch škoda hovoriť, aj ten Henry ma ten istý ksicht, ktorý Mel v Odplate odstrelil cez vankúš. Nepekné spojenie napätie v studenej Moskve. Otočte hlavou inam, tu sa film jednoducho nepremieta. (videné 24.5.2018, AMC archív)(25.5.2018)

 • lennyd
  **

  Analytik CIA Gordon Patrick (Nick Moran), odborník na Rusko a velmi dobrý přítel ruského ministra financí Mikhaila Garina je vyslán do této země, aby prověřil údajnou sebevraždu svého přítele. Hned od příjezdu ale zjišťuje, že ruské straně o zjištění pravé příčiny moc nejde, a naopak by některé věci ráda utajila. Ale kartami ještě může zamíchat Garinova dcera Dina (Tara Raid), které její otec před svojí smrtí dal tajné dokumenty. Díky těmto dokumentům jsou Dina i Gordon živými terči všech tajných služeb, které v Rusku existují ... Naše nejsledovanější televize nás během posledních týdnů zásobuje spoustou béčkových filmů (povětšinou v hlavní roli s Dolphem Lungrenem) - některých špatných, a některých ještě horší. Tento sice patří k těm špatným, ale v této kategorii je jeden z nejlepších. I tady se dá najít pár zajímavých elementů (například Tara Raid, v každé scéně v novém kožíšku - a v jedné bez kožíšku jen ve spodním prádle), na druhé straně i tady je spousta ptákovin - až moc dlouhá automobilová honička žigulíka nebo stupidníé přestřelka, do které se zapojují téměř všichni okolojdoucí (mimo jiné i číšník z restaurace a málem i děti z blízkého hřiště). ..(28.3.2009)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Tara Reid, akce -zbytečně snaha příběh zamotat, moc jsem se neorientoval kdo je kdo, hlavní hrdina je nevýrazný/// Překvapivě solidní akčňák, který sice na Bourna nemá ani v nejmenší, ale je v podobném "hektickém" duchu, takže se nudit nebudete. Kdyby to mělo větší rozpočet a lepší réžii, tak bych hodnotil lépe./// Celkem 56%///(10.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace